Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

24 minutes ago, Barkley#34 said:

Znači, da smo igrali sa CZ u prvom kolu i prošli, bilo bi dovoljno?

 

Trofej je trofej, a ni dve nedelje duže za pripreme nisu za bacanje.

 

Da, pa meni je bitniji recimo taj prolaz u finale, da se zaokruzi tri utakmice sa njima bez primljenog gola, kao odlican pokazatelj da smo ubedljivo najbolji tim u zemlji i dodatni dokaz teskog kriminala, nego neko prebrojavanje trofeja kupa.

Ali kao sto kazes, utice na kvalifikacije dosta, pa bi bilo dobro da i Vojvodinu odvalimo jos jednom.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvo gubljenje vremena. Pavlović i Stevanović su morali da vode igru večeras a bili su prilično bledi. Ostali isto nisu bili spremni da se nametnu. Ne smeju sa dozvole da vide da gube i da se ne uzbuđuju zbog toga. 

 

Nazovi penal neću ni da komentarišem.

 

@ranzoPa nije igrala okosnica tima. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Odgledah drugu polovinu prvog poluvremena, nismo losi bili.ne znam cemu sikiracija, hebo ovaj sastav, pola treba skartirati...

Nego gledam ovaj penal, i vidim i TSCu crveni u 10. minuti..ne kapiram sto im se namesta trece mesto, zar nisu i jedni i drugi u kvalifikacijama za LE ?

 

Edited by Starešina
Link to comment
Share on other sites

Da li Partizan ucestvuje u tom namestanju, obzirom da vidim da ste izveli drugi tim?

 

Rekao bih standardno u srpskom fudbalu, zna se ko je drugi (zato je Vojvodina glatko izgubila u Indjiji), zna se ko je treci (zato je danas pobedila Vojvodina), a zna se i ko ce da osvoji kup.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, goldberg said:

Da li Partizan ucestvuje u tom namestanju, obzirom da vidim da ste izveli drugi tim?

 

Ne znam znas li da igamo za nekoliko dana igramo sa njima za kup i da je sasvim ocekivano i normalno da izvedemo drugi tim.

Cak sam ocekivao i slabiji tim, mada ne znam sta jos imamo od rezervi na raspolaganju osim ovoga.

 

Moja opaska o namestanju nije bila na konto tima, jednog ili drugog, nego onog penala i crvenog kartona u Nisu. I dalje ne razumem cemu ?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ranzo said:

to je tacno

da smo igrali u najjacem sastavu verovatno bi dosli do nekog x

 

postavlja se pitanje za koji q ce nam ovakva klupa i ko je i zasto dovodio te igrace

Pazi, na klupi su uglavnom ''šrafovi'', igrači rotacije koje ubacuješ sa idejom da se uklope među one na terenu, koji su po logici bolji. Kad ih sve spojiš oni u celini em nisu kvaliteta kao prvi tim em nisu uopšte uigrani. Savi je verovatno ideja bila da vidi šta ko može, a rezultat nije bio prioritet. E, sad, neki od njih koji su bolji bi trebalo da se dokažu da im je mesto među prvih 11 a ostali da grizu i polažu da zaslužuju više minuta. To ja zameram posebno Stevanoviću koji će od jeseni zbog izmene propisa imati maltene sigurno mesto. Ispade da je onaj mučenik Marković više uticao na igru nego on, a Zdjelar je delovao kao Guliver u Liliputu u odnosu na saigrače. Ajde, Pavlović je igrao na drugoj poziciji gde ga verovatno guraju tu da bismo imali više opcija od jeseni.

 

Uvek sam pomalo kiseo kad izgubimo, čak i nevažni meč, ali smeta mi to što su se svi uklopili u spori ritam u drugom poluvremenu, pri negativnom rezultatu. Mora, bre, da se kida, ne sme FKP da se miri sa 0-1. Nikada.

Link to comment
Share on other sites

On 6/19/2020 at 10:34 PM, Cooper said:

Ako Partizan ne osvoji kup ti se skidaš sa moderacije, a ako osvoji ja idem u samoban mesec dana.

Može?

 

Nema potrebe za tako drasticnim obecanjima.

 

Partizan je ionako veliki favorit za osvajanje kupa, a u ovom mecu su iskoristili priliku da odmore igrace, za razliku od protivnika.

 

On 6/19/2020 at 11:23 PM, Starešina said:

 

Ne znam znas li da igamo za nekoliko dana igramo sa njima za kup i da je sasvim ocekivano i normalno da izvedemo drugi tim.

Cak sam ocekivao i slabiji tim, mada ne znam sta jos imamo od rezervi na raspolaganju osim ovoga.

 

Moja opaska o namestanju nije bila na konto tima, jednog ili drugog, nego onog penala i crvenog kartona u Nisu. I dalje ne razumem cemu ?

 

U pravu si, sasvim je logicno da Partizan izvede drugi tim.

 

Nije logicno ponasanje Vojvodine - za njih je mec protiv Indjije bio bitan mec, sad bi trebalo da im bude bitno finale kupa. I oni izvode prvi tim, samo sa rezervnim golmanom (kako si gore primetio)???

 

Sto se tice cudjenja zasto se Vojvodini navlaci trece mesto, pa mozda lepo stoji u CV Lalatovica koji je inace i najavljivao napad na 3. mesto na tabeli u trenutku kada je imao samo -1 u odnosu na Partizan.

Link to comment
Share on other sites

On 6/19/2020 at 9:08 PM, ranzo said:

sramota je sta mi igramo

 

jos neko predstavlja kao uspeh sto cemo sacuvati okosnicu tima ?!

 

giphy.gif


Naravno da je uspeh da sačuvamo okosnicu tima koja je donela uspešnu sezonu u Evropi i dobre partije u domaćem prvenstvu koje su nažalost dale rezultat samo u kupu. 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Starešina said:

izdrogirani šljam..zauzima posebno mesto u rubrici "naša govna"

 

 

 

Ima li neka javna licnost koja podrzava SNS a da je dostigla poslednji stepen evolucije u homo sapiensa?

Edited by Jonathan 1.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...