Jump to content

WTA


zoe Bg

Recommended Posts

Nina Stojanovic je igrala kvalifikacije u Kini i ispala je u prvom kolu, nisam druge video u zrebu.

 

Svitolina je jutros ubedljivo izgubila od Kolins u Brizbejnu, a Kerber je uspela da izgubi od Stosur. Na Novom Zelandu je Gofova dobila prvo kolo, postoji sansa da igra sa Serenom u 1/4 finalu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Totalni haos ove godine sto se tice rasporeda turnira :classic_ninja:

 

Sledece nedelje je trebao da se igra turnir u Madjarskoj, ali zbog toga sto nisu rezervisali terene upao je neki drugi dogadjaj, turnir je otkazan :classic_wacko: I to se sve desava 2 nedelje pred sam turnir, pa igracice koje su htele da igraju taj turnir imaju prednost u kvalifikacijama za Dubai :twak:

 

Onda, na pocetku godine je Lugano otkazan i umesto njega je upao Istanbul, ali ni to nije islo glatko, nego je trajalo nekoliko nedelja.

Otkazan je i turnir u Ninbergu, bez zamene, a sad je izasla ova informacija

 

 

Link to comment
Share on other sites

Koliko me nervira ovaj bum-tras-lupi-pa-ako-uđe-uđe tenis koji igra Ostapenko, podsetim se kad god je vidim.

Kosmička je nepravda koliko boljih igračica nije došlo do slema.

A Potapova dobila Ajlu Tomljanović, svaki put pomislim ono finale s Olgom i kad će ona neki ovakav meč da dobije :classic_sad: izgleda je prva titula onomad više odmogla nego što je pomogla.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Ha-ha..bice,ali ne taj mec. Mozda bude i taj,ali cekam zavrsetak kvalifikacija i da se kompletiraju parovi prvog kola. 
Tu vrebam priliku..stay tuned.
@K.O.Z.A.

Sto se tice Kim..imala je lepu i dugacku karijeru. U njoj je postigla dosta,cak i vrhunskih rezultata. Lepo je zaradila i od turnirskih nagrada i od sponzora. Zato i ne razumem zasto se vraca igrackoj karijeri?
Da dokazuje nesto - kome i sta?
Da ima finansijskih problema - nisam siguran da bi ovo bio put i nacin da ih resi.
Da moze da postigne vrhunske rezultate po povratku - ne moze.

Ako nije u pitanju neka opklada sa nekom bliskom osobom,ja stvarno ne znam sta je..

 

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg changed the title to WTA

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...