Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

Mocart komponuje piše da je Šehović dobio odrešene ruke da nađe novi angažman. Navodno ga nudimo bez obeštećenja, samo za procenat od sledeće prodaje. Ako ne dovedemo nikog, na toj strani ostaju Urošević i Brežančić.

 

edit: pored toga, kažu da na pripreme sa prvim timom iz Teleoptika idu

Quote

Već je odlučeno da na zimske pripreme krenu trojica talenata iz radionice „Zemunela“: ofanzivni vezista Nikola Čolić (2002), za koga kažu da je jedan od najtalentovanijih u generaciji, štoper Uroš Knežević (2002), letos pominjan da je na skeneru Olimpijakosa, kao i napadač Savo Arambašić, potpuno afirmisan na trećeligaškim terenima, pošto je u junu nagovestio talenat tokom „Turnira prijateljstva“ na Zlatiboru.

Neverovatno mi je da je Teleoptik na granici da ispadne iz treće lige. Ne znam da li igraju baš, baš deca tamo ili je nešto drugo u pitanju.

Edited by 21Barkley
Link to comment
Share on other sites

Danko Lazović o Partizanu i derbiju, deo intervjua za mondo

 

Quote

"Volim Partizan kao sebe. Tri puta sam se vraćao. Ne mogu da zamislim svoj život bez Partizana. Bilo je drugo vreme. Nas niko nije učio da je Zvezda krvni neprijatelj. Već protivnik za respekt, kojeg morate da pobedite. Danas to prelazi granicu pristojnosti. Daću vam primer sa jedne od mojih poslednjih utakmica protiv Večitog rivala. Na jednoj strani bili smo Sale Ilić, Drinčić i ja. Na drugoj Milijaš, Mijailović, Ninković i Mrđa. Dogodio se neki duel i jedan mladi igrač Zvezde je počeo ružno da se ponaša i da me vređa. Milijaš ga je odvukao na stranu i počeo da se dere na njega ’kako te nije sramota, odakle ti pravo da se tako ponašaš prema Danku i Saletu’. To ove nove generacije ne shvataju".

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pa u pocetku je i meni delovalo kao da ima kvaliteta i da ce biti prvi izbor. Pogotovo kako izgleda Urosevic na terenu kad nije raspolozen i borben. E onda smo doveli i Brezancica.
Ja volim bekove koji se ne libe da istrce napred i upute po neki upotrebljiv centarsut. Medjutim, izgleda da Savo nije tih shvatanja. A i forsiranje Miletica na toj poziciji ide u prilog tome.
E sad, ima tu i ona druga strana - ponasanje, zalaganje na treningu, potrazivanja itd. U sustini, momak defanzivno nije bas koristan i mislim da je to osnovni razlog.

Link to comment
Share on other sites

Meni je više izgledalo da ga lože u saradnji sa novinarima da ostane ali da je svima od početka bilo jasno da ga prvenstveno zanima Italija ili negde drugde preko. 

 

Lutovac je daleko bolji sa loptom i u napadu od Miletića iako nije nikakav zmaj na krilu. Ako bi uspeli da ga oprave da bude pristojan u odbrani mogli bismo dosta da profitiramo i bar jednu poziciju pozadi da zacementiramo. 

Link to comment
Share on other sites

Pljušte ponude za naše igrače, Fića 15 milki, Sadik 10, Asano 4, Suma 4, Zdjelar 3, Miletić 2.5... i to iz najjačih liga Evrope.

 

Opak tim je napravio Savo za kratko vreme.

 

Savo malo o pripremama i novoj polusezoni...

 

"Letos je cilj bio povećati brzinu, šta je sada cilj?

 

- Dovođenjem određenih igrača smo ubrzali igru, ali imamo još niz parametara koje treba da ubrzamo. Nije brzina samo jednodimenzionalna stvar. Postoje različiti tipovi brzina. Brzina donošenja odluka, brzina reakcije, koje sve proizilaze iz snage, koja će biti dovedena u optimum. Obim trke koji smo postigli je bio preko 11 kilometara, ali moramo malo da ga smanjimo. Vrhunske ekipe smanjuju obim trke, a povećavaju intenzitet trčanja. Kako bismo to povećali, jasno je da moramo malo manje da trčimo. Dakle, povećaće se sprintevi, a manje će se trošiti igrači."

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Cooper said:

Pljušte ponude za naše igrače, Fića 15 milki, Sadik 10, Asano 4, Suma 4, Zdjelar 3, Miletić 2.5... i to iz najjačih liga Evrope.

Kakav si ti menadžer, uspeo si svakom da povećaš objavljenu cenu za 20%. :thumbup: Kakve se cifre frljaju po domaćim portalima očekujem najkasnije do februara izjavu da smo na osnovu transfera skupili 201 milion evra za stadion.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cooper said:

Pljušte ponude za naše igrače, Fića 15 milki, Sadik 10, Asano 4, Suma 4, Zdjelar 3, Miletić 2.5... i to iz najjačih liga Evrope.

 

Opak tim je napravio Savo za kratko vreme.

 

Savo malo o pripremama i novoj polusezoni...

 

"Letos je cilj bio povećati brzinu, šta je sada cilj?

 

- Dovođenjem određenih igrača smo ubrzali igru, ali imamo još niz parametara koje treba da ubrzamo. Nije brzina samo jednodimenzionalna stvar. Postoje različiti tipovi brzina. Brzina donošenja odluka, brzina reakcije, koje sve proizilaze iz snage, koja će biti dovedena u optimum. Obim trke koji smo postigli je bio preko 11 kilometara, ali moramo malo da ga smanjimo. Vrhunske ekipe smanjuju obim trke, a povećavaju intenzitet trčanja. Kako bismo to povećali, jasno je da moramo malo manje da trčimo. Dakle, povećaće se sprintevi, a manje će se trošiti igrači."

 

Cisto proseravanje uprave.

 

Mali Stevanovic je jedino sto vredi u ovom timu partizana uz Natha i Zdjelara.

 

 

Sadik je toliko ogranicen da me je sramota da ga nazovem fudbalerom. Za njega 10 miliona moze da da samo covek koji je slep ili neki klub iz Kine/Saudijske Arabije pa da oni posle ovde dzaba otvore neku firmu za mutne radnje. On ne ume loptu da primi, odbija se lopta od njega kao od zida. Hajde sto ne ume da primi loptu, on ne ume ni da trci sa loptom. Saplice se od nje, garantujem da ga puste samog od centra do gola da trci i da sutne 40 od 50 puta bi se sapleo na loptu i pao. Jednostavno onaj lik nije prosao nikakvu skolu fudbala i nema osnovno znanje. Sutnuli su ga iz svakog kluba u kome je bio na pozajmici kao poslednje smece. U Rendzersima su ga isterali iz svlacionice za prvi tim kada su shvatili kakva im je prevara uvaljena. Vratili su ga kao sto ja vracam skart robu sa Ali Ekspresa. Koliko ga je priuceni trener Savo Milosevic forsirao, imao je po 5 stopostotnih sansi po utakmici. Siguran sam da bi na njegovom mestu i copavi Stanoje iz Montevidea imao bolji golgeterski ucinak. Za njega je i Scepovic Ibrahimovic licno..

 

Ekspresno da predjem na Sumu koji dribla u prazno celu utakmicu i fudbalska inteligencija mu je na nivou Rnica. Ima da ode isto kao i zvezdin Messi, na mala vrata.

 

Za Asana 4 miliona moze da da samo neki atletski klub jer on fudbaler nije. Neverovatno je brz, ali dzaba mu kad ni odbrambenog igraca FK Pukovca ne moze da predje. Niti ima tehniku niti centarsut za poziciju na kojoj igra.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, realno *w said:

Da, Rendžersi su stvarno sila u kojoj on nema mesta ni na treningu. 

 

Pa realno jesu, jedan od najjacih klubova u Skotskoj ligi. A i sa razlogom nije imao mesta na treningu posle onog pokusaja simuliranja u polufinalu kupa. A i interesantno je kako se snimak tog njegovog pokusaja simuliranja izgubio sa interneta jako brzo.

 

Za neupucene, presao je golmana i onda se sapleo od svog stopala bas kad je trebao da sutne a onda pao na zemlju u stilu Lautaro Martinez i trazio penal.:

spacer.png

 

 

Quote

“His performance up until the final bit today was okay. We can’t point fingers and blame Umar. What I would say to him is if you go around the keeper, stand up and put the ball in the net. Don’t dive or you are going to get a yellow card.”

 

- Steven Gerrard o tom potezu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tako su pisali i za Salaha dok je bio u Čelsiju.
Jednostavno, mlad momak, drugačija sredina, kultura.
Sad je među ljudima koji ga vole, cene i veruju mu dok pravi greške i sve izgleda dosta bolje.
Čitao sam skoro šta su ti isti navijači Rendžersa pisali za Sadika posle utakmica LE, ne veruju da je u pitanju isti igrač.
Ne bi bio prvi koji je drastično napredovao između 19. i 23. godine.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Cooper said:

Tako su pisali i za Salaha dok je bio u Čelsiju.
Jednostavno, mlad momak, drugačija sredina, kultura.
Sad je među ljudima koji ga vole, cene i veruju mu dok pravi greške i sve izgleda dosta bolje.
Čitao sam skoro šta su ti isti navijači Rendžersa pisali za Sadika posle utakmica LE, ne veruju da je u pitanju isti igrač.
Ne bi bio prvi koji je drastično napredovao između 19. i 23. godine.

 

Ne mozes da poredis Salaha i ovog klovna. Kao sto sam rekao, on ne ume da trci i da vodi loptu. Jednostavno se saplice, slabasan je i sa svojih 190cm ga igraci od 170cm nadskacu..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...