Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

samo da ne sedne u neku fotelju/foteljicu... sto dalje od bilo kakve funkcije

 

ps ako se ne varam, saletu se duguje kinta i to za vise sezona, vrv ce uprava pokusati nesto, ili da mu uvali neku funkciju da cuti i ne trazi svoje pare u fazonu kada bude bice ili ce krenuti da ga pritiskaju da oprosti veci deo kao veliki grobar/legenda kluba a ostatak na neke rate, pa ako ne pristane krece pljuvanje 

Link to comment
Share on other sites

Ne idem na fudbal vec dugo vremena. Ne znam, nekako mi vise nema draz kao nekada. I po tribinama se vidi da ljude PFC vise ne zanima. :classic_sad:

Ne verujem da cu se vracati fudbalu, oprostio se i kapiten, covek koji je obelezio poslednjih 20 godina kluba, igrao protiv Reala u vremenu kad neki navijaci nisu bili ni rodjeni. Samo zbog njega mi je drago jer je digao trofej i oprostio se od fudbala na taj nacin, nista vise nije vredno pomena. :classic_sad:

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Ima anegdota za Dingu. Lalatovic postaje trener Vojvodine, i nema ovog u svojim planovima (ovaj pre toga 6 meseci standardno igrao). Ovaj dolazi sa menadzerom i kaze: "Ljudi, ja sam bolestan, prestajem da igram fudbal, evo vam i lekarski pregledi, to je to, dajte mi papire, da me ne placate bezveze". Vojvodina mu da papire, i ovaj posle 10 dana potpise za dzabe za Ural. 😄

 

Dobar igrac, ali cudan lik. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Suma, Ožegović i Vakulko su svi na pozjamicama tako da nije ništa čudno što se najavljuje njihov povratak na kraju sezone.

Vakulko je u Arsenalu iz Kijeva. Ima ugovor sa nama do 2021. Da li je u pitanju još jedna prevara/menadžerska kombinacija ili se momak samo nije snašao - ne znam.

Link to comment
Share on other sites

Od ostalih vesti:

Potpisali smo ugovor sa petnaestogodišnjim Vanjom Vlahovićem.
http://mozzartsport.com/fudbal/vesti/samo-je-dusan-vlahovic-bio-mladi-partizan-potpisao-profesionalni-ugovor-sa-15-godisnjakom/328500

Što se tiče Evrope - ne ide nam na ruku pobeda Čelsija sinoć.

Trenutna situacija na potencijalnom žrebu za plejof:
1. Roma 81.000
2. PSV Ajndhoven 37.000
3. Sparta Prag 35.000
4. Viktorija Plzenj 33.000
5. Braga 31.500
6. Legija 24.500
7. Ajntraht Frankfurt 24.000
8. FCSB 23.000
9. Fejenord 22.000
10. Espanjol 20.713
11. Malme 20.000
12. Partizan 18.000
13. Standard Lijež 17.500

 

I dalje smo iznad crte među nosiocima, ali...


Čekamo vesti iz Austrije gde nam odgovara da Šturm dobije Rapid u baražu za LE.

Ukoliko se to ostvari onda nam treba da bar jedan od dva slučaja koji se rešavaju za zelenim stolom (Trabzon u Turskoj i Mehelen u Belgiji) bude rešen pozitivno u korist tih klubova kako bismo ostali iznad crte. U suprotnom, upadaju klubovi sa jačim koeficijentom od nas. Dodatna šansa je da u prvom ili drugom kolu kvalifikacija ispadne neko od nosilaca. U prvom kolu od nosilaca igraju Legija, Steaua i Malme. Od drugog startuju Roma, Ajntraht i Espanjol. Takođe, u 2. kolu bi startovali kao nosioci i Rapid (ako dobije Šturm) i Genk (ako izbace Mehelen).

Mi startujemo od 2. kola. U tom i u sledećem smo sigurni nosioci.

Ova gornja priča važi za poslednje 4.kolo, odnosno plejof, pod uslovom da stignemo do istog.

Edited by pendulum
typo
  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Tja, delom iza zareza u poslednjoj rečenici si sve objasnio. :classic_biggrin:

 

Što je najgore, da imamo dobar tim i izbegnemo par potencijalnih mina mogli bismo da uđemo u grupu bez problema. Sa velikim brojem timova koji nas očekuju u žrebu može da se igra bez straha. Međutim, svi znamo kakvo je stanje u klubu.

 

Trenutna lista protivnika https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/seedel2019.html

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/30/2019 at 11:11 AM, pendulum said:

Od ostalih vesti:

Potpisali smo ugovor sa petnaestogodišnjim Vanjom Vlahovićem.
http://mozzartsport.com/fudbal/vesti/samo-je-dusan-vlahovic-bio-mladi-partizan-potpisao-profesionalni-ugovor-sa-15-godisnjakom/328500

Što se tiče Evrope - ne ide nam na ruku pobeda Čelsija sinoć.

Trenutna situacija na potencijalnom žrebu za plejof:
1. Roma 81.000
2. PSV Ajndhoven 37.000
3. Sparta Prag 35.000
4. Viktorija Plzenj 33.000
5. Braga 31.500
6. Legija 24.500
7. Ajntraht Frankfurt 24.000
8. FCSB 23.000
9. Fejenord 22.000
10. Espanjol 20.713
11. Malme 20.000
12. Partizan 18.000
13. Standard Lijež 17.500

 

I dalje smo iznad crte među nosiocima, ali...


Čekamo vesti iz Austrije gde nam odgovara da Šturm dobije Rapid u baražu za LE.

Ukoliko se to ostvari onda nam treba da bar jedan od dva slučaja koji se rešavaju za zelenim stolom (Trabzon u Turskoj i Mehelen u Belgiji) bude rešen pozitivno u korist tih klubova kako bismo ostali iznad crte. U suprotnom, upadaju klubovi sa jačim koeficijentom od nas. Dodatna šansa je da u prvom ili drugom kolu kvalifikacija ispadne neko od nosilaca. U prvom kolu od nosilaca igraju Legija, Steaua i Malme. Od drugog startuju Roma, Ajntraht i Espanjol. Takođe, u 2. kolu bi startovali kao nosioci i Rapid (ako dobije Šturm) i Genk (ako izbace Mehelen).

Mi startujemo od 2. kola. U tom i u sledećem smo sigurni nosioci.

Ova gornja priča važi za poslednje 4.kolo, odnosno plejof, pod uslovom da stignemo do istog.

 

Da ažuriramo informacije:

Šturm je prošao dalje što je dobra vest, ali je Mehelen izbačen u Belgiji čime je Gent (ne Genk kao što sam gore greškom napisao), kao zamena, poguran među nosioce, a mi skliznuli za poziciju dole, tačno iznad crte.

 

Sad čekamo rasplet u Turskoj. Trabzon je takođe na tapetu UEFA, mada je i dalje prilično neizvesno ko bi u slučaju njihovog izbacivanja upao - da li Fenerbahče (loša opcija za nas jer ide u nosioce) ili ipak neko drugi (bolja opcija za nas) jer ni Fener baš nije nevin u očima UEFA što se tiče finansijskog ferpleja.

Do 19. juna, kada je žreb, bi trebalo sve da se zna.

Da se osvrnemo i na naš petogodišnji koeficijent koji trenutno iznosi 18.000.

 

Partizan Belgrade Srb 2.00 6.00 0.50 7.00 2.50 18.000

 

Dakle, ove godine "branimo" samo 2 boda iz sezone 14/15 što ne bi trebalo da bude previše teško da se dostigne i time poboljša pozicija na žrebu za sledeće kvalifikacije. Zajebano če biti kada nam se bude brisala naredna sezona gde smo imali 6 bodova. Poređenja radi, komšije su u dosta boljoj situaciji. Njima se nakon ove sezone briše 14/15 kad nisu učestvovali, a zatim imaju sezone u kojima su bili dosta loši (0.25 i 1.50). Poslednje dve im nose najbolje rezuiltate - 8.00 i 7.00.

 

 

             
Link to comment
Share on other sites

Da. Nije imao mesta u 1 Uralu, ali će zato kod nas da procveta. Sad ce ovi nesposobnjakovici iz uprave da izvuku iz naftalina nekog povratnika koji više ne može nigde da igra, a s druge strane puštaju bajke o Leonardu, kao ono govno od Informera danas.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert changed the title to FK Partizan 2019/20
  • Lobotomija locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...