Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

On 5/17/2022 at 9:18 PM, Keira said:

Čudno da Kecmanović ne igra ni Ženevu ni Lion

 

igrao je prethodne 4 sedmice, a vidim da je i sparingovao sa Novakom sad u Bgd,

ne brinem se ja za njegov raspored.  eto njega u top 20 ove sezone  😉

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ovaj Peniston je pobedio u Surbitonu i Notingemu Manarina, Drejpera, Veselog i Goja. Izgubio od Virtanena koji ima opasan servis stigao je do SF protiv Tompsona i Popirina.

 

Ja uopste nisam siguran da Rud to dobija.

Link to comment
Share on other sites

Aposlutno podrzavam o ideju da se trava zastupi sto vise moze. Jednostavno je pravednije prema mnogim teniserima. 

 

 Nesrecni Fricko nakon sto je bio prvi na putu Van Rajtivenove neverovatno titule, sada puko od nalozenog Drapera, opet u prvom kolu. Morace na Wimbledonu da prodje 3 kola, nema opravdanja, mada znajuci njega moze i da kiksne odmah u nekom maratonu... Brani 3R. 

 

 Mateo posle duge pauze otpoceo dobro turneju na grassu. Za njega je jako vazno da dogura ovde sto dalje, posto brani titulu od 500 PTS. Ima zajeban posao na samom startu, sutra protiv Evansa. Imajuci u vidu stanje igraca na W, Mateo ce moci ponovo da puca na jak rezultat... 

Link to comment
Share on other sites

zastupljenost turnira sa prirodnim podlogama po sezoni

 

             zemlja    trava
1969.   38,5 %   31,1 %
1979.    37,8 %   12,2 %
1989.   35,0 %    7,3 %
1999.   34,7 %    9,4 %
2009.   33,1 %    9,9 %
2019.    29,6 %   11,7 %

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kao što su forumski stručnjaci i nagovijestili, Ryan Peniston izbacio prvog nositelja u Queen’su Caspera Ruuda u dva tie breaka i došao do prve pobjede na nekom ATP turniru. Ono što sam gledao bio je jako dobar, 40 winnera i tek 11 neforsiranih. U drugom kolu čeka ga Cerundolo ili Martinez, eto odlične šanse za momka koji je u mladosti bolovao od rijetke vrste tumora, koja je nasreću izlječena. I Drapera sam jučer malo uhvatio, i on je odlično igrao protiv Fritza, nema Murraya, Norriea, možda uskoro ni Evansa, eto neočekivanih domaćih junaka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...