Jump to content

[USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja


McCarthy

Recommended Posts

38 minutes ago, Denis Jasharevic said:

 

 

Sta je ovaj prodao? Lamborghini ili Ferrari? :classic_biggrin: Pa dobro, to nije tesko dokazati, samo ih odvede do kupca.

Pa to je i meni bilo cudno, jasno je da nije zabranjeno da se setas sa 100k u kolima u kesu, ali nesto tu nije bas cisto.

A ako je podigao iz banke, pokaze lepo onaj papiric koji ti daju kad podignes kes i gotovo....

Link to comment
Share on other sites

Pa to je i meni bilo cudno, jasno je da nije zabranjeno da se setas sa 100k u kolima u kesu, ali nesto tu nije bas cisto.
A ako je podigao iz banke, pokaze lepo onaj papiric koji ti daju kad podignes kes i gotovo....
Mislim da postoji zakon, o sumnjivom keshu i konfiskaciji istog. Lako se to nađe na webu.

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Angelia said:

Pa to je i meni bilo cudno, jasno je da nije zabranjeno da se setas sa 100k u kolima u kesu, ali nesto tu nije bas cisto.

A ako je podigao iz banke, pokaze lepo onaj papiric koji ti daju kad podignes kes i gotovo....

Nema zemlje u kojoj ti taj novac ne bi bio oduzet  ako nemas dokaz o poreklu, jos da budes srecan ako ne zavrsis u istraznom zatvoru. Ako je vec tuzba na neke mere koje su na samoj ivici sa zakonitoscu onda je to reketiranje kod prekrsaja za parkiranje ili kamera za crveno svetlo. U gradovima kao sto je Cikago to je deo pozamasan deo budzeta.

Nego vidim da kod tebe zaplenjuju i citave brodove.:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, DJORDJE said:

Nema zemlje u kojoj ti taj novac ne bi bio oduzet  ako nemas dokaz o poreklu, jos da budes srecan ako ne zavrsis u istraznom zatvoru. Ako je vec tuzba na neke mere koje su na samoj ivici sa zakonitoscu onda je to reketiranje kod prekrsaja za parkiranje ili kamera za crveno svetlo. U gradovima kao sto je Cikago to je deo pozamasan deo budzeta.

Nego vidim da kod tebe zaplenjuju i citave brodove.:classic_biggrin:

15 tona koke - malo li je....i neki balkanac umesan :classic_biggrin:

Ono sto je bilo pogresno je tretirati to oduzimanje, kao da to znaci da si kriv, nije samo si osumnjicen. I ovi sa broda sada sto su u istraznom zatvoru, nisu krivi dok se ne dokaze.

A parkiranje nemoj ni da pominjes nekom u Filadelfiji - to je totalno kriminalno (retoricki govoreci ne zakonski)

Link to comment
Share on other sites

Svi ste vi libtardi, postovaoci HuSSAina Osame i HiLLary Rotten, a narocito Okazio-Nakazio konobarice. :roflmao:

 

Edit: Zaboravih dodati i emotivni lefticari, najgora vrsta lefticara. 

 

:thumbup:

Edited by Honey Badger
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

...

 

Cudno je koliko je opsesija Trumpom uzela maha kod nekih.

Ti kao da resavaju neki svoj licni problem - sudar sa realnoscu, gde lupaju glavom o zid. Eto, hebe ih kognitivna disonanca.

 

Citam nei ruski sajt, reklo bi se, upuceni ljudi, novinari, analiticari - ma jok!

To sve provristalo od 'Trump derangement syndrome (TDS)'!

Moz misliti - da nema DTa ziveli bi sretan i zadovoljan zivot izdrzavanog od drzave lica!

 

I to likovi iz ruske pomijare, koji jos uvek sricu azbuku demokratije (a veciti su ponavljaci) ali su strastveno besni zasto DТ nesto ne uradi u korist njihove 'suverene demokratije'. Samim time DT je - i onda sledi niz od budalastih do debilnih kvalifikativa.

 

Tako je to kad neki ruski golja navre u USofA i pocne da poducava amere sta je prava demokratija.

Normalno, u startu se uplatka u demokratursko blato, pa gaca u njemu kao lik iz pacije skole.

Komicno.

 

Odavno nisam video vise navijaca DTa. Reklo bi se da je paradoks - no, istina je. toliko mu zele dobrih stvari, toliko navijaju da se 'popravi / ispravi stvari na svetu / uredi ga drugacije' ... a on ni ne haje!

:classic_biggrin:

Ne samo da ne haje, vec se ponekad otvoreno podhebava okolinu.

Ocigledno sa povecim zadovoljstvom. A i moze mu se. Te

Tesko da je neki predsednik imao rezultate kao 'ridji autsajder'.

 

Btw, moj politicki kompas je tu negde oko M. Thatcher.

No, to veze nema sa 'fasizmom' - nijedno od nas, koliko znam, nije bilo clan 'partije'.

:classic_cool:

 

...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Eddard said:

 

Hej! 

spacer.png

🤔

 

To sto si moderator te nece spasiti od trajnog, imam ja iskustva sa banovanjem moderatora. Svi ste vi ovde komunisticki agenti, svuda ste se infiltrirali, morace neka cistka da bude. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Denis Jasharevic said:

 

Evo dokaza da je ovaj test potpuno nepouzdan. Ako se dobro secam ti si izjavio da bi drzava trebala da odredjuje i koje su frizure podobne za gradjane, kao i kako bi trebalo da se oblace …… a to bi moralo biti izvan grafikona, otprilike ovako ….. :classic_biggrin:

 

spacer.png

 

 

Ne, ne. Test oslikava moje krajnje levicarsko opredelenje i relativnu demokraticnost. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Jonnhy Clash said:

Ne, ne. Test oslikava moje krajnje levicarsko opredelenje i relativnu demokraticnost. 

 

:roflmao:

 

  1. Zabraniti bilo kakvo karikiranje ili ismevanje državne zastave, države i vođe

  2. Zabraniti nakaradno oblačenje i nakaradne frizure

  3. Državna kontrola svih medija …………..

…………………………………………….

 

Ocigledno potpuno novo znacenje reci relativno i demokraticnost :classic_biggrin: ……….. legenda si Duci.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, djole said:

... I'll just leave this here ...

 

 

Nesto sto je ukradeno / nezakonito uzeto nijedan sud ne priznaje kao dokaz.

 

Kako samo da je i DT mirodjija u tom corbuljaku!

Bas me cudi.

:classic_cool:

 

...

Link to comment
Share on other sites

...

 

Nikada nisam mislio / uvek sam znao da nisam 'levicar'.

 

Kako rece moja Late_Mother, poprilicno izfrustrirana u nekim diskusijama - kao da si rodjen u porodici nekog engleskog lorda!

:cigar:

 

...

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Sprivel said:



emoji23.png

 

Mislis da je ovaj topik namenjen za postiranje twitova, instagram ili facebook statusa svih americkih debila?

 

Mislim, nije tesko naci pljuvanje po Trumpu, CNN i vecina "medija" se vec godinama bave iskljucivo tim zanatom I bavice se do 2025. Tako da je potpuno nejasno zasto izvlacis neke anonimne debile obolele od Trump derangement syndroma.

 

 

Link to comment
Share on other sites

 
Mislis da je ovaj topik namenjen za postiranje twitova, instagram ili facebook statusa svih americkih debila?
 
Mislim, nije tesko naci pljuvanje po Trumpu, CNN i vecina "medija" se vec godinama bave iskljucivo tim zanatom I bavice se do 2025. Tako da je potpuno nejasno zasto izvlacis neke anonimne debile obolele od Trump derangement syndroma.
 
 


Bolje da svi radimo debilne fejzbuk testove “koji si lik iz srecnih ljudi”/“da li si levak ili desnjak”

[emoji23]
Link to comment
Share on other sites

  • Eddard changed the title to [USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja
  • Lobotomija locked and unlocked this topic
  • Lobotomija locked this topic
  • Lobotomija unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...