Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

12 minutes ago, stray_cat said:

Kad se prijavio za Beč - što se prijavio, šta će mu to, bolje Pariz, hoće samo da uzme poene da bude prvi na kraju godine...

Sad, kad je uradio ono zbog čega je i došao u Beč: što tankuje, zar mu nije žao naših ljudi koji su platili karte, bolje i da ne igra završni...

Mislim, Noksi fali jedna godina dobrog tenisa da ga samo zarez deli od fakin' Panča Gonzalesa, a ovde na forumu kuckanje o nekim nebitnim trivijalnostima 😁...

 

Ne znam ko je rekao bolje Paris, meni je tek Paris nebitan zato šta ga je osvajao 5 puta. Generalno ja očekujem da ako igra neki turnir da ga igra 100%, imao je 2 nedelje odmora prije i ima 2 nedelje nakon Beča, tako da mi nije jasan ovakav nedostatak motivacije.

 

I opet je danas kao i protiv Buste prosuo 3 vezane brejk lopte.

 

Od Londona ne očekujem ništa, siguran sam da neće osvojiti, čim mu dođe neki server Zverev ili Medvedev koji osvaja lako poene na svoj servis, a on se muči na svoj, tu će se iznervirati i izgubiti 2-0.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

Ja ni ne očekujem da on javno obelodani ako ima neke privatne probleme, ali imao ili nemao, sigurno je da organizatori turnira neće biti nimalo srećni ni današnjim nastupom ni ovom izjavom. Trebalo bi ipak da mu nečemu služe ti agenti koje voda po turnirima, da ga ne puštaju da zabija ovakve autogolove.

ne bi me iznenadilo da je to bilo i predvidjeno unapred, da je znao organizator turnira - da mu je Novak rekao - necu pare tj uobicajeno milionce jer cu da odigram samo par meceva ne idem do kraja; Naravno da i to odgovara organizatoru turnira

Mozda ima neki problem sa ramenom, sta znamo nemamo pojma. Da ga specijalno motivisu ovakvi turniri znamo da ga zabole, ne znam ni kad je igrao poslednji put turnir 250/500

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Vamos Laki said:

Nadam se da ce Atp da ga kazni za ovo. Ja bih kaznio s bodovima ako moze.

 

apsolutno, bodovi i neki broj nedelja na prvom mestu i zabrana igranja narednih par slemova - to mi je neki realni minimum

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ciao said:

apsolutno, bodovi i neki broj nedelja na prvom mestu i zabrana igranja narednih par slemova - to mi je neki realni minimum

Dovoljni su bodovi.

Sramotno ponasanje broja 1.

Bukvalno kao da je usao u maniju svih kalkulacija kao vi na forumu.

A svi ti rekordi dolaze s pobedama i osvajanjem slemova pre svega, a ne tako sto gori kalkulator.

4 minutes ago, alcesta said:

Ciao, majke ti, nemoj ga više ovako braniti, što više pišeš ispada sve gore :lol_2:

Ne postoji odbrana za ovo.

Ciao se ponasa sad kao boxy za feda.

Klasicno idolpoklonstvo

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Vamos Laki said:

Ne postoji odbrana za ovo.

Ciao se ponasa sad kao boxy za feda.

Klasicno idolpoklonstvo

Ma nije ni problem što ga brani nego kako to radi, prvo je bilo tankovanje a sad mu je prišila i ilegalne radnje i nameštanje mečeva, bojim se šta može ispasti do kraja :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, meni je generalno ovo lesinarenje poena bas sranje. Isto i kad je Marej jurio prvo mesto.

 

Potpuno razumem motiv, ali mi se nekako skroz gubi poenta. Kao da sad Nadal ode da igra Sofiju i da nekako izlesinari prvo mesto pa treba posle da tretiramo to kao neku veliku razliku i ogroman uspeh.

 

Nisam slan jer moj favorit nikad nije dogurao vise od #3, samo mi je nekako jeftino.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Vamos Laki said:

 

Ciao se ponasa sad kao boxy za feda.

 

Joj nemoj to molim te - ja se iskreno govoreci zezam, potpuno mi je svejedno glede ovog meca u svakom pogledu nego mi je smesno ovoliko pljuvanje

da se popravim malo - potpuno mi je svejedno jer ionako nisam mogla da gledam mec, mozda bih se nevirala da sam ga gledala verovatno bih

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ciao said:

Joj nemoj to molim te - ja se iskreno govorieci zezam, potpuno mi je svejedno glede ovog meca u svakom pogledu nego mi je smesno ovoliko pljuvanje

 

Konstrukcije koje ti mozes da smislis da odbranis Djokovica, ne moze niko, a sad govoris da se zezas jer ovo sto pises je toliko suludo da ti je to jedini izlaz.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

A sta cemo sa Timom, on mi je nekako jos gori u svojoj sopstvenoj drzavi i pred svojom publikom izgubi mec ne dodje ni do polufinala, ni set nije uzeo :classic_happy:

A osvajac slema - najbolji predstavnik naredne generacije pffffffffffffffff

 

 

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Ne znam, meni je generalno ovo lesinarenje poena bas sranje. Isto i kad je Marej jurio prvo mesto.

 

Potpuno razumem motiv, ali mi se nekako skroz gubi poenta. Kao da sad Nadal ode da igra Sofiju i da nekako izlesinari prvo mesto pa treba posle da tretiramo to kao neku veliku razliku i ogroman uspeh.

 

Nisam slan jer moj favorit nikad nije dogurao vise od #3, samo mi je nekako jeftino.

Tenis sad plaća danak sve većem insistiranju na rekordima i statistici. Sve je manje bitno samo uživanje u igri, brojke sve više. Milutinov Tata je ovo negde mnogo bolje obrazložio pa da ne dužim ovde.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Ne znam, meni je generalno ovo lesinarenje poena bas sranje. Isto i kad je Marej jurio prvo mesto.

 

Potpuno razumem motiv, ali mi se nekako skroz gubi poenta. Kao da sad Nadal ode da igra Sofiju i da nekako izlesinari prvo mesto pa treba posle da tretiramo to kao neku veliku razliku i ogroman uspeh.

 

Nisam slan jer moj favorit nikad nije dogurao vise od #3, samo mi je nekako jeftino.

Kakvo lesinarenje poena? Je li to samo Novaku zabranjeno da strateski razmislja i organizuje kalendar u skladu s situacijom, a drugima je dozvoljeno? Npr. Nadal ladno preskace USO (jer mu ostaje 2000 bodova) i sprema se samo za sljaku i RG. Da ne pricamo o njegovom "lesinarenju" bodova na sljaci kad igra svaki bogovetni turnir. Da li se secamo kad je Fed iznenada ubacio Roterdam u svoj kalendar pre koju godinu da bi preuzeo #1 od Rafe? Tad nije bilo reci o lesinarenju bodova.

Novak je ove godien osvojio 6455 bodova, Rafa 3290 i sad je kao "mrtva trka" ko ce biti #1 na kraju godine!

 

Licno mislim da je trebalo da iskoristi priliku i dogura sto dalje u Becu (osvoji sto vise bodova) jer bi mu to osiguralo #1 i posle AO. Ovako Rafa ima sasvim fine sanse da mu preuzme #1 u februaru. Sta je razlog sto je danas bio metiljav i nije bio raspolozen za igru - ne znam. Da li je to Amfilohijeva smrt, da li je to psihicki zamor (zbog svega sto se izdesavalo poslednjih 6 meseci - godina), da li je neka povreda u pitanju o kojoj ne zeli da prica (servis mu je katastrofalan od USO, a ni igra nije bas blistava) - to samo on zna.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Apsolutno nema opravdanja za ovako nesto, a narocito se to odnosi na deo izjave gde pominje da mu se nije igralo sto je na nivou jednog Kirijosa i Tomica ................... mesto da je napravio zalihu poena za sledecu godinu, on sa ovakvim pristupom definitvno ugrozava zacrtani cilj da stigne Federera po broju nedelja u martu. Zaista ovako ne sme da se ponasa broj 1.

 

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

Just now, wwww said:

Kakvo lesinarenje poena? Je li to samo Novaku zabranjeno da strateski razmislja i organizuje kalendar u skladu s situacijom, a drugima je dozvoljeno? Npr. Nadal ladno preskace USO (jer mu ostaje 2000 bodova) i sprema se samo za sljaku i RG. Da ne pricamo o njegovom "lesinarenju" bodova na sljaci kad igra svaki bogovetni turnir. Da li se secamo kad je Fed iznenada ubacio Roterdam u svoj kalendar pre koju godinu da bi preuzeo #1 od Rafe? Tad nije bilo reci o lesinarenju bodova.

Novak je ove godien osvojio 6455 bodova, Rafa 3290 i sad je kao "mrtva trka" ko ce biti #1 na kraju godine!

 

Licno mislim da je trebalo da iskoristi priliku i dogura sto dalje u Becu (osvoji sto vise bodova) jer bi mu to osiguralo #1 i posle AO. Ovako Rafa ima sasvim fine sanse da mu preuzme #1 u februaru. Sta je razlog sto je danas bio metiljav i nije bio raspolozen za igru - ne znam. Da li je to Amfilohijeva smrt, da li je to psihicki zamor (zbog svega sto se izdesavalo poslednjih 6 meseci - godina), da li je neka povreda u pitanju o kojoj ne zeli da prica (servis mu je katastrofalan od USO, a ni igra nije bas blistava) - to samo on zna.

 

Pa ovo definitivno jeste bilo lesinarenje poena, kao sto je i Marej lesinario poene kad je jurio #1, cak su i priznali to.

 

Niko nije rekao da je samo Novaku zabranjeno, ja sam napisao da za svakog vazi isto, bar sto se mene tice. Isto bi bilo da je i Nadal zaigrao Sofiju. Isto vazi i za Feda koji je ubacio Roterdam u svoj kalendar da bi dogurao do #1, nikakva razlika.

 

Nadal, koliko znam, igra stalno iste turnire na sljaci, masterse i Barselonu u tom prolecnom delu sezone, tako da tu ne vidim nikakav problem.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, jevrem69 said:

Apsolutno nema opravdanja za ovako nesto, a narocito se to odnosi na deo izjave gde pominje da mu se nije igralo je na nivou jednog Kirijosa i Tomica ................... mesto da je napravio zalihu poena za sledecu godinu, on sa ovakvim pristupom definitvno ugrozava zacrtani cilj da stigne Federera po broju nedelja u martu. Zaista ovako ne sme da se ponasa broj 1.

 

 

 

Upravo to, ispao je džiberčina na nivou njih dvojice!

Link to comment
Share on other sites

Posto je sticajem neverovatnih okolnosti ove godine ostao bez jos jednog Slema, bojim se da se opet nije uvukao neki crv sumnje u njega, i da ce mu izjave narednih meseci biti sve cudnije i cudnije, a to bi onda definitvno moglo da znaci i njegovo odustajanje od dalje borbe tj. jurnjave za rekordima ........................

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, jevrem69 said:

Apsolutno nema opravdanja za ovako nesto, a narocito se to odnosi na deo izjave gde pominje da mu se nije igralo je na nivou jednog Kirijosa i Tomica ................... mesto da je napravio zalihu poena za sledecu godinu, on sa ovakvim pristupom definitvno ugrozava zacrtani cilj da stigne Federera po broju nedelja u martu. Zaista ovako ne sme da se ponasa broj 1.

 

ok. A sad mi reci koji bi "tok misli" u Novakovoj glavi bio da iz cista mira propusti priliku da sakupi bodove i osigura sedmice na #1. Ja stvarno ne mogu da zamislim da bi on onako razmisljao: ja cu danas da tankiram, onako jer mi se moze, ko sisa sve ostalo!

 

To da je drugacije trebalo da sroci odgovor na KZS - to se slazem. Ali opste je poznata stvar da je Novak katastrofalan sto se tice PR-a.

Link to comment
Share on other sites

Just now, jevrem69 said:

Posto je sticajem neverovatnih okolnosti ove godine ostao bez jos jednog Slema, bojim se da se opet nije uvukao neki crv sumnje u njega, i da ce mu izjave narednih meseci biti sve cudnije i cudnije, a to bi onda definitvno moglo da znaci i njegovo odustajanje od dalje borbe tj. jurnjave za rekordima ........................

Vec je kroz neku izjavu skoro stidljivo provukao da ni sam ne veruje da ce oboriti Gs rekord.

Ovaj rekord s brojem nedelja ce svakako doci jer je jako konstantan, ovde se tripuju ljudi bespotrebno za to i izgorese im kalkulatori.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...