Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

4 hours ago, alcesta said:

Sok dobio meč  :s_w: :s_w: :s_w:

I vreme je bilo. Gledala sam sinoć zadnji set, nisam mogla da spavam. Jeste da su bili dosta loši obojica ali ne izgleda mi Sok toliko očajno na terenu za onakve rezultate u zadnjih godinu dana. Verovatno je većina u glavi.

Albot se pogubio kad nije iskoristio meč loptu. Verovatno i Sokovi protivnici u zadnje vreme osećaju pritisak ako je meč tesan, u stilu koliki li ću luzer biti ako me dobije ovaj :classic_wacko:

Dobio i Harison. Kirgios se opet povukao.

 

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da baš svaki od njih mora da ima taj, što kažu Amerikanci, sophomore slump. To samo još ističe kolika su čudovišta Big3, oni otkako su se probili h vrh ne znam da su imali neki duži pad a da to nije uzrokovano povredom, naročito prvih godina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Boxy said:

Sa tim da od Sapovalova ljudi nisu ocekivali velike rezultate koliko su ocekivali od Medvedeva.

Pisao sam (sad ispada da je bitno jer sam JA napisao,moz's mislit') jos krajem prosle sezone kako ja nisam upao u hajp oko Medvedeva. A nisam upao ponajvise zbog epizode sa Nadalom u O2 Areni.

Ta epizoda je pokazala da mentalno jos nije na nivou za najvise domete,za najvece titule. Ponasanje mu je bilo problematicno, govor tela jos gori. I protiv Simona je igrao sa stavom kao da je znao da ce da izgubi,pa se nije ni trudio nesto da izmeni. Nema scenarija u kojem on gubi od Simona set sa nulom,ako mu je stalo,ako se trudi,ako pokusava. Ocito da mu Simonova igra ne prija (kao ni mnogima uostalom) i medjusobni mecevi tome i svodoce. Medjutim,gledao sam njihov mec u Kvinsu prosle godine. Danil je tad igrao takticki pogresno,ali nije bilo malodusnosti. Jednostavno je previse rizikovao,pokusavao da zabije winner iz svakog udarca maltene, sto mozda govori i o tome da je osecao da je bolji igrac pa je isao sa takvom igrom. Ishod je bio drugaciji - isuvise je gresio i "hranio" Simonovu kontrasku igru.

Juce je bilo do malodusnosti u drugom setu. Opet se ukazao Medvedev iz meca sa Nadalom.
Ruski igrac mora da shvati da postoje razliciti nacini,putevi da se dobije teniski mec i da nijedan nije pogresan. Izazov je susresti se sa razlicitim stilovima i nacinima igre protivnika,ali je jos veci izazov da pronadjes odgovor na svaki od njih i pobedis. Cini mi se da ove lekcije Medvedev jos nije kompletno savladao.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ja isto igram jednorucni bh,ne izgledam lose + kad pustim malo duzu kosu mogu da je namestim poput Feda.
Hoces da se upoznamo?

:classic_tongue::classic_biggrin::lol_2:

 

Odrekni se sotone Đokovića pa te možda i uzme u razmatranje :classic_sleep:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...