Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

Da, kapiram te, taj sudar sa realnošću i nemož da se nešto promeni su užasni. Ali je gori bes kad vidiš da je ekipa skinula gaće još na početku.

 

Više sam pratio prenos nego što sam gledao kad sam posle prvih 7-8 minuta video kuda to ide. Na poluvremenu sam mislio da ćete možda da se provučete, ali kad je Levandovski počeo da servira za set zgranuo sam se kako su zgrabili i ne puštaju. Toliko je bilo loše da ne možeš nekog ni da zajebavaš, kao da nisu igrali isti sport. Bojim se da mi večeras ne doživimo blažu ali suštinski istu reprizu.

17 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Opisao si me kao da me znaš. emoji23.png

Vidiš jednog, vidiš ih sve. :classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Igramo protiv tima koji ima 24:0 u poslednjih 6 utakmica. PSV su rastavili sa 4:0. Junajted im se provukao iako su bili zreli da puknu. Ništa ovde ne ukazuje na našu pobedu ali možda baš zato što su nas svi prežalili, iz te rasterećenosti možemo nešto da izvučemo. Bitno je iskoristiti svaku šansu, bitno je da Sadik večeras bude mađioničar a ne šepertlja, bitno je da nam kiksevi u odbrani budu na minimumu..pa možda se i nešto pozitivno izrodi iz toga...realnije je svakako da doživimo potop jer se čuda ne dešavaju svaki dan, ali ko zna...

Napred Partizan!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Drakaris said:

A sta ako Partizan ovde dobije, jel im je onda dovoljan i bod protiv Astane za prolaz u slucaju da AZ izgubi od Junajteda? 

Trebalo bi da je head-to-head prvi tiebreaker, ali ne drži me za reč.

Problem je što živ ne zna koju će postavu Man Utd izvesti na teren u poslednjem kolu.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Stiletto said:

Trebalo bi da je head-to-head prvi tiebreaker, ali ne drži me za reč.

Problem je što živ ne zna koju će postavu Man Utd izvesti na teren u poslednjem kolu.

I ja mislim, znam da se jedne godine ispalo tako sto se u poslednjem minutu primilo gol od Agsburga za 3:1 i time poravnali medjusobni duel. Imali su bolju gol razliku. 

 

Mancester ako hoce prvo mesto, morao bi da izvede jak sastav. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...