Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

Sad sam detaljnije pogledao penal, šta nama sviraše... :classic_laugh:

 

Baš smo loše odigrali. Ok, TSC je organizovana i čvrsta ekipa, videlo se i u prvom meču. Međutim, naše izdanje je sramotno. Ne razumem zbog čega je Natho toliko pomeren nazad, još malo pa će na gol da stane. Juče nam je sredina bila maltene nepostojeća, sve su nam zatvorili.

 

Odbrana je održala prosek o jednoj kardinalnoj greški po utakmici, stabilnost se uvek ceni.

 

Edit: Ako ništa drugo, bar nismo primili gol posle izjednačenja.

Edited by 21Barkley
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 21Barkley said:

Sad sam detaljnije pogledao penal, šta nama sviraše... :classic_laugh:

 

Baš smo loše odigrali. Ok, TSC je organizovana i čvrsta ekipa, videlo se i u prvom meču. Međutim, naše izdanje je sramotno. Ne razumem zbog čega je Natho toliko pomeren nazad, još malo pa će na gol da stane. Juče nam je sredina bila maltene nepostojeća, sve su nam zatvorili.

 

Odbrana je održala prosek o jednoj kardinalnoj greški po utakmici, stabilnost se uvek ceni.

 

Edit: Ako ništa drugo, bar nismo primili gol posle izjednačenja.

Ma gde lose odigrali, vidis da trenercini nije odgovarao teren. Dzaba sve pripreme, i svi treninzi kad od 11 igraca jedino dete od 16 godina moze da predribla nekog. Tosic zadnji dribling napravio jos u Mancester Junajtedu. Cim ih je TSC malo stegao, videlo se da na pripremama nisu uradili nista. Ali umeo je Savo da se tamo duri i povlaci igrace sa terena umesto da se uigrava. Potpuni trenerski dunster i prevara. 

Link to comment
Share on other sites

Pustili ga bez dinara i zauzvrat uštedeli na dugu koji su imali na ime neisplaćenih plata, a takođe su uštedeli i na budućim platama, koje bi ionako otišle u novi dug. :classic_biggrin: Od nas je ostalo samo ime, boje i stadion. Ostalo je na ''dođem ti''.

 

Rano dali gol danas pa je sve bilo lakše. Gledao sam sa pola pažnje, delovalo je da se trčalo i da je bilo želje, sve do kraja. 

 

Greška odbrane kojom ih izbacujemo u veliku šansu - checked.

 

Ajd' pa da vidimo šta umemo u derbiju.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 2/26/2020 at 8:50 PM, 21Barkley said:

Pustili ga bez dinara i zauzvrat uštedeli na dugu koji su imali na ime neisplaćenih plata, a takođe su uštedeli i na budućim platama, koje bi ionako otišle u novi dug. :classic_biggrin: Od nas je ostalo samo ime, boje i stadion. Ostalo je na ''dođem ti''.

 

Rano dali gol danas pa je sve bilo lakše. Gledao sam sa pola pažnje, delovalo je da se trčalo i da je bilo želje, sve do kraja. 

 

Greška odbrane kojom ih izbacujemo u veliku šansu - checked.

 

Ajd' pa da vidimo šta umemo u derbiju.

 

 

 

 

 

Ne znam koliko ste ustedeli, ali Bambika trazi 700k.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Sprivel said:

 

Ne znam koliko ste ustedeli, ali Bambika trazi 700k.

Kakve su to plate, primetan je veliki rast u poslednje dve godine. Nedavno sam čuo da Jovanča kod nas ima 30k eura mesečno. Mogu misliti koliko onda imaju Van la Prevara, Tondela i ostale vedete...

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Da, baš sam krenuo to da napišem. Po mocartu, oprostio im je jednu platu a tih 700K će plaćati u ratama, do kraja naredne sezone ili godine, da ne proveravam sad, nije ni bitno. Idila. 

 

Najporaznija stvar u svemu je da igrač u godinama, koji ipak ima neko ime u našem fudbalu, 70+ utakmica za reprezentaciju, ima istoriju u FKP, itede, stavlja drugu kinesku ligu ispred šanse da odigra još jedan derbi, možda poslednji u karijeri. Jebo naš fudbal gde je došao i koliko je bitan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Stojke
Ćela - Ostoja - Strahinja - Urošević
Zdjelar - Natho
Lazar (Šćekić) - Suma - Asano
Sadik

1. Sa koliko razlike pobeđujemo?
2. Da li će nam posle 200 minuta šutnuti u gol?
3. Koliko će Suma puta da ih voza kao mlade majmune?
4. Da li će Strahinja izgubiti bar jedan duel?
5. Hoće li opet AV završiti na VMA?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Cooper said:

Stojke
Ćela - Ostoja - Strahinja - Urošević
Zdjelar - Natho
Lazar (Šćekić) - Suma - Asano
Sadik

1. Sa koliko razlike pobeđujemo?
2. Da li će nam posle 200 minuta šutnuti u gol?
3. Koliko će Suma puta da ih voza kao mlade majmune?
4. Da li će Strahinja izgubiti bar jedan duel?
5. Hoće li opet AV završiti na VMA?

Ruzno nipodostavanje vecitog rivala, zna se koliko je derbi neizvesna kombinacija naboja i motivacije. 

Ali neka, za nas prave zaljubljenike u igru - derbi ostaje praznik fudbala i lepa manifestacija prozeta mnostvom viteskih elemenata i dobre razonode za siroke, narodne mase.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Manoly said:

Ruzno nipodostavanje vecitog rivala, zna se koliko je derbi neizvesna kombinacija naboja i motivacije. 

Ali neka, za nas prave zaljubljenike u igru - derbi ostaje praznik fudbala i lepa manifestacija prozeta mnostvom viteskih elemenata i dobre razonode za siroke, narodne mase.

Stvarno se mora istaći i podvući pozitivan odnos igrača i trenera oba kluba na poslednjih par derbija. Kad bi to postala konstanta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Cooper said:

Stojke
Ćela - Ostoja - Strahinja - Urošević
Zdjelar - Natho
Lazar (Šćekić) - Suma - Asano
Sadik

1. Sa koliko razlike pobeđujemo?
2. Da li će nam posle 200 minuta šutnuti u gol?
3. Koliko će Suma puta da ih voza kao mlade majmune?
4. Da li će Strahinja izgubiti bar jedan duel?
5. Hoće li opet AV završiti na VMA?

6. Hoce li istaknuti reprezentativac Miletic konacno dobiti crveni karton? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, 21Barkley said:

Stvarno se mora istaći i podvući pozitivan odnos igrača i trenera oba kluba na poslednjih par derbija. Kad bi to postala konstanta.

Tako je, to i treba da postane konstanta. Naravno, uvek ce biti trolerskih pokusaja da se neko opljune, ja priznajem da Savi nisam zaboravio gazenje svoje reci i hvatanje u kolo sa mafijaskom klikom u Fss, ali smatram da se kao trener ponasao korektno pred i nakon derbija koje je vodio.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Cooper said:

Stojke
Ćela - Ostoja - Strahinja - Urošević
Zdjelar - Natho
Lazar (Šćekić) - Suma - Asano
Sadik

1. Sa koliko razlike pobeđujemo?
2. Da li će nam posle 200 minuta šutnuti u gol?
3. Koliko će Suma puta da ih voza kao mlade majmune?
4. Da li će Strahinja izgubiti bar jedan duel?
5. Hoće li opet AV završiti na VMA?

 

4. Kako sudi Lukić, može da udara protivničke igrače bez bojazni da će dobiti karton, kao na prethodnom derbiju, bez brige.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Lazar Lukic, famozni sudija iz Sente i nepostojeci penal iz prethodnog kola koji tek sada, sa ovim saznanjem dobija svoju podlogu za ono sto ce uslediti u nedelju.

Usput, neoglasavanje kriminalaca sa poternice takodje mnogo toga govori.

Neostvareni huligan sa severa, ovog puta, nista ne prepusta slucaju. Karneval u najavi.

 

Slucaj Bambi Tosic (a nije ni prvi, ni poslednji) jasno govori kakva je stetocina i sljam na celu FKP-a. Cist kriminal.

Edited by T.L.T.I
Link to comment
Share on other sites

Samo da ne udjemo u derbi sa bolom u predelu q pa da igramo mrsimuda igru

Iskreno nisam gledao cigane ova dva kola kako ih deki vodi, valjda je podmladjen tim... sto se tice nas, posle tolike price o fantasticnim pripremama i sjajnoj atmosferi u klubu mi smo odigrali ova dva kola kako sam i ocekivao - tim nema kvalitet za titulu no moze ovaj tim da odigra prilicno dobro, pokazao je savo da ume da ih spremi pre svega psihicki sto je za derbi mozda i najpotrebnije, videcemo

Samo u meso, hrabro, da prsti od partizanstine pa kako bude

 

Ocekujem nekih 35 soma ljudi, pun sever, 2/3 prazan jug, polovican zapad i solidno popunjen istok gde ce biti dosta i nase raje

 

Ovo oko tosica, ocekivao sam vise od njega, dao je neke bitne golove znao je da odigra dobro no kad podvucem crtu mislim da su svi ocekivali vise... kad god vidim ovu pricu o dugovanju i oprastanju smuci mi se, koliko se vazuri i vuceli duguje ?! Sta su oni oprostili ?! Jooooooj bre odnah mi padne mrak na oci

Inace klub je po obicaju bez dinara, nemaju pola milke da isplate coveka a toliko seru o finansijama, opet ce da kenjaju na leto da MORAMO da se plasiramo u ligu evrope da bi klub mogao da PREZIVI uz neku prodaju naravno

Amaterizam i lopovluk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ukoliko ne padne neki rani gol, na bilo kojoj strani, očekuj tvrđu utakmicu, kao i prošlu uostalom. Kao što si napisao, borbenost i koncentracija su najvažniji. Strpljenje, takođe. Veći teren nam odgovara napred, bilo bi dobro da odigramo kao 70 minuta protiv AZ. 

 

Da li će Savo početi sa Šćekićem i Zdjelarom, Nathom ispred njih, Sumom i Asanom sa strane? Ili će Natho opet pozadi a Stevanović/Marković na desni bok?

 

Malo manje publike očekujem, do 30K max. Takođe očekujem značajno prazan jug i dosta naših na istoku.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...