Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

47 minutes ago, 21Barkley said:

Neka oni daju i u ovoj polusezoni 20+ golova i imaju 10+ asistencija pa neka se sapliću, driblaju u prazno i prelazi im lopta preko noge koliko god hoće.

 

Ako se 70 puta nadjes u sansi koju je teze promasiti nego pogoditi i das 20 pogotka, savetujem da razmislis o izboru karijere i sporta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako ekipa napravi 70 šansi to znači da u njoj valja malo više od tri igrača. Govorim o ovim okvirima, ne o tome da valjaju za vrh PL. 

 

Ako igrač uđe u 70 šansi to znači da ima dobro kretanje, osećaj za prostor i ulazak u šansu. Realizacija mu je često bila očajna ali je samo jedan segment igre.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da li je Sadik 100% u vlasništvu Partizana ili se i Roma pita nešto?
Koliko ja znam robovlasnicko uredjenje je odavno ukinuto.[emoji16]
Partizan jos nije otkupio ugovor od Rome. Ali je dogovor da ima pravo da to uradi do 30.06. ako plati 1,6m. Ako platimo toliko igrac je nas 100% i Roma se nista ne pita.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alek The Great said:

Koliko ja znam robovlasnicko uredjenje je odavno ukinuto.emoji16.png
Partizan jos nije otkupio ugovor od Rome. Ali je dogovor da ima pravo da to uradi do 30.06. ako plati 1,6m. Ako platimo toliko igrac je nas 100% i Roma se nista ne pita.

dobro ako je vaš onda je valjda i u vlasništvu :smiley2: 

Link to comment
Share on other sites

On 1/15/2020 at 11:34 AM, 21Barkley said:

Kakav si ti menadžer, uspeo si svakom da povećaš objavljenu cenu za 20%. :thumbup: Kakve se cifre frljaju po domaćim portalima očekujem najkasnije do februara izjavu da smo na osnovu transfera skupili 201 milion evra za stadion.

 

I naravno...20 miliona u minusu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...