Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

daj boze da nas klub vidi bar jedan milion od toga  :classic_sad:

 

gledao sam juce cigane protiv spartaka i uhvatim sebe da sam potpuno ravnodusan, i kad je spartak izjednacio u 85min nisam se ni pomerio, znao sam da ce dati do kraja... i da ostane nereseno, ko da je bitno...

prosle sezone smo imali 40 bodova manje od njih i vise, na takav tim govna dovela asana i one rajove kombinacije... a da, tu je i sadik koji treba da zameni rikarda ?!

eeeeeee

sve su sjebali

vucicu ederu !

 

danas protiv rada opet neka kombinacija od sastava, cuvamo se za norvezane :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Stojković – Pešukić, Vujačić, S. Pavlović, Brežančić – Šćekić, Zdjelar – Lutovac, Suma, Stevanović – Ožegović

 

Klupa: Stevanović, Urošević, Smiljanić, L. Pavlović, Sadik, Lakčević, Jovanović. 

Link to comment
Share on other sites

"Rimljani su u subotu u toku dana dostavili zvaničnu ponudu, danassu obavljeni pregovori, a već u večernjim satima je moglo da se konstatuje - Pavlović će potpisati ugovor sa nebesko-plavima, a Partizanu će na ime obeštećenja pripasti 5,5 miliona evra!

Shodno dogovoru dva kluba, koji je aminovao i mladi defanzivac, Pavlović će po slovu ugovora provesti pet godina na “Olimpiku”, s tim što će u prvoj sezoni nositi dres Partizana kao pozajmljeni igrač, a za to vreme će mu Rimljani “ojačati” finansije do sume koja mu je zagarantovana po ugovoru koji će biti potpisan sutra."
Novosti

Link to comment
Share on other sites

Quote

ZRAELSKI vezista Bibras Natho (31) novi je fudbaler Partizana. Iskusni fudbaler koji je tokom karijere igrao za Hapoel iz Tel Aviva, Rubin, PAOK, CSKA i Olimpijakos stigao je u Beograd i posle lekarskih pregleda će staviti potpis na trogodišnji ugovor!

 

Nekadašnji saigrač Zorana Tošića iz CSKA je najsvetlije trenutke karijere doživeo upravo u moskovskom klubu čiji je dres nosio pune četiri godine. Natho je za reprezentaciju Izraela odigrao 60 utakmica i u Partizan je stigao kao slobodan igrač.

:bravo::jumping:

Link to comment
Share on other sites

Nato/Šćekić  - Zdjelar/Lola

Bambi/Lutovac - Suma/Pavlović - Stevanović/Lakčević

Asano/Sadik

 

Zaista nema potrebe dramiti oko zbog odlaska Ožegola.

Sad samo proceniti da li treba novi napadač ili krilo u slučaju ulaska u LE.

Za Molde imamo sasvim dovoljno opcija.

 

Link to comment
Share on other sites

Ne zezaj, Kupere. Ne prodaješ igrača koji je imao neke minute i ulogu, par dana pre dvomeča koji ti određuje sezonu. Pritom, rešenja koja imamo nisu uigrana a čeka nas i meč u Surdulici između dva sa Moldeom i čekamo TSC odmah nakon revanša. Četiri bitna meča.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rekao bih da se Surdulica odlaže, dok nam za ove 3 utakmice i ne treba.
Sa druge strane otvara se opcija za možda još jedno pojačanje.
Mislim, pričamo o igraču koji nema ulogu, koji je nasleđen za novog trenera i na početku je služio za odmaranje.
Iskreno ne vidim sebe za 10ak dana da pomislim, e da smo ostavili Ožegovića.
Nešto smo i zaradili pa se možda uloži.
A zlu ne trebalo, i taj Gigić je Ožegol tip igrača.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Poodle Care said:

Rekao bih da se Surdulica odlaže, dok nam za ove 3 utakmice i ne treba.
Sa druge strane otvara se opcija za možda još jedno pojačanje.
Mislim, pričamo o igraču koji nema ulogu, koji je nasleđen za novog trenera i na početku je služio za odmaranje.
Iskreno ne vidim sebe za 10ak dana da pomislim, e da smo ostavili Ožegovića.
Nešto smo i zaradili pa se možda uloži.
A zlu ne trebalo, i taj Gigić je Ožegol tip igrača.

Taj Gigic je novi Djilas. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...