Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

39 minutes ago, Son_of_a_gun said:

U normalnoj državi ovo bi bio naslov u novinama a ne transparent.

 

U normalnoj drzavi mafijaski dvojac Terzic-Kokeza ne bi bio u prilici da ima svoju privatnu fudbalsku ligu pod patronatom Aleksandra Vucica.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, T.L.T.I said:

 

U normalnoj drzavi mafijaski dvojac Terzic-Kokeza ne bi bio u prilici da ima svoju privatnu fudbalsku ligu pod patronatom Aleksandra Vucica.

Tudje govance vecito vise smrdi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Xpert said:

Bravo, Filipe. Sjajan slalom, iskreirao poziciju i pogodio. Moze se diskutovati da je golman mogao bolje da reaguje.

Nije video šut kroz noge, dvojica u bloku.

 

Drago mi je da se ovim klincima koji su ušli igra. Bojao sam se otaljavanja posla poslednjih 20-30 minuta. Dobro, ni Mladost nema snage.

 

Moraćemo da dovedemo spremu na maksimum (onaj koji je moguć u ovom trenutku), taj faktor će praviti razliku u kupu.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, T.L.T.I said:


Šta je netačno?

Evo, spreman sam da se izvinim ako prozivam pošten svet. 

Ciklusi su sastavni deo svake rabote, delatnosti, nazovi to kako hoces. Shodno tome uvekce biti one jebene strane cije govance manje smrdi...

Link to comment
Share on other sites

Jeste, rekao je da za njega nema mesta u klubu. Išla je i priča pre nekoliko meseci ili godinu da su mu nudili mesto sportskog direktora ali je on tražio neke stvari (novac za igrače, samostalnost i još nešto, zaboravio sam šta) što nisu mogli da mu daju. Videćemo šta se izmenilo i koliko je sve ovo tačno.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Manoly said:

Ciklusi su sastavni deo svake rabote, delatnosti, nazovi to kako hoces. Shodno tome uvekce biti one jebene strane cije govance manje smrdi...

 

Ne znam na sta aludiras. Naravno, na pitanje nisi odgovorio.

Ko je spominjao bandite u Partizanu i kakav je njihov uticaj na šišmiš ligu?

Sta vam znaci ta vecita relativizacija? 

Evo ti i jedna prosta analogija. Ako tvoj komsija izvrsi ubistvo, izvrsices ga i ti jer kada je on mogao zasto bi se ti ustrucavao? Taj rad?

Kada bi i ako bi bilo ko od Vucica usao u FKP i imao ulogu vlasnika kao sto je ima u CZV, pritom, koristice ove metode kako bi bio lazno najbolji, ja bih se stideo svog kluba.

O navijanju necu ni govoriti ali to je stvar principa i obraza.

Uostalom, svet je vrlo dobro upoznat kako se i sta se ovde radi. Shodno tome, imamo Vladana Milojevica kao trenera mocnog Al-Ahli SC-a i Marka Nikolica kao trenera FC Lokomotiv Moscow. Svako sa IQ-om malo vecim od IQ-a mrtve kokoske shvatice sustinu.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, T.L.T.I said:

 

Ne znam na sta aludiras. Naravno, na pitanje nisi odgovorio.

Ko je spominjao bandite u Partizanu i kakav je njihov uticaj na šišmiš ligu?

Sta vam znaci ta vecita relativizacija? 

Evo ti i jedna prosta analogija. Ako tvoj komsija izvrsi ubistvo, izvrsices ga i ti jer kada je on mogao zasto bi se ti ustrucavao? Taj rad?

Kada bi i ako bi bilo ko od Vucica usao u FKP i imao ulogu vlasnika kao sto je ima u CZV, pritom, koristice ove metode kako bi bio lazno najbolji, ja bih se stideo svog kluba.

O navijanju necu ni govoriti ali to je stvar principa i obraza.

Uostalom, svet je vrlo dobro upoznat kako se i sta se ovde radi. Shodno tome, imamo Vladana Milojevica kao trenera mocnog Al-Ahli SC-a i Marka Nikolica kao trenera FC Lokomotiv Moscow. Svako sa IQ-om malo vecim od IQ-a mrtve kokoske shvatice sustinu.

Nemam nameru da ti rusim koncept, zato sam i napisao da sva prica ide u krug.

Istina je relativna stvar, kako sam kazes - cigani vole da relativizuju.

Komentar sa kraja tvog posta dovoljno govori koliko je individualni pogled "bitan", to sa mrtvim kokoskama i njihovim iq iskljucuje posebno objasnjenje nadalje, jer postoji ono sto se zove rezultat i nacin na koji je isti dosegnut. Jbg, teska su vremena po grobarski deo publike, razumem na sta aludiras, al jed i jad ipak nisu zanimljivi.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, T.L.T.I said:

 

Ne znam na sta aludiras. Naravno, na pitanje nisi odgovorio.

Ko je spominjao bandite u Partizanu i kakav je njihov uticaj na šišmiš ligu?

Sta vam znaci ta vecita relativizacija? 

Evo ti i jedna prosta analogija. Ako tvoj komsija izvrsi ubistvo, izvrsices ga i ti jer kada je on mogao zasto bi se ti ustrucavao? Taj rad?

Kada bi i ako bi bilo ko od Vucica usao u FKP i imao ulogu vlasnika kao sto je ima u CZV, pritom, koristice ove metode kako bi bio lazno najbolji, ja bih se stideo svog kluba.

O navijanju necu ni govoriti ali to je stvar principa i obraza.

Uostalom, svet je vrlo dobro upoznat kako se i sta se ovde radi. Shodno tome, imamo Vladana Milojevica kao trenera mocnog Al-Ahli SC-a i Marka Nikolica kao trenera FC Lokomotiv Moscow. Svako sa IQ-om malo vecim od IQ-a mrtve kokoske shvatice sustinu.

Je l bio upoznat svijet kako se i šta radi ovde kad je Leonardo zapalio direktno u Al-Ahli SC?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, prolup said:

Je l bio upoznat svijet kako se i šta radi ovde kad je Leonardo zapalio direktno u Al-Ahli SC?

 
Koliko su lopine iz FKP-a uzele za Leonardo-a a koliko je Terzić uzeo za Milojevića?

Svaki put kada dođem ovde ja shvatim koliki ste vi genijalci.😂
 

PS. Pitanje je retoričko jer znam da niste u stanju da odgovorite. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...