Jump to content

[USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja


McCarthy

Recommended Posts

8 minutes ago, Denis Jasharevic said:

 

Ja utripov'o "promene medjunarodnih okolnosti"?!?

 

Trip jeste i to vrhinski, samo nije moj, a sve zalbe se primaju pod lipom u Pozarevcu, pa izvoli, predaj ......

Ne znam kako si povezao vojsku u Bondstilu, mogućnost avio linije Beograd-Priština, sa tvojim omiljenim Slobom...valjda samo ti znaš.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Plavi Golub said:

Onda ce da se dugorocno valja neka nemacka/americka oprema (Ili za rudnike iki elektrane) u vecem obimu dole, pa prave biznis linije za svoje.

 

Ja prije mislim da medicinske sestre sa Kosova treba prevesti u Njemacku, mesare, vodoinstalatere, shofere, a bogami i doktore, inzenjere, programere,.. i tako to.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Atreid said:

 

Ja prije mislim da medicinske sestre sa Kosova treba prevesti u Njemacku, mesare, vodoinstalatere, shofere, a bogami i doktore, inzenjere, programere,.. i tako to.


Moz’ da bidne, a i ne mora da znaci. Za to sluze loukosteri koje je @Constantin pomenuo i ne poziraju tetrebi za fotografiju  pored zastave.

 

Kako god, neka sluzi svrsi.

Link to comment
Share on other sites

i pored masovne medijske podrske bajdenu i ostalih protiv bernija i totalnog ignorisanja bernija u mejstrim medijima danas po prvi put berni je ispred svih u najnovijim anketama, znaci da i dalje ima nade za usa i samim time za ovu planetu i covecanstvo

 

nego, bice zabavno gledati anti-trump medije koji ce biti primorani da navijaju za trampa i protiv bernija...mislim ono slicno kada foxnews staje na stranu putina :evil:

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, comandante said:

i pored masovne medijske podrske bajdenu i ostalih protiv bernija i totalnog ignorisanja bernija u mejstrim medijima danas po prvi put berni je ispred svih u najnovijim anketama, znaci da i dalje ima nade za usa i samim time za ovu planetu i covecanstvo

 

nego, bice zabavno gledati anti-trump medije koji ce biti primorani da navijaju za trampa i protiv bernija...mislim ono slicno kada foxnews staje na stranu putina :evil:

Ti si se naravno nasalio? Ti razumes da on nema podrsku u sopstvenoj stranci nego je jos i najnapadaniji zbog extremizma, a ti mislis da ima podrsku glasaca?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Angelia said:

Ti si se naravno nasalio? Ti razumes da on nema podrsku u sopstvenoj stranci nego je jos i najnapadaniji zbog extremizma, a ti mislis da ima podrsku glasaca?

Sada da li nema podršku u svojoj partiji, ili nema podršku "elite" u svojoj partiji je otvoreno pitanje. Na kraju krajeva zar mu nisu ukrali pobedu protiv Hilari?

 

No na stranu to, ovo što si sada napisala je isto ono što su pisali za Trampa godinu dana pred izbore.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Laki Juan said:

Sada da li nema podršku u svojoj partiji, ili nema podršku "elite" u svojoj partiji je otvoreno pitanje. Na kraju krajeva zar mu nisu ukrali pobedu protiv Hilari?

 

No na stranu to, ovo što si sada napisala je isto ono što su pisali za Trampa godinu dana pred izbore.

Cak i ako pretpostavimo da je boldovano tacno,  ako bude bilo potrebno jos jednom ce i Bogu hvala za takvo nesto.  Zar se moze zamisliti Amerika sa ovim crvendekom na celu? Jesu mnoge stvari otisle u qc, ali da ovo postane predsednik bilo bi znak potpune propasti SAD. Ma sta predsednik, cak i kandidat je previse za njega.  

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Newcastle said:

Jesu mnoge stvari otisle u qc, ali da ovo postane predsednik bilo bi znak potpune propasti SAD

Tako su pričali i za Trampa, pa nisu propali.

Suviše je USA složena i uređena, da bi zavisila od jednog čoveka, pa makar to bio i predsednik.

Sa druge strane ta priča oko Sandersa da je komunista, crveni, itd, se namerno plasira, pošto on ima najveće šanse da pobedi Trampa.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Laki Juan said:

Tako su pričali i za Trampa, pa nisu propali.

Suviše je USA složena i uređena, da bi zavisila od jednog čoveka, pa makar to bio i predsednik.

Sa druge strane ta priča oko Sandersa da je komunista, crveni, itd, se namerno plasira, pošto on ima najveće šanse da pobedi Trampa.

Tacno, medjutim Tramp je samo sirova verzija tamosnje visegodisnje politicke tradicije, dok bi ovaj zeleo da sve to zgazi.  Vidi samo njegov anti-korporacijski pristup. 

Sa druge strane, dobro je to sto kazes da SAD ne zavise samo od jednog coveka - cak i ako bi se desila takva radikalna promena da crvendeka pobedi, malo koja njegova ideja bi bila ostvarena. 

Link to comment
Share on other sites

  • Eddard changed the title to [USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja
  • Lobotomija locked this topic
  • Lobotomija unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...