Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

21 minutes ago, T.L.T.I said:

Opusti se, izmišljaće Igor Stojiljković i njegov pajtos M. Preković pod patronatom istog gazde.😉

 

Ja vas bas zbog ovog obozavam, jer ukazujete na sudijske greske kada su ucinjene kako na vasu korist, takodje kada su u pitanju npr. R. Nis ili pak komsinica... 

Moralna nacela, borba za istinu i pravdu su vam uvek (bili) na visokom nivou!

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Ja vas bas zbog ovog obozavam, jer ukazujete na sudijske greske kada su ucinjene kako na vasu korist, takodje kada su u pitanju npr. R. Nis ili pak komsinica... 

Moralna nacela, borba za istinu i pravdu su vam uvek (bila) na visokom nivou!

 

Čuj..."sudijske greške". 😂🤣😂🤣

Vreme prolazi a ti si s godinama sve vispreniji i vispreniji.🤣

Inače, slažem se sa tobom. 

Sinoć u NS-u, povlačenje igrača u 16, igranje rukom i šamaranje protivničkog igrača u 16 nijednom nije rezultiralo penalom za Proleter. 

Da se to desilo van 16, cenim da bi se "puhnulo".😂

Pa ako to nije ukazivanje. 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, T.L.T.I said:

@xpert/@Barracuda hvala puno.

 

Ovakva bruka i fingiranje ne postoji ni u Tunguziji.

Generalno gledano, Srbija je u jednom kolosalnom dnu i nema nikakvih naznaka da ce iz njega ikada izaci.

 

Srbija sada jeste na dnu (politicki), sportski je na dnu od raspada SFRJ i sistema u kome se smenjuju dva kluba koji osvajaju titule zbog veceg uticaja u savezu, u sudijskoj organizaciji i u vladi Srbije.

Edited by goldberg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, dekifisher said:

Nagomilasmo mnogo dobrih igrača napred. U ovoj formaciji Sadik mora da igra a od cetvorke Suma-Stevanovic-Markec-Asano, dvojica vise, što je tuga. Voleo bih da vidim  kako bi igrali sa tri stopera ili bar neku 4-4-2 formaciju sa dva brzanjca u spicu.

Mislim da će Suma da pređe u drugi plan. Za sad i Markec, dok se ne uigra i malo uđe u ritam a tada ćemo videti?

 

Šta misliš, koliko je izgledno da duže guramo ono iz poslednjih desetak minuta sinoć, sa Asanom napred?

Link to comment
Share on other sites

Quote

"Ne znam šta se dogodilo, za mene je sve bilo normalno. To je razlika u kulturi, izašao sam, istuširao se i pozvala me je supruga, zanimalo ju je zašto ne igram. Rekao sam da sam u redu i da ću je zvati posle. U tih 30 sekundi sve se to izdešavalo. Nisam očekivao takvu reakciju javnosti, hteo sam da sednem da gledam utakmicu. Pozvonio mi je telefon i onda sam se javio, jer sam video da me je žena pozvala. Tim je pobedio, međutim, svi su pričali o tome posle", rekao je Sadik, a prenosi Sportski žurnal.

http://sportklub.rs/Fudbal/Evropa/Europa-League/a308392-Sadik-o-telefoniranju-Morao-sam-da-se-javim-zeni.html

 

:lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Treba ga gledati uživo, šou je. Ima problem sa koordinacijom, nekad noge ne odreaguju kako treba, pa deluje kao lutak, sapliće se o vazduh. Zato često ne ume ni da šutne a da to izgleda iole profesionalno. Opet, lepo se kreće po terenu (kad nije u ofsajdu), ulazi u šanse, pravi muku odbrani i napravi potez kao protiv TSC-a ili ovaj iz gifa da se zabezekneš da je on to uradio. Doduše, klasni napadač bi iz ove šanse odmah šutirao. Koliko je prostora imao ne bi komplikovao driblingom. Namučiće nam živce opasno ali će biti i koristi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, realno *w said:

Pogledah pregled tekme, kakve lopte je slao Natho, fantazija.

Video se odmah kvalitet još na utakmicama protiv Moldea, kad još nije bio skroz spreman.

Sad ga je Savo gurnuo od početka napred umesto Sume. I on radi ono što se od Sume očekivalo sve ove godine.

I ne samo od Sume, već smo to očekivali ranije i od Pantića, Kosovića i koga sve nismo proglašavali za novog Sašu Ilića, odnosno igrača koji ima taj ključni pas.

 

Realno, Natho je bolji igrač i od Saše Ilića u najboljim danima. Imali smo više sreće, nego pameti i znanja što smo ga uspeli dovesti.

 

Što se Sadika tiče, pa...on će nam biti prva opcija u napadu i s tim se valja pomiriti.

Nije gol mašina, puno će promašivati i nerviraće nas...ali nije ni bezopasan kad sastavi udove. Onako krakat, šljampav i pokretljiv može smarati protivničke štopere.

Ja lično nikad nisam voleo igrati fudbal protiv likova kojima noge rastu ispod pazuha.

 

Verujem kako ćemo  često imati prilike videti u drugom poluvremenu da umesto Sadika na mesto špica dodju Markec ili Asano.

 

Lično sam optimista. Mislim da je sastavljen  dobar tim i jedva čekam četvrtak i vikend.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, n4l1m said:

pa nije da je natcho dosao iz tunguzij za male pare, dapache.. a da ne velja, ne bi igrao 8 godina u rusiji u najjacim klubovima..:default_coffee:

 

Nije da nije sve što kažeš, no velim da smo imali više sreće nego pameti i znanja, da Bambi  u pravo vreme bude na Instagramu ili Fejsbuku i snimi bivšeg saigrača kako samostalno trenira.

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 9/15/2019 at 11:11 PM, 34Barkley said:

Mislim da će Suma da pređe u drugi plan. Za sad i Markec, dok se ne uigra i malo uđe u ritam a tada ćemo videti?

 

Šta misliš, koliko je izgledno da duže guramo ono iz poslednjih desetak minuta sinoć, sa Asanom napred?

Mislim da u ovoj formaciji nije realno. Jednostavno ako nemas posed, onda moras da imas nekoga ko ce da prilazi i trazi loptu, skace, trpi batine... Igra sa Asanom kao spicem trazi vise igraca u sredini, jednog zadnjeg veznog i spoljne igrace koji znaju da igraju i odbranu i napad.

Sto se Sume tice, to me i plasi najvise. Covek toliko zna fudbala da je greota da ne igra. Nije to igrac koji ce da ulazi sa klupe ili igra svaku 3. utakmicu.

Imamo strasan potencijal napadacki, ali pola igraca slabo igra defanzivu. Jbg, to je i normalno, kompletni igraci ne igraju u Srbiji.

Ali najvaznije je sto se opet radujemo utakmicama, i imamo cemu da se nadamo. Svaka cast Savi, od pocetka priprema se videlo da smo dobri, i da se ozbiljno i moderno radi.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ima nečeg savomiloševićkog u Sadiku, voli da drvi loptu, a voli i da promaši dobru šansu. Naravno, tehnički je na mnogo nižem nivou nego što je bio Savo, al' zato radi presing za dvojicu.

 

Jbg, takva tura naišla. U štafeti 4 x 100 šou bi pravili, u fudbalu će ići malo teže, ali svakako igramo gledljiviji fudbal nego ranije.

Edited by Arsenije Pesic
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Stiletto said:

Listam malopre transfermarkt.com, vidim da se Kleo lomata po drugoj kineskoj ligi, na 19 utakmica 13 golova i pored 34 godine. Ugovor mu ističe 30.11., ima državljanstvo Srbije, da li bi nam legao?

 

Iskreno, mislim da ne bi.

Njegove godine i druga kineska liga su već bliže rekreativnom fudbalu.

 

Savo ipak  traži brže i agresivnije igrače.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...