Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

da iskoristimo poluvreme na kvalitetan nacin:

 

253 p.v.

Spoiler

 

 

- derbi smo izgubili ali nismo nadigrani

- nije normalno da partizan bude 5 na tabeli, da se pitaju samo sportski kvaliteti

- koliko je placen marko ivanic, odakle je dosao, 1.5 milke obestecenje plus plata... koliko tamo ima igraca sa preko milion evra

- postavlja se pitanje zasto milojevic odlazi, zasto se trazi zamena, zato sto je sve balon od sapunice ?

- mi zivimo nesto sto nikad nismo imali u fudbalu (mec radnicki - cuka)

- treci derbi ove sezone, imali neko utisak da je zvezda 40 bodova bolja od partizana, zar je moguce da se to na terenu ne vidi

- u nekoj sobi, dvojica pricaju, ja nemam pistolj on ima pistolj i na kraju on uperi pistolj i kaze sta mi mozes, pa ne mogu ti nista dok imas pistolj ali nece biti pistolj vecno u ruci a posle toga slede nemile scene

- nezapamceni teror nad pfc-om koji ce trajati dok je pistolj u ruci a sta ce biti posle videcemo

- tole: da smo u skotskoj pfc bi bio u stecaju, kao rendzers... pa on je bio u fss kad je zvezda sa dugom vecim od rendersa igrala superligu

- zemun - macva ?! penali za mladost ?!

- ovaj tim zvezda sa svim ovim milionima koji igraju, da je bio satiran sudjenjem ko pfc, jel sme neko da se kladi da ne bi bio ispod pfc-a

- mi igramo u nenormalnim okolnostima

- zvezda je u ovom trenutku vise paravojna formacija nego klub

- stanje na tabeli je iluzija

- 58 faulova ?!

- mnogi partizanovci nemaju srca da govore ono sto je istina u vremenima kad je laz pretvorena u istinu

+

intervju sa sehovicem

Link to comment
Share on other sites

Quote

SAOPŠTENJE- GTR I GRUPA JNA

Svi na JNA u nedelju- suprostavimo se Cirkus prvenstvu i najnesposobnojoj upravi u istoriji FK Partizan

Partizanovi navijači nikad nisu bili navijači svetskih zavera i tuđih dvorišta. Zato mi, kao jedan deo istih nismo ni reagovali do sad jer ukazivanjem na FSS krađe i ''spoljnog neprijatelja'' akcenat ne bi bio na najnesposobnijoj upravi verovatno u istoriji FK Partizan. Tim renomea Partizana se trenutno nalazi na ČETVRTOM mestu sa bodom više od Mladosti iz Lučana. Nema sumnje da Zvezda trenutno ima bolji tim i da je prvenstvo regularno, Partizan bi gotovo sigurno bio iza nje. Možda i iza Radničkog iz Niša.
Ali ovaj nivo bahaćenja, fingiranja i nameštanja rezultata, da Radnički bude drugi nije viđen još od Arkanovog Obilića.
Partizan kao klub neće biti krpetina i ničija zakrpa. Klub koji je igrao finale Kupa šampiona, prvu utakmicu u istoriji Kupa šampiona i osvojio toliko trofeja je tretiran kao strano telo u sopstvenom prvenstvu. Od strane sudija, sudijske organizacije,medija i celokupne fudbalske javnosti.

Razumemo da je svima lako iživljavati se nad ovakvim Partizanom, do krvi zavađenom klubu, gde ratuju dve frakcije navijača i postoji treća, gde oko funkcija već godinama ratuju razne Vazure, Nediči i Ostoje. Zavadi pa vladaj je uvek bila najbolja taktika onom ko drugom želi zlo.

Ovaj ranjeni Partizan ne zaslužuje sve ovo što mu se dešava. Ako prećutimo ovu krađu i iživljavanje, sledeće prvenstvo i naredni period će biti još gori, a FSS još bahatiji u svojoj krađi i fingiranju prvenstva.

Pozivamo sve navijače Partizana sa sve tri tribine, iz svih frakcija, one koji su uvek tu, one koji su sa pravom revoltirani pa ne idu, one koji su odavno od svega odustali, one koji ne dolaze jer se plaše za sebe i svoju decu, legende koje jesu legende i koje je Vučelić bez prava prozivao, sve one koji su bili protiv Reala, Porta, Olimpika, Šahtjora, Anderlehta, Njukasla kada nam je bilo najlepše da ispoštuju svoj voljeni klub i kada nam je najteže. Pozivamo vas da ispunite jug, istok i zapad u nedelju protiv Napretka u 16h i da kažete šta mislite o upravi i FSS-u. Pozivamo sve iskrene Partizanove navijače da u nedelju stave sve drugo na stranu i fokusiraju se na Partizan i da i oni pozovu sve iskrene Grobare.

Pozivamo sve Partizanove stranice da podele ovo saopštenje,

BORBA ZA PARTIZAN!
NEDELJA, 16h, STADION JNA!

GTR&Grupa JNA

 

Link to comment
Share on other sites

Nije navijački forum ali jeste navijačka tema, pa iako nije navijački, jeste forum slobodnih ljudi i neistomišljenika. Koliko god se ne slagao sa nečim napisanim ovdje ili bilo gdje na forumu, uvijek imam opcije ili da se argumentovano borim protiv izrečenog u nadi da ću sagovornika ubijediti u svoje stavove ili mogu da ignorišem napisano jer je i to stav koji govori sam za sebe onom ko ima mozga da ga shvati na pravi način.

Zabrana nekom da izlaže svoje stavove je u suprotnosti sa osnovnim načelom na kom je ovaj forum nastao te je i glavni uzrok njegovog postojanja, a naposletku postiže pogrešan ili nikakav efekat kod ciljne osobe.

Mislim da o ovoj temi najbolje govori broj forumaša i postova na njoj, nema potrebe da se dižu tenzije i daje veći značaj od trenutnog.

Osim toga, bez bespotrebnog grafičkog bućkuriša, apel GTRa je usko vezan za temu, sadrži i poziv na protest zbog lošeg upravljanja javnim dobrom, slobodno izražavanje volje građana, dakle tekovine demokratskog društva i sve ono čemu težimo i što, na kraju krajeva, i praktikujemo svake subote samo na drugom planu i u drugim dimenzijama.

Nemojte da uvodimo cenzuru tamo gdje nema preke potrebe, mislim u Partizanu i srpskom fudbalu je sve toliko u redu da je GTR najveći problem. Kako da ne.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, The Walking Dravot said:

Ne bi bilo lose da iskuliras sa ovim GTR sranjima, ovo nije navijacki forum.

 

57 minutes ago, Xpert said:

Nema potrebe za kacenjem GTR sadrzaja ovde. Ko hoce, moze lako da se informise na njihovim stranicama.

 

zasto ?!

sta sad, smeta gtr ?!

ovo je tema posvecena fkp, zasto ne bi smeo da okacim nesto od gtr sto govori o partizanu

 

naravno da cu da kacim i dalje, kacio sam i na bivsem forumu, u cemu je sad problem ?

ne zelim da zvucim arogantan i bezobrazan ali stvarno mislim da nema potrebe za cenzuru gtr

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nije GTR najveci problem, ali ti je jasno da bi mogao da bude uvod u kretenska prepucavanja.

A ono sto je bitnije, nema nikakvu konstruktivnu vrednost u bilo kakvoj diskusiji.

Pritom, ova prica nije usko vezana za Partizan, isto bih reagovao da na drugoj temi krene RSB ili DS propaganda.

Link to comment
Share on other sites

pa onda zabranite kretenska prepucavanja !

po meni sve ovo sto rade momci iz gtr i koliko se cimaju za klub ima vrednost

ne zelim da se raspravljam, i na proslom forumu ako sam nesto okacio od gtr a moderacija je mislila da nije ok samo su obrisali ja pitam zasto oni kazu zato i zato i ok ali zabraniti kompletno gtr je besmisleno

Edited by ranzo
Link to comment
Share on other sites

Opet, ne treba da se cenzuriše medij nego vijest. Mislim da je apel sasvim legitiman, uvlačenje Crvene Zvezde, direktno ili indirektno nije.

Osim toga, ova naša diskusija je najjače prepucavanje ovdje mjesecima unazad, mislim da nema više zainteresovanih, bar ne ovdje, da se potežu kojekakvi kosturi iz ormara i mlati prazna slama bez razloga.

Ako griješim, i za to ima lijeka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ranzo said:

 

 

zasto ?!

sta sad, smeta gtr ?!

ovo je tema posvecena fkp, zasto ne bi smeo da okacim nesto od gtr sto govori o partizanu

 

naravno da cu da kacim i dalje, kacio sam i na bivsem forumu, u cemu je sad problem ?

ne zelim da zvucim arogantan i bezobrazan ali stvarno mislim da nema potrebe za cenzuru gtr

 

A kako ona slika koju si okačio ima veze sa Partizanom? 

 

Mislim, meni ne smetaju ovakve stvari, ali je ovo stvarno klinački. 

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert changed the title to FK Partizan 2019/20
  • Lobotomija locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...