Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

Ja bih stadion "zvanično" nazvao po onome ko iskešira najviše, zašto ne zaraditi ako se može (naravno, barabe iz uprave bi smotale i te pare dok kažeš britva, al' jebiga... do nekih boljih vremena)

 

Ono što biš nazvao po igračima su tribine. Umesto Istok, Zapad, Sever, Jug bilo bi:

 

-Zapad, gde se najviše skupljaju stariji ljudi i penzioneri - Stjepan Bobek

-Istok, generacije rođene 70-tih i 80-tih - Momčilo Vukotić

-Jug, navijačke grupe - Dragan Mance

-Sever, ili prazan ili Zvezdaši - Velibor Vasović

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, VoodooDerina said:

Sada kada je i definitivno FKP postao vlasnik stadiona, da li postoji ideja za promenu generičkog imena "Stadion FK Partizan"?

 

Kako to "sada"? Je l' sam nešto propustio, meni je ostalo u pamćenju da je to odavno rešeno?

 

A ako će da se menja ime, može biti samo 1: Stadion Umar Sadik.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, VoodooDerina said:

Sada kada je i definitivno FKP postao vlasnik stadiona, da li postoji ideja za promenu generičkog imena "Stadion FK Partizan"?

stadion je zvanicno nas jos od 1990 godine

a to sto se malo pa malo digne ona stvar nekom politicaru ganciju pa odluci da silji patku na nama to samo govori u kakvoj drzavi zivimo

 

8 hours ago, Klotzen said:

Ako ime treba da bude po fudbaleru onda velibor vasovic ili neko iz te generacije.

da damo ime stadiona po nasem igracu koji je nosio i dres vecitog rivala pa ne moramo da imitiramo komsije 😎

 

da zivimo u normalnoj drzavi normalno bi bilo da stadion dobije ime sponzora koji najvise iskesira no posto to nije slucaj jbm li ga sta znam...

 

stadion misa tumbas :capone_2:

Link to comment
Share on other sites

Sve što želim od sutrašnje utakmice jeste da pokažemo drugačiju filozofiju od komšijske večeras.

 

Idi u pres koliko god možeš, nemoj da ti odbrana spava u krilu golmana i da svi budu iza lopte. Pa makar primili pet komada, zabole me, samo da se pokaže želja za igrom i ideja u igri (a koja nije ograničena na suvu destrukciju, mada ne znam jesam li video takav fkp ove godine).

 

Mada i pored svega vrv gubimo lagano, na gostovanjima se ove godine nismo baš proslavili (ako ne računamo Astanu)

Link to comment
Share on other sites

Hoćemo li večeras da lupamo selfije po Old Trafordu i da se oduševljavamo što gazimo tom travom ili ćemo da odigramo čvrsto i hrabro? Mislim da ova utakmica, nevezano od rezultata, može da pokaže dosta na temu dokle smo stigli u izgradnji karaktera ekipe. 

 

Što se tiče imena stadiona, za mene će on uvek biti JNA (nisam nešto lud za istom nego želim da se održi ta tradicija). U užu konkurenciju za imena tribina (loža i ulaza takođe) treba obavezno uvrstiti Ilješa Špica. Inače, stadion jeste naš još od 1990. upoznao sam i osobu koja je sa naše strane to potpisala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, 34Barkley said:

Hoćemo li večeras da lupamo selfije po Old Trafordu i da se oduševljavamo što gazimo tom travom ili ćemo da odigramo čvrsto i hrabro? Mislim da ova utakmica, nevezano od rezultata, može da pokaže dosta na temu dokle smo stigli u izgradnji karaktera ekipe. 

 

Što se tiče imena stadiona, za mene će on uvek biti JNA (nisam nešto lud za istom nego želim da se održi ta tradicija). U užu konkurenciju za imena tribina (loža i ulaza takođe) treba obavezno uvrstiti Ilješa Špica. Inače, stadion jeste naš još od 1990. upoznao sam i osobu koja je sa naše strane to potpisala.

Očekujem večeras najveće iznenađenje ovog kola evropskih takmičenja na Old Trafordu.

 

Btw. slažem se sa gospodinom Arsenijem Pešićem oko imena stadiona. 

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, 34Barkley said:

Hoćemo li večeras da lupamo selfije po Old Trafordu i da se oduševljavamo što gazimo tom travom ili ćemo da odigramo čvrsto i hrabro? Mislim da ova utakmica, nevezano od rezultata, može da pokaže dosta na temu dokle smo stigli u izgradnji karaktera ekipe. 

 

Što se tiče imena stadiona, za mene će on uvek biti JNA (nisam nešto lud za istom nego želim da se održi ta tradicija). U užu konkurenciju za imena tribina (loža i ulaza takođe) treba obavezno uvrstiti Ilješa Špica. Inače, stadion jeste naš još od 1990. upoznao sam i osobu koja je sa naše strane to potpisala.

A čiji je stadion bio pre 1990.?

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Na današnji dan pre 35 godina na stadionu Partizana je odigrana utakmica koju je Eurosport uvrstio među 100 najboljih u istoriji.

 

Sjećam se maglovito tog TV prenosa, ali meni je ipak draži i neprevaziđen revanš protiv Seltika. Išao je samo radio-prenos sa legendarnim Jordanom Ivanovićem, sjećam se povratka iz popodnevne školske smjene, sam kod kuće, palim radio i snimanje i otisak ostaje forever u duši. Kasetu sam kasnije slušao bezbroj puta, miksovao skraćenu verziju sa golovima (kao na ovom videu), zagubila se s godinama..

 

 

Kakav najež i dan danas na ovaj komentar i kadrove.. Kakvi su lafovi bili ti igrači. Da me puste na Ol Traford večeras pokido bih ko Šaka Zulu.

Edited by autsajder
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...