Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

Nasa igra je go k....! Ne znam da li bi i jednog igraca zadrzao za sledecu sezonu. Ali prvo bi zamenio trenera. Ucinjeno mu je, najpre to mislim sa finansijske strane. Neka mu isplate taj ugovor do kraja. Nama treba ozbiljniji trener.
Posebno me nervira ovo forsiranje Pavlovica. Decko je jako slab na lopti, retko da tacan pas unapred. A i markiranje u odbrani mu je diskutabilno.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je najsramniji FKP svih vremena.

Blam me je sto navijam za ovo.

Rasterao bih ovu bandu u kompletu, niko da ne ostane.

Milorad Kosanovic je sve rekao na kraju.

Ovo je banana ekipa i njen krajnji domet je borba za opstanak.

Edited by T.L.T.I
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

veseloooooo  :thumbup:

 

dobre stvari - ne treba menjati... jako! 

Quote

Prethodna tri puta kad nisu imali sportskog direktora crno-beli izborili plasman u UEFA takmičenje, ceo tim povratnika sa pozajmica

 

 

istek

Quote

Od 27 fudbalera koji svakodnevno treniraju na terenima Sportskog centra „Zemunelo“ saradnja ističe kapitenu Saši Iliću i štoperu Bojanu Ostojiću, dok se Danilu Pantiću završava pozajmica iz Čelsija, ali klub nema 3.000.000 evra da plati za njegov otkup, mada će pokušati da ga zadrži bar do kraja kvalifikacija. Valja znati da u decembru ističe misija iskusnom desnom beku Miroslavu Vulićeviću, kad i da se tad okončava pozajmica Dejana Georgijevića iz mađarskog Ferencvaroša.

 

zavaliti

Quote

Drugu grupu fudbalera za koje se pretpostavlja da odlaze čine momci projektovani za prodaju poput mladih štopera, Strahinje Pavlovića i Svetozara Markovića, na kojima Partizan planira da zaradi ozbiljan novac (između 8.000.000 i 10.000.000 evra) i uloži ga u rekonstrukciju tima. Tu su fudbaleri čija reputacija i karijera navodi na zaključak da bi klub na njima mogao da uzme neki evro, poput ZoranaTošićaNemanje R. Miletića i Saše Zdjelara, dok priliv novca očekuje i od prvog strelca ekipe RikardaGomeša.

 

vracanje sa pozajmica

Quote

Naposletku, čak jedanaestorici igrača ističe pozajmica, te će pre svih Milošević morati da odluči šta da radi sa njima. Reč je o Ognjenu Ožegoviću (Arsenal, Tula), Sejdubi Sumi (Makabi, Haifa), Gabrijelu Enakeu(Dunarea), Nemanji StevanovićuVeljku Birmančeviću (Čukarički), Juriju Vakulku (Arsenal, Kijev), Marku Jovičiću (Hibernijans, Malta), Luki Cucinu (Spartak), Jovanu KokiruStrahinji JovanovićJovanu Trniću(Teleoptik)... Stranci gotovo izvesno nemaju budućnost u Partizanu, jer em mnogo koštaju, em ništa nisu pokazali ni ovde ni u inostranstvu, dok bi sa mladima mogla da bude zdravija priča. Ako se Partizan osloni na mlade, a tu šansu je propustio prošlog leta posle eliminacije od Bešiktaša, kao i zimus kad je bilo takvih najava, ali...

 

a tu su pod ugovorima i

Quote

Uostalom, pod profesionalnim ugovorima su Nikola Nović (2000), Slobodan Stanojlović (2001), NikolaŠtulić (2001) i Stefan Radmanovac (2001)... Nadaju se makar šansi na pripremama. Možda i još neki dečaci iz Teleoptika, na preporuku trenera Žarka Lazetića.

 

 

kakv svinjac od situacije

Link to comment
Share on other sites

Milos Vazura i dovodjenje igraca. Epohalni vic. 🤣

Ako se secate, jednog avgusta smo imali veproidni prelazni rok, doveden je velicanstveni Fabrício Silva Dornellas i hrpa levih bekova.

Inace, tvrdim da glavati Vucicev mezimac i organizator studenskih SNS zurki pre FKP-a nije znao sta je sesnaesterac i zivi zid.

Edited by T.L.T.I
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Plikuscht said:


Al' sam voleo ovakve situacije u menadžeru, pa da ih rasprodam sve kad se vrate sa pozajmica. 😄

Nego, tražim sliku "grobarske" majice na kojoj je, sigurno, Žuka i možda još neki Partizanov Brazilac, možda Kleo. Mislim da ima i neki tekst na brazilskom i tipa zastava. 
Nisam mogao da je pronađem na Guglu. Ako neko ima neku sliku ili zna gde mogu da pronađem ili zna ko je izrađivao te majice neka okači ovde ili mi pošalje u inboks. Hvala.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, 34Barkley said:

Kaki me je ispadanje Ajaksa podsetilo na Augzburg. Izađeš kao 'čka, odigraš tako a na kraju noga u dupe i aj' zdravo. Je l' boli? Ako, treba.

Isto pomislio, cak je i tok desavanja bio jako slican. Mi rano poveli, i Augsburgu bila potrebna 3 gola. Ipak, primamo tupav gol u samom finisu I poluvremena i krece raspad.

Primamo drugi, crveni za Zivkovica, Brasanac masi mrtvu sansu... i Bobadilla ga mece u 90-om.

 

Nakon Petrzalke, verovatno drugi najtezi poraz u ovom veku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Xpert said:

Isto pomislio, cak je i tok desavanja bio jako slican. Mi rano poveli, i Augsburgu bila potrebna 3 gola. Ipak, primamo tupav gol u samom finisu I poluvremena i krece raspad.

Primamo drugi, crveni za Zivkovica, Brasanac masi mrtvu sansu... i Bobadilla ga mece u 90-om.

 

Nakon Petrzalke, verovatno drugi najtezi poraz u ovom veku.

Zaboravih juče da napišem. Na 1-0 sam hteo da izađem sa stadiona jer sam video u kom smeru to ide. Možda sam bio najmirniji navijač FKP na stadionu kada je pao treći gol, bilo je nacrtano da će se to desiti i samo nas je luda sreća mogla spasiti. Od tada Drulovića ne mogu očima da vidim. 

Link to comment
Share on other sites

On 5/7/2019 at 1:32 PM, uvrnuto said:

Nego, tražim sliku "grobarske" majice na kojoj je, sigurno, Žuka i možda još neki Partizanov Brazilac, možda Kleo. Mislim da ima i neki tekst na brazilskom i tipa zastava. 
Nisam mogao da je pronađem na Guglu. Ako neko ima neku sliku ili zna gde mogu da pronađem ili zna ko je izrađivao te majice neka okači ovde ili mi pošalje u inboks. Hvala.

mozda ovo 

https://trash-romantizam.myshopify.com/collections/majice/products/majica-brasil-e-partizan

Link to comment
Share on other sites

Pronašao sam istu, ali nisam mislio na tu, mada će poslužiti. Hvala ti. 

Ova na koju sam ja mislio je malo starija. 

Inače, to mi je poklon za prijatelje iz Velsa kod kojih idem na svadbu. Njemu ću uzeti Mitro's on fire majicu, jer obožava Mitra, pa aj kao njoj ovu jer je Brazilka. 😄

 

Link to comment
Share on other sites

Pitanje je da li ima smisla pratiti sprdnju od domaćeg sporta.

Sve su obesmislili, dele se trofeji za nekakve turnire, dele pozicije u prvenstvu iza zatvorenih vrata, računaju tuđi trofeji u košarci...

 

Sutra i ovaj trofej u kupu može pripasti nekom drugom ili računati se kao relevantan ili irelevantan u zavisnosti ko bude pobedio.

 

Uostalom, to je jedan veliki fenomen onog starog i ovog novog foruma.

Imamo nekakva 2 paralelna univerzuma gde se na jednom topiku (na prošlom forumu je taj topik bio čak na istom pdf) kolektivno 98% forumaša hvata na glavu šta budala napravi oko regularnosti izbora, tendera, presuda... dok se na sportskim domaćim topicima pravimo kao da je sve ok.

 

Samo povući paralelu između poslenja 2 velika događaja, priznavanje lažnog doktorata i titule sa nekakvog kvalifikacionog turnira i čitati komentare...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert changed the title to FK Partizan 2019/20
  • Lobotomija locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...