Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

Savo je vec skinuo gace i digao ruke od prvenstva u avgustu, vidim ide po televizijama i place, Zvezda je kriva sto ne moze 90 minuta da okrene TSC kod kuce a ne to sto ima 1 i to polunormalnog spica

 

btw bzvz potpis

Edited by SunZero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, realno *w said:

Super je Markec, uveren sam da će on brzo da stane na noge i uhvati ritam, ali nama svejedno treba gol igrač, klasični špic. Neverovatna sramota je da Partizan ima bukvalno jednog špica u timu i to budalu poput Sadika.

Protestvujem. Ti Partizanovac nisi. Sadik je odličan. Brz, ima tehniku. Tek će momak da eksplodira. Partizanov Nvanko Kanu ako se sećaš tog igrača.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, realno *w said:

Super je Markec, uveren sam da će on brzo da stane na noge i uhvati ritam, ali nama svejedno treba gol igrač, klasični špic. Neverovatna sramota je da Partizan ima bukvalno jednog špica u timu i to budalu poput Sadika.

 

Savo je zamislio Sadika kao prvog špica i ja nisam očekivao da će dovoditi neku zver od napadača.

Ali mi nikako ne ide u glavu da li se baš moralo prodavati Ožegovića za neku siću u drugu nemačku ligu. Kakav-takav, on kao domaći igrač je solidna zamena za Sadika, kad na tržištu od domaće robe nema ništa bolje.

Sad jedino mogu dovesti nekog slobodnog stranca. A stranaca već imamo dosta. I sve što iole valja to i košta u smislu plate, a ne znam koliko je pametno puno plaćati Sadikovu alternativu.

 

Neko je pomenuo Aboubakar Oumaroua...On je slobodan i ako je u dobrom stanju još uvek i ako bi mu se moglo srediti državljanstvo, stvarno ne bi bio loše rešenje.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Jonnhy Clash said:

Protestvujem. Ti Partizanovac nisi. Sadik je odličan. Brz, ima tehniku. Tek će momak da eksplodira. Partizanov Nvanko Kanu ako se sećaš tog igrača.

 

Možda samo stasom.

Ali Kanu je imao jednu kraću nogu i broj kopački preko 50. Zato je valjda i trpao golove, za razliku od Sadika.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Super je Markec, uveren sam da će on brzo da stane na noge i uhvati ritam, ali nama svejedno treba gol igrač, klasični špic. Neverovatna sramota je da Partizan ima bukvalno jednog špica u timu i to budalu poput Sadika.

Pokaj se, gresnice! 😀

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...