Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

Fino smo prošli...

 

Quote

Pregovori su bili dugi, ali su na kraju bili plodonosni. Napadač Vojvodine Bojan Matić uskoro će zadužiti dres Partizana i zvanično postati prvo pojačanje crno-belih u zimskom prelaznom roku, saznaje MOZZART Sport.

 

Prema informacijama našeg portala srpski osvajač Kupa će na ime obeštećenja Vojvodini uplatiti 120.000 evra. Reklo bi se da je Partizan dobro prošao, ako se ima u vidu da je snažni centarfor bio jedan od najvažnijih igrača Nenada Lalatovića u jesenjoj polusezoni, tokom koje je postigao devet golova.

 

Poznato je da će rođeni Zrenjaninac, koji se afirmisao golovima u šabačkoj Mačvi, potpisati ugovor sa crno-belima do leta 2022. godine.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fino smo prošli...
 

Pregovori su bili dugi, ali su na kraju bili plodonosni. Napadač Vojvodine Bojan Matić uskoro će zadužiti dres Partizana i zvanično postati prvo pojačanje crno-belih u zimskom prelaznom roku, saznaje MOZZART Sport.

 

Prema informacijama našeg portala srpski osvajač Kupa će na ime obeštećenja Vojvodini uplatiti 120.000 evra. Reklo bi se da je Partizan dobro prošao, ako se ima u vidu da je snažni centarfor bio jedan od najvažnijih igrača Nenada Lalatovića u jesenjoj polusezoni, tokom koje je postigao devet golova.

 

Poznato je da će rođeni Zrenjaninac, koji se afirmisao golovima u šabačkoj Mačvi, potpisati ugovor sa crno-belima do leta 2022. godine.

 
Dozvoli, u tekstu piše dobro. Ako već prenosiš, prenesi kako treba.
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, K.Dot said:

12 miliona od Sadika a novog napadača ste platili 120k. Ja bih rekao da ste dobro prošli.

igrali grupu u evropi, prodali pavlovica za 10 milki, na izlaznim vratima i sadik za nista manje

 

otvorili se za 100 soma da bi doveli lalatovu uzdanicu

 

ma super smo prosli

Link to comment
Share on other sites

Od sutra smo na turniru u Kataru. Biće prenosa na SK, prema informaciji sa monda.

 

Quote

Već u subotu će crno-beli na teren. Rival je Lokomotiva od 12 časova, uz direktan prenos na drugom kanalu Sportkluba. Partizan će u utorak odmeriti snage sa Rostovom od 16 časova (SK 1), a poslednji meč igra se u subotu 8. februara protiv Spartaka (12 časova – SK1).

Partizan se iz Dohe vraća 10. februara.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po meni otkupljivanje Sadika top potez. Mislim da to ne može da se ne isplati, on će još napredovati, već sada je u stanju da da 30ak golova i kao takav već nam vredi puno. 

 

Uz to, kad bude vreme da ide, u najmanju ruku ćeš izvući uložen novac nazad, a vrlo verovatno i više.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, realno *w said:

Po meni otkupljivanje Sadika top potez. Mislim da to ne može da se ne isplati, on će još napredovati, već sada je u stanju da da 30ak golova i kao takav već nam vredi puno. 

 

Uz to, kad bude vreme da ide, u najmanju ruku ćeš izvući uložen novac nazad, a vrlo verovatno i više.

Kako su ga otkupili kad su rekli da u ugovoru pise da ne mogu da ga otkupe pre 10og juna? Ja mislim da je sve to spinovanje stvarnosti, i taj ugovor i sve te silne ponude. Nudi neko za njega 10miliona, igraca koji nista nije pokazao u bednoj grupi LE. Jedan Eriksen otisao za 20 miliona, dobar igrac iz PL. Videcete kako ce na leto sve te visemilionske ponude za njega da nestanu. 

Link to comment
Share on other sites

Kako su ga otkupili kad su rekli da u ugovoru pise da ne mogu da ga otkupe pre 10og juna? Ja mislim da je sve to spinovanje stvarnosti, i taj ugovor i sve te silne ponude. Nudi neko za njega 10miliona, igraca koji nista nije pokazao u bednoj grupi LE. Jedan Eriksen otisao za 20 miliona, dobar igrac iz PL. Videcete kako ce na leto sve te visemilionske ponude za njega da nestanu. 
Decko, ti mesas babe i zabe. Kao prvo, ja ne bih dao za Sadika 10 miliona, ali nije nemoguce da postoje ponude. Eriksenu je ugovor isticao za 6 meseci. Inter je zbog tih 6 meseci platio 20 miliona. A mogao je da saceka jun i plati nista. Naravno, tada bi mogao i neki drugi tim da se pojavi i otme ga Interu, ali to nije poenta. Sadika nisu mogli da otkupe pre juna kako bi ga prodali odmah. Posto su odlucili da im se to ne isplati jer bi morali da se dogovaraju sa Romom ostace do juna. On ce Partizanov postati prakticno u junu kada istekne pozajmica iako smo mi vec platili tih 1,7m (mada ja mislim da nismo, jos). U celoj prici je samo nejasno otkud sad tih 10% od sledece prodaje koja ce ici Romi. To u prvobitnim izjavama nisu pominjali.
Link to comment
Share on other sites

Fino smo izgledali. Pogotovo dok nisu izasli ovi najstandardniji. Zdjelar je zaista izgledao impresivno na terenu, narocito defanzivno. Ovaj Loko mi deluje dosta losije nego jesenas kad su igrali u grupi sa Juveom. Iako su pogubili skoro sve tada igra im je bila bas korektna. Mada ni to nije bilo tako davno.
Kod nas i dalje isto. Vidi se da nam fale bekovi i kvalitetniji centarsutevi. Pozadi su Vujacic, Ostojic i Pavlovic odradili korektno.
Na kraju ostade 1:1. Penali su nebitni.

Link to comment
Share on other sites

Bora Milutinović za TV Partizan, preneto sa B92 

 

Quote

"Ne samo danas, Partizan je uvek prioritet. Zahvaljujući njemu, tom vaspitanju, kada sam bio član čuvene generacije, puno sam naučio. To mi je mnogo pomoglo da u životu imam puno uspeha", rekao je Milutinović.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...