Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

Dobio Kecmanović Pola.

Quote

Wild card: Jack Sock. He’ll try to win his first singles match at an ATP tournament since 2018 against Marcus Giron.

Auuu bogati... :classic_blink: inače izgubio je i to :default_sofa:

Ne mogu ni da ga nađem na listi, zadnje što je dobio vidim da je meč u LC protiv Fonjinija :classic_ninja: a vidim da je izgubio i gomilu mečeva po čelendžerima u međuvremenu...

U svakom slučaju, lepo je kad i dalje dobijaš WC za ATP nivo turnira, pa i za domaći slem, iako ni kolo na čelendžeru ne možeš da prođeš...

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Sock je jedino uspeo da dobije Fonjinija na LCu proslog septembra, ali to mu ne donosi bodove :classic_biggrin:

Bas mi je suludo sto su potrosili WC na njega, nema ranking, zar nije bolje da su dali nekom detetu?

 

U Roterdamu, Felix je dobio Strufa sa 2:1, Struf imao vise brejk sansi u 3.setu i ot u razlicitim gemovima, na kraju Felix iskoristio prvu i odservirao za mec. Ova pobeda mu je bas trebala.

Trenutno igraju Hacanov i Fonjnini, Karen uzeo 1.set

Link to comment
Share on other sites

Odoše Rusi ruku pod ruku skoro.

S obzirom kako igra Pospišil u zadnje vreme, ne bih baš rekla da je to neko veliko otvaranje žreba Filipu, ali svakako bolje nego da se gnjavi sa Medvedevim. Odmorio se valjda danas dovoljno.

I Agut ispao od Buste :classic_blink: on je baš pao posle ATP kupa. Doduše nije kao da je i tamo imao prejake protivnike do završnice.

 

Edit: preteče me Boxy :classic_biggrin:

 

Lajović izvukao prvi set na mišiće, sad će valjda biti lakše, samo da ne pravi gluposti.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam ga kod Tipsarevica prosle godine kada se vracao u trening i spremao se, bukvalno mu ne vidis lopticu kada servira i refleksi na mrezi su mu brutalni. Dvorana mu bas odgovara, da je ovo neka sljaka pa da Filip proba da ga uspori i otera iza linije,ali ovako tesko bas. Jeste juce Medvedev odigrao los mec , ali i osim toga apsolutno nije znao sta da radi protiv njega.

Link to comment
Share on other sites

Cicipas u kakvoj je formi ne bi bio favorit protiv Feliksa, bez obzira na njegovu formu.

 

Zanimljivo je da je Grk prosle sezone posle nekoliko meceva protiv top3 rekao, parafraziram, mozda ce zvucati cudno, ali Oze Alijasim je najtezi protivnik kog sam ikada imao.

 

Bas mu ne lezi.

 

Uz ove dve pobede u seniorskoj konkurenciji, kao dve godine mladji, Feliks ga je dobijao i tri puta na juniorskom turu, bez poraza, a mislim da ima jos jednu ili dve pobede kad je tipa imao 12 godina, a Stefanos 14.

 

U Sangaju prosle godine ga je Cicipas prvi put dobio, a tad je bio prakticno u zivotnoj formi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...