Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

Ne u potpunosti. Izgleda da je Savo ovo shvatio kao trening utakmicu, pa rotira igrače po pozicijama, kombinuje, svašta nešto (dosta toga ne baš uspešno). 

 

edit: Nisam sve video u prvom pol. ali nije izgledalo loše. Lazar Pavlović mi je delovao dobro kao zamena za Natha/Sumu, aktivan, dosta vidi, deli lopte. Stevanović isto dobar. Jedna neozbiljnost kod iznošenja lopte zbog koje smo i primili gol.

 

Drugo je bilo baš loše. Lazar je povučen na mesto Zdjelara i bio je užasan. Suma nonšalantan, ne trči. Lakčević ušao pa se ozbiljnije povredio. Ostali neprimetni.

Edited by Barkley#34
Link to comment
Share on other sites

Odusevljava me ovaj Stevanovic, kao da gledam Ronalda u njegovim mladjim danima. Decko ima tehniku, ima brzinu i sut i sto je najbitnije samopouzdanje da to izvede. Pogledajte samo Asana, nijedan pokusaj driblinga nije imao od kad je dosao, mali Stevanovic bar 10 puta po mecu ponizi protivnicku odbranu. Najvaznije od svega toga je sto decko ima hrabrost i muda da preuzme odgovornost, ono sto mnogo stariji "igraci" u klubu nemaju.

 

Ja mislim da je itekako zasluzio mesto u startnoj postavi umesto onog stvorenja Lazara Markovica. Nek se Stevanovic drzi desnog krila, a ovaj Markovic splavova i teskih droga.

Link to comment
Share on other sites

On 6/5/2020 at 11:55 PM, Barkley#34 said:

Bio sam opasno razočaran tokom i nakon prolećnog derbija. Sa ove distance mislim da je ideja bila da se u prvom pol. umrtvi igra i da se sačeka greška njihove zadnje linije, pa da Suma i Sadik brzom transformacijom (uz brze bočne igrače) reše stvar. koliko god ja bio protiv toga, to je jednom ili dvaput zamalo uspelo. U drugom smo krenuli bolje da vezemo, opet smo imali šansu nakon greške zadnje linije, ali nas je Sumina povreda izbacila iz utakmice.

Verovatno će igrati Milunović, koji je u prošlom derbiju bio vaš ubedljivo najbolji igrač, tako da se nemate čega bojati, biće upotrebljivih lopti.

Link to comment
Share on other sites

Lepo bi bilo. :classic_smile: Ja sam i dalje pod utiskom kako smo odigrali kao sise, ali realno, bilo je nekoliko odličnih poklona i da je bilo malo više spretnosti i pameti mogli smo ni iz čega da pobedimo.

 

Samo se bojim da ćemo ovog puta mi vas tako da čašćavamo, sudeći po igri naše odbrane ovih par nedelja.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Barkley#34 said:

Lepo bi bilo. :classic_smile: Ja sam i dalje pod utiskom kako smo odigrali kao sise, ali realno, bilo je nekoliko odličnih poklona i da je bilo malo više spretnosti i pameti mogli smo ni iz čega da pobedimo.

 

Samo se bojim da ćemo ovog puta mi vas tako da čašćavamo, sudeći po igri naše odbrane ovih par nedelja.

Šta tek reći za nas? Na tri zadnja derbija samo jedna polušansa, da ne pominjemo Milojevićeve bravure sa tri štopera... Nismo niti jednom loptu izneli kroz pas, a spucali smo tonu para na raznorazne "vedete".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma to mi je jasno. Dobijam tikove kada ga vidim sa loptom, ali Suma je rovit a prethodna dva derbija su pokazala da najpre treba osvojiti rovove na sredini. Natho bi na svojoj poziciji bio super da imamo pouzdanu odbranu. Ovako, moramo da pritisnemo na sredini (a Šćekić ako išta ume to je da krlja i rastura protivničke napade - kao i naše) jer čim lopta prođe taj deo nastaje panika.

 

Lazar je em neodgovoran u odbrani em ne igra racionalno nego carini loptu preko svake mere. Eventualno ako nekim potezom, šutem ili begom u prazno (što će nam teško proći) napravi nešto i demantuje me. Stevanović je bio sasvim korektan u prvom derbiju i možda najbolji u drugom, dao dva gola pre neki dan a opet će da sedi i čeka priliku. Biće panike po našoj desnoj strani pozadi, već vidim.

 

Izmene će mnogo značiti ovog puta, baš me zanima odnos fizičke spreme oba tima. 

Link to comment
Share on other sites

Oni su, iz nekog razloga, usli nervoznije i nesigurnije u mec. Imamo neku inicijativu, al nista konkretno.

Nesrecni Markovic, svojom nonsalancijom, otvorio polukontru. Igrac manje.

 

A krecu i nefudbalske igrarije.

Link to comment
Share on other sites

Pogubio je konce sudija. Umesto jos jednog grubog faula Degeneka (koji vec ima zuti), ne svira nista, a onda za najmanji kontakt faul Asana.

 

A evo i brainfart Stojkovica. Koliko je taj lik labilan.

 

Ako Markovic ne bude ostao u svlacionici na poluvremenu, Savo ce izgubiti mnogo kredita.

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...