Jump to content

WTA


zoe Bg

Recommended Posts

2 hours ago, alcesta said:

Kakav je odmor za oči ova trava u prvim kolima.

Samo u prvim kolima, kasnije izgleda ko ofucan macak :lol_2:

Meni je ipak sljaja bolja. 

Nekako me kod trave brine ta neujednacenost, napred trava nazad zemlja i kad se zaletis na neku kratku loptu moze da bude opasno. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milica said:

Samo u prvim kolima, kasnije izgleda ko ofucan macak :lol_2:

Meni je ipak sljaja bolja. 

Nekako me kod trave brine ta neujednacenost, napred trava nazad zemlja i kad se zaletis na neku kratku loptu moze da bude opasno. 

Pa kažem u prvim kolima :classic_smile:

1 minute ago, Boxy said:

Neki bi rekli da je trava uvek odmor :classic_biggrin:

Zavisi koja trava :classic_biggrin:

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Divna partija, bila je ravnopravna do samog kraja, presudile su bukvalno dve lopte i njeno losije serviranje u zavrsnici. Moj drugar poznaje njenog strica i kaze da se cela porodica bas angazovala oko nje da finansijski izgura celu pricu .................. ona je sada vec tu negde oko 70.mesta, vec pocinje i sama da zaradjuje lepe novce .............................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

Hm, Nina je izgubila prakticno dobijeni mec protiv Potapove ................ imala je 7 : 5 i 3 : 1 , to je poslednji rezultat koji sam ja video u tom mecu, i malopre videh da je protivnica dobila sa 2 : 1 .......................... taman sam hteo da je pohvalim kako rutinski prolazi prva kola na turnirima na travi, a ona ....................

Link to comment
Share on other sites

Samsonova, trenutno igra protiv Kis u Berlinu, je ruskinja rodjena u jednom gradicu na severu Rusije na granici sa Finskom. Kad je napunila godinu dana njeni su se preselili u Italiju jer joj je otac bio poznati stonoteniser. Kad je imala desetak godina primetio ju je Piati i uzeo kod sebe. Pokusavali su da joj srede Italijansko drzavljanstvo ali bez uspeha. Sad zivi u Rimu trener joj je Italijan Alesandro Picari i uskoro ce dobiti italijanski pasos koji ce joj olaksati putovanja (sa ruskim trebaju vize). Na veliko razocarenje FITa nece igrati pod italijanskom zastavom jer je kako kaze njena dusa ipak ruska 🇷🇺 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...