Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

Ma dubl igraci su dubl igraci samo zato sto ne mogu da prodju u singlu.
Da uzmes dva top20 igraca mislim da bi lagano izdominirali dublom posle par meseci igranja zajedno.
Pa evo sta su radile Mertens i Sabalenka, Safarova i Matek Sends, Erani i Vinci.

Link to comment
Share on other sites

Sada vise nema nazad, neka prijavi i dubl na Vimbldonu, i neka festa pocne ........................... 😂

Just now, alcesta said:

Pokazali sad reakciju Novakovog tima na meč loptu, deluje mi da su srećni koliko i mi na forumu :lol_2:

Ivanisevic nije tapsao od muke 😂

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, wwww said:

Imaju jos sutra sanse da izgube od #3 nosilaca Maracha i Quereshia, inace ce morati da idu na titulu...

Toni srecan, sto zbog svog turnira, sto zbog toga da Novak ide kasnije u London...

 

To je bio i njegov pakleni plan od pocetka :wicked:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, wwww said:

Granjolers i Zebalos jos uvek vuku traume iz singl meceva, neverovatno kako nisu uspeli da dobiju mec.

a ne, Grancica je osvojio 500-icu u singlu na turniru u Sevilji ....................... to je lep rezultat ..................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, jevrem69 said:

a ne, Grancica je osvojio 500-icu u singlu na turniru u Sevilji ....................... to je lep rezultat ..................

mislila sam na meceve protiv Novaka.

Novak-Zeballos 2:0

Wimbldon 2018 - 61 62 63

Doha 2017 - 63 64

 

Novak- Granollers 4:0

RG 2017 - 63 64 62

Shangai 2013 - 62 60

USO 2013 - 63 60 60

AO 2011 - 61 63 61

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Meni se ne sviđa da kasni u London, trebalo bi par dana bar da se aklimatizuje na onim terenima kad igra u ponedeljak, ipak nije Majorka isto. Još ako udari kiša... ali ajde, da se nadamo da izvuče u prvom kolu nekog šljakaša pa da se prilagođava usput kroz mečeve :classic_tongue: 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...