Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

On 4/25/2022 at 5:58 AM, wwww said:

nije tacno.

 

od 5min je odgovor: samo pominje veci drugi stadion i dodavanje jos jedne tribine na postojeci CC. za ostalo kaze da je sve kako treba.

 

Novak je  na svojoj kzs takodje govorio o tome: od 8:50

 

prvo treba da otkupe licencu za 250-ticu (dali su ponudu vlasniku), pa onda da razmisljaju o dodatnim ulaganjima i eventualno o apliciranju za 500 kod ATP. ova sedmica u kalendaru bi mogla da dodje u obzir za jednu 500-ticu jer se istovremeno desava 500 u Barseloni.

 

Rubljov je na pocetku govorio i o publici i uopste se nije zalio ni na sta, a pricao je i posle SF meca o tome (od 8:40)

 

Mislim da mnogo vise razloga na publiku imaju da se zale domaci igraci. lajovic, kecmanovic, djere... Kad su imali svoje meceve protiv stranih igraca na tribinama je bilo nesto malo volontera, sire i uze rodbine i par ljudi koji su dobili karte. Posebna sramota je da u duelima nasih igraca protiv Novaka 99,9% stadiona navija za novaka, a domacim igracima ne ukaze ni zrno postovanja. Ne voli nasa publika ni ducija, ni filipa, ni kecmnanovica, u krajnjem slucaju ne voli ni tenis. Voli se Novak dok je prvi i dok prica ono sto ljudi zele i vole da cuju, kad se to promeni, nece voleti ni njega.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam stigla da prokomentarisem, ali Rune mi se nikako ne svidja, manje vise tenis, ne svidja mi se ovako.

Mislim da je ostavio minimum 50 postova/storija na ig povodom prve titule, sve je to ok, ali niti u jednom nije spomenio Botica i pozeleo mu brz oporavak, kao da nije bila predaja, kao da je regularno osvojio titulu. :thumbdown:

 

Link to comment
Share on other sites

pa rekao je to i pozeleo Boticu brzo ozdravljenje i u kratkom intervjuu posle meca i tokom govora kad je primio pehar. valjda je i to dosta. nece sad valjda da doveka samo o tome pise. a i Botic je vrlo brzo posle povalcen napisao na twiteru da je dobro i da je sve u redu, prosli problemi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam ocekivala da samo o tome pise, ali nista mu se ne bi desilo da je u tih milion postova, sa par reci spomenuo i Botica, nismo svi gledali dodelu pehara. 

Meni ovo dosta govori o karakteru, ne svidja mi se...

Link to comment
Share on other sites

Quote

Michal Samulski

@MichalSamulski

·

7m

Players confirmed for ATP500 Halle:

Felix Auger-Aliassime

Roberto Bautista Agut

Hubert Hurkacz

Karen Khachanov

Sebastian Korda

Nick Kyrgios

Daniil Medvedev

Andrey Rublev

Holger Rune

Jannik Sinner

Stefanos Tsitsipas

Alexander Zverev

 

Link to comment
Share on other sites

Players confirmed for ATP500 Halle:

Felix Auger-Aliassime #9

Roberto Bautista Agut #19

Hubert Hurkacz #12

Karen Khachanov #24

Sebastian Korda #30

Nick Kyrgios

Daniil Medvedev #2

Andrey Rublev #7

Holger Rune

Jannik Sinner #13

Stefanos Tsitsipas  #5

Alexander Zverev #3

 

Fale: Novak, Nadal, Alcaraz, Beretini, Ruud, Nori, Fritz, Diego, Shapo, Opelka, PCB, Dimitrov od top 20 (mada je mozda neko od njih i prijavljen, smao nije u twitu)

 

naravno, ko je lud da igra u UK (Queens i Eastbourne, plus chelendzeri), a da ne dobija poene. A to bi bile posledice ako bi ATP isao do kraja s nedodeljivanjem poena turnirima u UK (Wimbldon i ostali). Wimbldon bi i preziveo, ali me zanima za Queens i Eastbourne sta ce bit, hoce li se iko prijaviti (da igra samo za pare), hoce li to biti samo Britanci...

 

U stvari, mozda im dodje Novak jer ga vise ne interesuju poeni vec priprema za Wimbldon, a i Nadal stalno insistira da on ne igra tenis zbog rekorda i slicno, vec jer voli da igra - te mu bodovi nece biti bitni. :wink2:

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Bilo bi interesantno videti sta bi se desilo da englezi sada kazu da ce na njihovim turnirima biti ok sa bodove i za ucesce rusa i belorusa ali da sve pare od nagrada idu kao pomoc ukrajini, to bi bar imalo vise smisla

Mada ni to nema mnogo smisla ustvari

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

videla sam neki naslov gde Britanci kazu kako ce mozda njihovi teniseri morati da igraju van UK pred Wimbldon umesto u UK (u smislu: da bi dobili bodove).

videcemo kako ce proci Queens i ostali UK turniri kad im niko (iole bitan) ne dodje da igra na prakticno egzibiciji., narocito finansijski. Pa cemo onda videti kako ce se to odraziti na finansije LTA i da li ce to uticati na Wimbldon.

Link to comment
Share on other sites

O FF se moze pisati sa vise aspekata,ali da ne idem u sirinu.
Strogo teniski gledano - kada je u dobrom momentumu njegova igra je na prilicno visokom nivou. Medjutim,kada mu se ne igra,njegova igra pada do nivoa skandaloznosti.

Ne treba mnogo ni pratiti tenis, da bi se zakljucilo sta biva cesce.

Link to comment
Share on other sites

Ma to im je ovaj komentator koji ne znam kako se zove ali priča kao da tenis nije gledao dok nije počeo da ga prenosi. Zna da je Fonjini osvojio MC i sad očekuje ko zna kakav nivo pa se snebiva što se ovaj ponaša kao da su ga puškom naterali na teren.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fonjini je zaista mnogo, mnogo talentovan. Da nije lude glave mnogo bi vise postigao (i mogao bi da ozbiljno konkurise i Novaku i Nadalu i Endiju).

Donekle je slican i Monf, s tim sto on ima neverovatne fizicke predispozicije koje cesto totalno pogresno i na svoju stetu (zlo)upotrebljava. Meni se ipak vise svidja Fonjinijeva igra od Monfove, samo sto je njegova glava totalno luda, ide iz jedne krajnosti u drugu.

Kei je jos jedan primer fenomenalnog igraca koga je (uz slabost na servisu) telo izdalo: da je na neki nacin uspeo da izbegne silne povrede mnogo bi vise postigao. Dobro, ne bi bas bio na Endijevom nivou, ali bi se ozbiljno umesao u borbu za najvece titule.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...