Jump to content

WTA


zoe Bg

Recommended Posts

nije otkazala jer je rekla da nece izaci na teren ako ruski teniseri budu pod zastavom Rusije igrali. I onda su ruski teniseri/ke igrali bez obelezja zemlje iz koje dolaze. A mi sad kao ne znamo iz koje zemlje oni dolaze.

Dobro su se ovi koji igraju za Kazahstan izvukli.

 

Nego bi bilo zanimljivo kako bi WTA izvela da banuje Azarenku koja um je sad u zenskom PC i vrlo je lojalna touru.

A citala sam i da neki "zahtevaju" da se Sharapova "izjasni". Smao me zanima koje li bi njoj sankcije odredili. Da ne udje u Hall of fame za koju godinu?

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Bencic i Badosa ko sijamski borci u ovim ruznim haljinama.

Gledaju li ti kreatori garderobe teniske meceve? Nisu primetili da su te plisirane suknjice jako neprakticne i da ih teniserke cesto zavuku ispod vesa jer im prilikom servisa odskoce do glave, a tek kad dune vetar :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Iga nakon 3 sata borbe sa Samsonovom stize do 22 pobede. 

U finalu proriv Sabalenke. 

Ova Samsonova je rodjena u Sibiru i kad je imala 2 godine doselili su se u Italiju. Otac joj je trener stonog tenisa. Odrasla je u Italiji, aplicirali za drzavljanstvo ali ga nisu dobili. Sad ce biti kaznjena na W jer je Ruskinja 🙁

Link to comment
Share on other sites

Razne izmišljotine pojedinaca  na drustvenim mrežama se uzimaju zdravo za gotovo od strane targetovanih.Evo baš je i ovde  samo na temi ATP , ,učitavanje  kao izgovor da se iznese lični stav. 

 

Čak kralj spina Ben Rothenberg iskazuje nezadovoljstvo trendom, on bi da ima ekskluzivu:classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...