Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

Malih brzih bekova tipa Ibanjez ima po Juznoj Americi koliko hoćeš, za male pare. Svaki "Robinjo" koji nije prošao je gurnut na beka.

Kontam da im se ne gubi mesto stranca za beka ali naš fudbal nema bekove i godinama ga duvamo u Evropi zbog neznalica na bekovskim pozicijama.

Ovu filozofiju da se guraju na beka ovi odvaljeni od drveta bez grama fudbala imamo samo mi.

Bolje da su Volkova i Aksentijevića doveli kao što su hteli, nego ovu dvojicu.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Suma se napržio večeras, čovek je ubedljivo najbolji igrač lige.

 

Mislim da je s razlogom, on želi da pobegne iz naše rulje od fudbala.

 

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

 

 

 

 


Ne želi, već banda hoće da mu smanji platu. 
Ima 3 konkretne ponude. 

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Patriota iz kauca said:
Suma se napržio večeras, čovek je ubedljivo najbolji igrač lige.
 
Mislim da je s razlogom, on želi da pobegne iz naše rulje od fudbala.
 
Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
 
 
 

Nisam stekao utisak da "zeli da bezi". Ali kad vidi da Bambi ima duplo vecu platu i treba da trazi povisicu.
Realno, bolji su. Nije da to nismo znali i pre sat vremena, ali nisam ocekivao da budu ovako nalozeni. Ne znam ni sta da promeni Savo. Nema nikog na klupi ko bi nesto doprineo. Da je Pavlovic u protokolu odmah bi ga uveo umesto Scepana pa makar posle primili jos 5. Ovako, mozda Filip umesto Scepana, a Suma odmah iza Sadika.

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

I dalje ne razumem koja je svrha prolaska. Kao drugi nemamo sanse da prodjemo bilo kog osvajaca grupe.


Da li si realan ti čovječe?

Što se tiče ovog večeras, ok, izašli smo, pošibali se i vidjeli tačno gdje smo u odnosu na ozbiljan fudbal, nema laži nema prevare.

Ako izvučemo neke pouke iz ovog i to je neka korist, na žalost ne vjerujem da će se nešto promijeniti. Fudbal je danas ozbiljan novac koji mi nemamo niti ćemo ga imati za top level fudbala možda nikad više.

Kd bi obezbjedili novac tek toliko da nam klinci iz sopstvenog pogona ostaju bar tri sezone u prvom timu mogli bismo napraviti neku poor man’s Ajax priču, ovako mrka kapa, domet će nam i dalje biti osrednji timovi turske lige i poneki skalp nekog bivšeg velikana ili vicešampioni neke Slovačke ili Norveške.

I to sve rjeđe.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...