Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

Imaju jednom priliku da se pozdrave sa Novakom, pruzi im saku, a ovi se pozdravljaju pesnicom, lol

 

Sad ako ne bude radio Djokosmec na Vimbldonu, nece nikad raditi. Inace ne smatram nekom velikom potrosnjom igranjem dublova, pa Novak se mnogo vise potrosio u Beogradu pred RG, nego sada pred Vimbldon.

Edited by Drakaris
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po meni je ovo idealno rešenje. Linijski ako sude FF u 10% slučajeva, ovako staviš mašinu i nema kalkulacija je li dobar trenutak da se sudi ili  nije. Kakvo je to pravilo koje se primenjuje s mene pa na uštap kako kome dune.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Boxy said:

e aj sad ti si kao povredjen, ja moram u London

 

 

 

Dobro je, ipak postoje znaci zdravog razuma.

 

Taman sam hteo da pitam, šta ako na žrebu bude da Noksa igra u ponedeljak odma', protiv nekog ko nije baš "suvi" šljakaš.

Edited by stray_cat
Link to comment
Share on other sites

Verovatno se dogovorili da mu Novak da svoju polovinu, mnogo je i Novaku da ceka dva dana za finale koje mu je u sustini nebitno. To je takodje posebno iskustvo za Ereru. Govorice za 30-40 godina kako je nastupao u dublu sa jednim od najboljih tenisera ikada.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

twit je izbrisan.

doduse, na sportklubu stoji ova vest:

Quote

Đoković i Gomez-Erera obezbedili su u četvrtak mesto u finalu dublova na Majorki, ali u njemu neće igrati jer su prinuđeni da se povuku.

Razlog je povreda članka koju je zadobio Španac.

Iz cele situacije profitiraće četvorica igrača koja igraju drugo polufinale.

Naime, duel Simonea Bolelija i Maksima Gonzalesa sa jedne i Markusa Danijela i Filipa Osvalda biće finalni umesto polufinalni meč.

koja je mozda napisana na osnovu tog twita.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...