Jump to content

WTA


zoe Bg

Recommended Posts

On 10/26/2021 at 6:58 PM, jevrem69 said:

Ne znam sto maltene nista nije igrala dva meseca, te je izgubila i neke bodove i ispala iz prvih 100. Ako je u pitanju neki zdravstveni problem, u redu, inace mi ostaje nejasno, zasto je dozvolila da ispadne iz prvih sto, i sta se to desilo sa njom od dobrih igara na travi i polufinala Notingema.

Taman sam htela da napišem da ne treba da se brineš za Ninu jer igra neki turnir u Francuskoj, kad evo upravo predala treći set Kristini Mladenović, i to na 3:5 :smiley5:

 

Inače kad sam već na ovoj temi, WTA nagrade su podeljene:

https://www.espn.com/tennis/story/_/id/32812631/ash-barty-named-wta-player-year-emma-raducanu-wins-newcomer-award

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nina izgubila a Danka odustala od turnira. Početak sezone ne obećava.

Žao mi što nisam uspela da ispratim ceo meč Azarenke i Badose, bilo je sjajnih poena ovo što sam videla. Držim palčeve Azarenki za AO, što joj neće pomoći sigurno :classic_biggrin:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Quote

@WTA_insider

Amanda Anisimova reached out to Darren Cahill in the off-season and has really enjoyed his help this week in Melbourne. “We’re just starting out & getting to know each other. We’ll see how it goes and hopefully it could become a long-term thing. I’m hoping that will be the case."

 

Link to comment
Share on other sites

Malo me to podseća na Igu, ona je isto onako dominantno osvojila RG pa nije takvu igru ni blizu pokazivala konstantno, osim u Rimu prošle godine. Naravno obe imaju još mnogo vremena.

 

Inače, Danka Kovinić je prvo izgubila rutinski od Heder Votson u kvalifikacijama, onda je ipak upala kao LL i manje rutinski izgubila od Medison Inglis. Kad neće onda neće. Strašno ću se iznenaditi ako dobije neki meč u Melburnu.

Link to comment
Share on other sites

@wwww

 

Ja ne znam kako sam uspeo uopšte da ovo pitanje postavim na ovoj temi 😂

 

Izvinjavam se, mod nek prebaci na AO. Kao da sam pročitao u ovim našim online novinama, tipa mozzartsport, eventualno b92, i to ne kao zasebnu vest, već u sklopu teksta. A sad da nađem, sizifov posao, svaka vest je o Novaku. Nadam se da igra, baš mi se gleda taj potencijalni meč sa Danilom

Edited by Instinkt
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...