Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

Ma ok reko samo da znam šta razdvaja taj neviđeni lopovluk od nikad čistije uzete titule sa skupljanjem svlačionice. Ako trener ode u Arabiju sve je jasno, lopovi i to je to. Ako ode igrač u taj isti klub gdje i trener, onda je to samo dokaz više da je titula uzeta na 100% pošten način. Sve pet, zvaću ja tebe opet kad mi nešto ne bude jasno.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, T.L.T.I said:

 

Shodno tome, imamo Vladana Milojevica kao trenera mocnog Al-Ahli SC-a i Marka Nikolica kao trenera FC Lokomotiv Moscow. Svako sa IQ-om malo vecim od IQ-a mrtve kokoske shvatice sustinu.

 

Evo, ja imam IQ otprilike na nivou zive kokoske pa mi nisu jasne neke stvari. 

Npr. ima jedan trener sa ovih prostora koji je takodje trenirao Lokomotivu iz Moskve u skorasnjem periodu, pa je dosao u nasu ligu. Sta mislis o njemu kao treneru, da li je kvaliteta Marka Nikolica? I da li su 2 uzastopne lige sampiona Vladana Milojevica dovoljne samo za Al Ahli, cenis da ne moze da dobaci do jace lige?

 

Dalje, kakav je trener Slavisa Jokanovic, s obzirom da trenira klub iz Katra?

 

Trece, kakav je trener Dusko Vujosevic, kada se pogledaju klubovi koje je vodio van SCG?

  • Like 3
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, T.L.T.I said:

 
Koliko su lopine iz FKP-a uzele za Leonardo-a a koliko je Terzić uzeo za Milojevića?

Svaki put kada dođem ovde ja shvatim koliki ste vi genijalci.😂
 

PS. Pitanje je retoričko jer znam da niste u stanju da odgovorite. 

 

23 minutes ago, T.L.T.I said:


Upoređuješ igrače i trenere. Ne biva. 

 

:classic_laugh:

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Oči bole kad Šćekić ima loptu u nogama. Asano se raspucao nakon korone, odlična reakcija kod prvog i loša kod drugog, ali i dosta sreće.

 

Natho je kralj poslednjeg pasa i super mu je ova pozicija, ali šta raditi sa Sumom? 

 

Kad bi samo Marković i Sadik malo brže odigravali igra bi bila mnogo tečnija.

 

Odlična odbrana, vrhunska. :smiley26:

Link to comment
Share on other sites

Natho čovek igra boli glava, naša odbrana takođe igra boli glava, samo u suprotnom značenju. Savu takođe boli glava kako na jedno isto mesto postaviti dva igrača, Natha i Sumu. Asanu se konačno nasmešila fortuna. Drugo poluvreme ima da drhtim do poslednjeg zvižduka sudije. Stoci sa tribina po 25 degeneka, svakom ponaosob...

Ono kad zabodeš iglu od šestara pa ga vrtiš u krug, na to me podseća kako igra Sadik.

Link to comment
Share on other sites

Malo mi je ova izjava Bjekovica gde je podrzao trenutnu garnituru povecala optimizam. Onda se pojavila i vest o Saletu. Onda sam i malo razmisljao o potencijalnim pojacanjima.
Da pocnem od golmana. Treba gledati u buducnost. Eto mozda taj Radunovic, mada ima jos godinu dana ugovora.
Sto se tice odbrambene linije, ostacemo na Vitasu, Ostoji i Vujacica. Tu moramo dovesti jos bar jednog. Leva strana je popunjena, iako je kvalitet upitan. Desnog beka moramo dovesti. Nekako je ovaj Stojkovic iz Vose najrealnija opcija - dosao bi bez obestecenja.
Vezni red dobar. Bibras nedodirljiv. Zdjelar poprilicno siguran. Moraju se forsirati Lazar i Fica sto ce se i desiti s obzirom na pravila za narednu sezonu. Makar i po cenu neigranja Sume. Fejsa bi legao umesto Scekica samo tako. Ukoliko mozda dodje do prodaje Asana valjalo bi razmisliti o Miralemu za sledecu sezonu. Istice mu ugovor. Malo su ga povrede pogodile ove sezone, ali svaki srpski igrac je zlata vredan. Markovic ce vremenom pokazati klasu, u to ne sumnjam.
Napad mi je najnekonstantniji. Matic nista nije pokazao, a Sadik igra kako mu dodje. Djole Ivanovic je vec zaboravljen.
Kvalifikacije ce biti sve teze. A i ceka nas to novo takmicenje od one tamo sezone. Nece ni to biti naivno. Bice tu jakih timova.

Link to comment
Share on other sites

Bice bas zaje#ano 

Zadnji derbi smo imali srece da ne izgubimo, bukvalno nismo odigrali nista

Nadam se da ce Savo dobro spremiti ekipu, pre svega psihicki, cigani su odavno osvojili titulu i pre pocetka a sad pre neki dan i zvanicno, bacice sve karte na kup...

Samo da ne udjemo u derbi ko mlitav q nego da se posteno posibamo pa sta bude

Nema razloga za strah jos manje za neki veliki optimizam ili aroganciju, trebace nam i srece a nju treba i zasluziti

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, ranzo said:

Bice bas zaje#ano 

Zadnji derbi smo imali srece da ne izgubimo, bukvalno nismo odigrali nista

Nadam se da ce Savo dobro spremiti ekipu, pre svega psihicki, cigani su odavno osvojili titulu i pre pocetka a sad pre neki dan i zvanicno, bacice sve karte na kup...

Samo da ne udjemo u derbi ko mlitav q nego da se posteno posibamo pa sta bude

Nema razloga za strah jos manje za neki veliki optimizam ili aroganciju, trebace nam i srece a nju treba i zasluziti

Nadao sam se da ćemo ih izbeći samo iz razloga da ekipa dobije još koju nedelju da se fizički dotera, malo i mentalno da uđe u ritam, pošto je očigledno da im glave lutaju. Pritom, Marković deluje kao fudbaler koji klizi ka statusu bivšeg, Sadik se zeza, Suma je još povređen, a klinci ne dobijaju dovoljno prilike. ODbranu izbegavam i da spomenem.

 

Bio sam opasno razočaran tokom i nakon prolećnog derbija. Sa ove distance mislim da je ideja bila da se u prvom pol. umrtvi igra i da se sačeka greška njihove zadnje linije, pa da Suma i Sadik brzom transformacijom (uz brze bočne igrače) reše stvar. koliko god ja bio protiv toga, to je jednom ili dvaput zamalo uspelo. U drugom smo krenuli bolje da vezemo, opet smo imali šansu nakon greške zadnje linije, ali nas je Sumina povreda izbacila iz utakmice.

 

Protiv sam toga da odigramo opet onako, mislim da bismo trebali da pokušamo da iskontrolišemo utakmicu, ali pošto je svaka situacija već na 35-40 metara od našeg gola veoma opasna, prosto se bojim da ću videti kako gradimo igru a onda primamo glup gol.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...