Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

16 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Što se mene tiče da ih odučimo od fudbala i u sledeća dva derbija (po mogućstvu i u kupu) a oni nek šutiraju penale do kraja prvenstva.

 

ne mozes tako da gledas na stvari

i da imamo kvalitetniju ekipu izuzetno je tesko dobiti nekog tri puta u prvenstvu pa jos i u kupu a pogotovo ne vecitog rivala koji ima i skuplji i kvalitetniji tim

poznato je da se titula najcesce ne osvaja u derbijima nego bas u ovakvim utakmicama

jednostavno

dodje neki derbi gde odigramo lose, oni nas zasluzeno dobiju, pogledas tabelu vidis imaju 15 - 20 bodova vise i kazes pa zasluzeno prvi i jbg aj sad ti nekom objasni o cemu se tu sve radi

 

savo za izjavu :Hail: 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, zorex said:

Izuzetno peečkasta izjava Miloševića. Totalno u suprotnosti od onog što traži od svojih igrača. Jadno, prejadno.  

 

Ja mu ne mogu zameriti mnogo.

Profesionalac je, radi svoj posao najbolje sto moze, ulaze energiju i vreme, i onda dodju banditi i poseru se po svemu sto radis.

Dosta frustrirajuce.Ja mu se divim kako izdrzava to sve.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na pocetku sezone sam pricao da treba da igramo sa omladincima prvenstvo. Bicemo drugi i sa njima.

Imamo sansu da debelo poravimo koeficijent za Evropu i to treba da je cilj. Ovako rizikujemo povrede igraca bez kojih NE MOZEMO da igramo ozbiljan fudbal, a deca od kojih klub zivi gule fosnu. 

Oni neka vezuju 30 pobeda u nizu i neka slave velicanstvene preokrete i tese se da je bilo isto pod Toletom. Isto je bilo, otprilike koliko je isto i u drzavi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, dekifisher said:

Na pocetku sezone sam pricao da treba da igramo sa omladincima prvenstvo. Bicemo drugi i sa njima.

Imamo sansu da debelo poravimo koeficijent za Evropu i to treba da je cilj. Ovako rizikujemo povrede igraca bez kojih NE MOZEMO da igramo ozbiljan fudbal, a deca od kojih klub zivi gule fosnu. 

Oni neka vezuju 30 pobeda u nizu i neka slave velicanstvene preokrete i tese se da je bilo isto pod Toletom. Isto je bilo, otprilike koliko je isto i u drzavi.

 

Cemu ovakvi postovi?

 

Ispred tih omladinaca Partizana bi bili i Cukaricki i Vojvodina i TSC, mozda cak i neke ekipe koje su sada u sredini tabele lige.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goldberg said:

 

Cemu ovakvi postovi?

 

Ispred tih omladinaca Partizana bi bili i Cukaricki i Vojvodina i TSC, mozda cak i neke ekipe koje su sada u sredini tabele lige.

Bili bi da su Bata i Gordan treneri. I ne mislim da igra nas omladinski tim, nego da igraju klinci koji su sada u 1. timu. Natho, Bambi, Markec, Suma, Ostoja i  Zdjelar da ih bodre sa tribina.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam zasto su Luku poslali na pozajmicu kad nismo imali nijednog desnog beka. Ocekivao sam da se letos vrati, ali oni ga ostavili u Spartaku. Iskreno, nisam pratio igra li tamo uopste.
Miletic nije desni bek. A pretpostavljam da Vulicevic nije ni registrovan. Ne znam sta je sa Pesukicem, mogao je on odigrati to.

Link to comment
Share on other sites

Hladne glave mogu Savu da uputim kritiku za to što je ispustio utakmicu iz ruku. Desilo se to što se desilo, ali nije odigrana ni trećina utakmice, bilo je vremena da se stvari vrate u normalu. Upali smo u srljanje, nervoza je rasla, moglo je to mnogo ranije da nam se osveti, promašili su nekoliko čistih šansi. Tim nije bio svoj a on je to morao da reši. Ok, mlad je i naučiće i taj deo posla, da ne sme da bude navijač nego najstaloženija osoba na stadionu.

Link to comment
Share on other sites

Zašto katastrofa? Jeste da je mlad i perspektivan igrač ali cifra je poprilična. Naravno, izvući će stoka za sebe veliki deo ali to bi se svakako desilo i da je duplo manje. Teško da bi dobili više od nekog kluba direktno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...