Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

Savo obećavajuće o Sumi i Sadiku, a pomalo i o Asanu.

 

Quote

"Sadik ostaje u Partizanu i od juna. Nema potrebe da se bilo šta radi. Mi imamo opciju da potpiše ugovor na tri godine posle juna sledeće godine. To ćemo uraditi. To zavisi od nas, ne od Rome", rekao je Milošević.

On je potom izneo svoj stav i o Sumi.

"Razgovarali smo, saglasili se oko svega. Sejduba je lično rekao da nema ništa protiv da ostane. Verujem da nećemo imati problem oko novog ugovora. On ostaje u Partizanu i do juna i od juna", istakao je Milošević.

Dodao je i da je rekao unapred da će Takuma Asano "proigrati".

"Ne volim priču "jel sam vam rekao", ali moj posao je da vidim pre. Sećate se da je slična priča bila sa Sadikom na početku, pa sam rekao da će krenuti. Mi smo po nekim statističkim podacima među TOP 10 ekipa u Evropi kad je broj postignutih golova u pitanju. Ono što bih izdvojio je broj igrača koji ih daje. Jedno je kad imate sedam, osam fudbalera koji su dali po gol ili dva, ali mi imamo sedam ili osam koji su postigli pet i više golova. To je snaga ove ekipe. Ove sezone ćemo biti u situaciji da ne zavisimo od jednog golgetera, taman da i Sadik da 25 golova, što mislim da može. Nećemo, jer će broj pogodaka biti raspoređen na šest, sedam igrača", rekao je Milošević.

 

Vest na https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2019&mm=12&dd=03&nav_id=1626059

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da smo potpisali ono sa Monakom, da ne mogu da se sad naprave blesavi i odustanu od kupovine.

 

Toliko sam besan da bih sve odbrambene igrače i golmane još večeras raspustio i omogućio im da odu bez obeštećenja. Nekima ne bih dao ni da odu do Zemunela da se istuširaju, da sekund više ne nose crno-beli dres. Ionako su ga mnogi dobili spletom okolnosti a ne kvalitetom.

 

A i ostatak tima je priča za sebe. Sramotno ponašanje i izdanje.

Link to comment
Share on other sites

kad kazem kvalitet mislim na kontinuitet,

znaci ekipa koja ce rutinski da zavrsi meceve protiv cuke vose napretka vozdovca... pogotovo na jna, ne mislim ja da mozes svakog da dobijas sa 3:0, 4:1 nego da mozes da napravis prednost i privedes utakmicu kraju, naravno da moze da se desi neki kiks ali ovo sto mi imamo je nesto sasvim drugo, ako od zadnje 4 godine ti u tri osvajas po 30 pa i 40 bodova manje od cigana tu onda nesto debelo ne valja a da nije bilo djurdjevdana na krovu i tu jednu godinu bi izduvali... ovakve ekipe ne bi osvajali titule i da su cigani slabiji na terenu i van njega, samo bi taj zaostatak bio manji, ne sme go*nima iz uprave da za sve bude opravdanje - cigani, kao sto sam govorio za basket: ako vec mora neko da bude prvi nek onda bude sa ociglednim koracima u zadnjim sekundama, ti uradi ono sto je to tebe !

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, dekifisher said:

Znači, po tebi, Zvezdini rezervisti su kvalitetniji (kontinuitetniji!?) od nas... obzirom da vezuju po 30 mečeva bez poraza?

Kvalitet za domacu upotrebu znaci dobijanje meceva upravo na taj kvalitet, bez obzira na rotacije.

Ako je Pfk kadar da igra barabar sa evropskim timovima, onda treba da je u stanju da tri-cetiri dana kasnije pobedi Vozdovac, Lucane, Napredak, jer kvalitetom odskace od domacih rivala. A nije u stanju.

Zvezda je dom meceve najcesce dobijala na navedeni individualni kvalitet, sve tri prethodne sezone. Bilo je tu i guranja, al ne vise u odnosu na neka stara, dobra vremena kad su se bodovi gubili samo kad je nekom prijateljskom klubu trebalo za opstanak.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, dekifisher said:

Znači, po tebi, Zvezdini rezervisti su kvalitetniji (kontinuitetniji!?) od nas... obzirom da vezuju po 30 mečeva bez poraza?

mislim da je zvezda jaca i na terenu i van njega, imaju kvalitetniji i skuplji tim od naseg i ako se to i ne vidi uvek

ne moze, nije i ne sme da bude opravdanje zvezda - srbija za nasih minus 30 pa i 40 ?! 

 

to sto me neko bije neopravdava mene da se samopovredjujem a to sto se samopovredjujem ne znaci da neko ima pravo da me bije 

kao sto sam rekao u predhodnom postu, daj da mi uradimo najbolje sto mozemo sto je do nas - e to ne radimo a sa ovakvom upravom i necemo

 

ps na astanu maksimalno, kao da smo dobili u hagu, od prvog minuta skaci igraj napadaj !

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, ranzo said:

kao sto sam rekao u predhodnom postu, daj da mi uradimo najbolje sto mozemo sto je do nas - e to ne radimo a sa ovakvom upravom i necemo

 

ps na astanu maksimalno, kao da smo dobili u hagu, od prvog minuta skaci igraj napadaj !

!

 

Ne postoji opravdanje za onako primljene golove protiv TSC, Voždovca, Čuke, Napretka, AZ... Mnogi da se dobro pogledaju u ogledalo. Podrška Savi.

 

Protiv Astane za čast kluba i dresa, klupski i nacionalni koeficijent, a ni 570K ojra nije za bacanje.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Manoly said:

Zvezda je dom meceve najcesce dobijala na navedeni individualni kvalitet

Zvezda nema trenutno individualni kvalitet, osim jednog igrača, a i dalje pobedjuje?

 

14 hours ago, ranzo said:

 imaju kvalitetniji i skuplji tim od naseg

Nemaju.

 

17 minutes ago, 21Barkley said:

Ne postoji opravdanje za onako primljene golove protiv TSC, Voždovca, Čuke, Napretka, AZ... Mnogi da se dobro pogledaju u ogledalo. Podrška Savi.

Mislim da je Savo malo u afektu odreagovao i isprozivao igrače, a u stvari je on barem jednako kriv. Greška je u tome što ne igraju rezervisti linglong. Rezultati bi bili slični, verovatno i bolji...nema šanse da bi izgubili ove utakmice na JNA.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, dekifisher said:

Zvezda nema trenutno individualni kvalitet, osim jednog igrača, a i dalje pobedjuje?

Ne slazem se, u Zvezdinom timu je vise igraca koji imaju individualni kvalitet kojim mogu doprineti igri ekipe, a drugo je pitanje da li se to u datom momentu i desava.

Ti igraci su shodno svom kvalitetu kadri da igraju i ozbiljnija takmicenja od jsl, tu nema spora.

I da dodam, gledao sam sve Zvezdine meceve do sad, upravo je individ kvalitet nekolicine igraca bio prevaga protiv dom rivala, tu mislim na 90% utakmica.

Link to comment
Share on other sites

Ubaci Šehovića jednom on napravi kardinalnu grešku u 90. Brežančić ne može zajedno sa Uroševićem da spreči jedan centrašut u 93. u Hagu, oni nakrcani na mestu štopera ostave igrača samog na penalu. Proba Lutovca na beku on direktno skrivi gol preksinoć u 90. i nekom minutu. U Kruševcu smo počeli sa rezervistima i odmah potop. Ne mogu da zadrže koncentraciju ni 15 minuta. Prosto ne znam kako bi odigrali bolje celu LLSL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ne bi ako igraju jednu utakmicu, onda 10 presede na klupi. Niko ne može da igra dobro u toj situaciji, posebno u odbrani. Sa druge strane, premalo je utakmica u Evropi da bi nam najbolji samo njih igrali. Potrebno je tu naći neki balans, što Savo nije uspeo i to mu je jedina zamerka, što se mene tiče.

Najvažniju stvar je uradio, napravio je dva igrača od kojih ćemo živeti par sezona.

Mislim da Pavlovića treba pustiti odmah,  i uigravati novi štoperski par na proleće.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...