Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

Ovde se iz aviona vidi da nam fale vanjski bekovi. Ajd da vidimo sta Rajko moze, ali Mileta ne moze ovo igrati u ofanzivnoj varijanti. Pored ovoga, jedan dobar igrac umesto Scepana mi znacajno promenio igru. Ostalo manje vise izgleda dobro, bar protiv Indjije. Znaci desni bek i centralni vezni.
I ono sto je ocigledno je da Suma ne ume da izvodi kornere.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 
 
0
 Advanced issues found
 
 
 
1 hour ago, Gile said:

Možda Suma ove sezone ne bude baš totalno beskoristan

naci ce se beskorisniji sigurno !

 

nema ljudi od ovog leba,

 

ceka nas preslikana prosla sezona, i to bice dobro ako bude preslikana jer u prosloj uzeli kup i cepnuli jednom cigane i to u finalu a od preostala 3 derbija izgubili smo samo jedan i to 2:1

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najveća zamerka na realizaciju, da zbog neozbiljnosti ne dolazimo u situaciju da strepimo nakon sigurno odigrane utakmice.

 

Miletić na beku je i dalje bezuspešan eksperiment

 

Suma i Tošić da smanje sebičnost. Sem toga, njihova igra za pohvalu. Dobro, praviću se da nisam video Sumine kornere. 😄 Od toga da ne možemo da prebacimo prvu stativu došli smo do gađanja suprotne korner zastavice.

 

Ne znam da li je Inđija reper ali umeli smo da u seriji brljavimo na ovakvim utakmicama pa sam prijatno iznenađen. Čekamo četvrtak.

Link to comment
Share on other sites

Maltaja je bila najbolja od "ostalih" u Turskoj ligi. Vodeca cetvorka je imala 20tak bodova viska u odnosu na ostatak lige. Aleksic im je otisao, a na pozajmicu je dosao Giljerme iz Beneventa. On im je najskuplji igrac. Tu je i Donald, bivsi Zvezdin igrac. Mislim da im nece biti lagano ni protiv Olimpije.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Xpert said:

Maltaja je bila najbolja od "ostalih" u Turskoj ligi. Vodeca cetvorka je imala 20tak bodova viska u odnosu na ostatak lige. Aleksic im je otisao, a na pozajmicu je dosao Giljerme iz Beneventa. On im je najskuplji igrac. Tu je i Donald, bivsi Zvezdin igrac. Mislim da im nece biti lagano ni protiv Olimpije.

Giljerme je bio tu i prosle sezone,dao pet golova, tu je i Gohkan Tore koga znate iz Bilicevog Besiktasa kao i brzonogi Fofana, pristojan tim ali prvi put ulaze u Evropu , favoriti ste.

Link to comment
Share on other sites

Ma kakva Malatya...Mislim da ni Olimpiju neće proći.

 

 

Turcima prvenstvo počinje relativno kasno. Tek u drugoj polovini avgusta. Timovi su još u formiranju.

I Malatya tek treba da nadje zamenu za Aleksića. A ni Giljerme nije više tu. Valjda mu je istekla pozajmica. Bar ga nije bilo u rosteru u ove dve-tri prijateljske.

 

Ne treba se plašiti turskih klubova u kvalifikacijama, sem ako oni ovi najjači u pitanju, naravno.

Setim se uvek kako je Voša otresla Bursu, koja se baš onako dobro pojačala pred tu sezonu.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Bejbl said:

Ma kakva Malatya...Mislim da ni Olimpiju neće proći.

 

 

Turcima prvenstvo počinje relativno kasno. Tek u drugoj polovini avgusta. Timovi su još u formiranju.

I Malatya tek treba da nadje zamenu za Aleksića. A ni Giljerme nije više tu. Valjda mu je istekla pozajmica. Bar ga nije bilo u rosteru u ove dve-tri prijateljske.

 

Ne treba se plašiti turskih klubova u kvalifikacijama, sem ako oni ovi najjači u pitanju, naravno.

Setim se uvek kako je Voša otresla Bursu, koja se baš onako dobro pojačala pred tu sezonu.

Giljerme je potpisao novu dvogodisnju pozajmicu, cekaju i Adebajora.

Link to comment
Share on other sites

sta hoces

treba prvo na noge velsanima

pa onda se vratiti nazad i prodrmati javor ?!

a jos pocetak, noge teske

a putovanje, avioni, kamioni... vremenska zona

 

sva sreca pa necemo upasti u grupu, kakva bi tek tad zavrzlama nastala

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...