Jump to content

[USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja


McCarthy

Recommended Posts

12 minutes ago, Kronostime said:

82 Stupid Things From The Trump Era You Probably Forgot About

 

https://www.buzzfeednews.com/article/davidmack/dumb-trump-moments

 

:default_coffee:

 

top: When he asked a kid on Christmas Eve if they were "still a believer in Santa."

 

koji je ovaj moron.

7 minutes ago, Angelia said:

I nisu grupno morali da ga iznose ....

 

to je jedino zbog shaman revolucije, inace bi ga vadili. :)

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Kronostime said:

82 Stupid Things From The Trump Era You Probably Forgot About

 

https://www.buzzfeednews.com/article/davidmack/dumb-trump-moments

 

:default_coffee:

Vidis li ti koliko se on uvukao ljudima pod kozu. Lepo ja kazem Master Media. Odlazi, ljudi ga, ili mrze, ili vole, sredine nema(oups, mene ne dotice), a svi ga reklamiraju, ili pricaju o njemu.

Go figure.

Ljudi su specijalna zivina.

5 minutes ago, nonick said:

 

top: When he asked a kid on Christmas Eve if they were "still a believer in Santa."

 

koji je ovaj moron.

Same. Ja kazem, pustiti vodu da tece, ne zaboraviti, sta moze da se pokrene.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mrd said:

Vidis li ti koliko se on uvukao ljudima pod kozu. Lepo ja kazem Master Media. Odlazi, ljudi ga, ili mrze, ili vole, sredine nema(oups, mene ne dotice), a svi ga reklamiraju, ili pricaju o njemu.

 

Whatever. Moja poenta je bila da cak i na nekavom banalnom nivou on je glup i opicen covek. Sad sve vise izgleda da on ustavari nije nista ni uradio za ovih godina kao predsednik, to su republikanci radili - dal dobro ili lose. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Angelia said:

Cisto sumnjam, to su bile samo fantazije 

 

Nema sanse samo fantazija, da nema shaman revolucije onda danas bi je bilo. 

Ja sam pricao cetri godine da tip nije normalan i da uzurpuje americki sitem ti si pisala da je to nemoguce. E pa bilo je moguce: pretio vrhovnim sudijama, pretio vice president-u, 140 njih je glasao za objection u House-u samo par sati posle shaman revolucije, ne ide covek na inaguraciju - koji blesav move - kao najvece gomno! Meni je to dovoljno - po mom standardima on jeste zahebo americki sistem jer sada imas najmanje 30 miliona glasaca koji veruju da su izbori ukradeni.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Klotzen said:

Nešto se sad sećam kroz maglu. Jel ono beše Tramp krenuo da kuka da su izbori pokradeni i 2016. kada je u prvim satima brojanja Hilari vodila ?

 

Jeste naravno. No, nije vise bitno 😁 

4 hours ago, Kronostime said:

Ode Trump iz kuce.

 

 

Ispratise ga najblizi uz YMCA, lol

Edited by Baby
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nonick said:

 

Nema sanse samo fantazija, da nema shaman revolucije onda danas bi je bilo. 

Ja sam pricao cetri godine da tip nije normalan i da uzurpuje americki sitem ti si pisala da je to nemoguce. E pa bilo je moguce: pretio vrhovnim sudijama, pretio vice president-u, 140 njih je glasao za objection u House-u samo par sati posle shaman revolucije, ne ide covek na inaguraciju - koji blesav move - kao najvece gomno! Meni je to dovoljno - po mom standardima on jeste zahebo americki sistem jer sada imas najmanje 30 miliona glasaca koji veruju da su izbori ukradeni.

 

 

Cekaj, a ko je prvi poceo pricu kako su izbori pokradeni zbog Russian collusion - mislis da to nije uticalo na to koliko ljudi misli da su izbori pokradeni i ona farsa od impichmenta? Ili po tebi unosenje sumnje u USA sistem pocinje samo sa Trampovom tvrdnjom? Ili je mozda uticalo to sto je na pocetku pandemije Hilari izjavila, da svaku krizu treba iskoristiti? Ili mozda nisu mediji doprineli sa spinovanjem .....Sve sto je on pretio i pricao nije promenilo nista ni kod sudija, ni kod Penca, pa kako je to "zahebo americki sistem"?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Angelia said:

Cekaj, a ko je prvi poceo pricu kako su izbori pokradeni zbog Russian collusion - mislis da to nije uticalo na to koliko ljudi misli da su izbori pokradeni i ona farsa od impichmenta? Ili po tebi unosenje sumnje u USA sistem pocinje samo sa Trampovom tvrdnjom? Ili je mozda uticalo to sto je na pocetku pandemije Hilari izjavila, da svaku krizu treba iskoristiti? Ili mozda nisu mediji doprineli sa spinovanjem .....Sve sto je on pretio i pricao nije promenilo nista ni kod sudija, ni kod Penca, pa kako je to "zahebo americki sistem"?

 

Opet, poslednji put, tako je zahebo americki sistem sto 30 miliona i kusur veruje da su izbori pokradeni i da Biden ne bi trebao da bude predsednik (da o ludacima i shamanovima i ne pricamo - oni u nekakvim bunkerima skupljalju municije). A ono sa Hilary i medije - e to je vec nesto u sto se ne upustam - toga ima na 4chan i 8kun, ko to sve moze da popamti..

 

Sto se kradje tice, Trump je reako da hoce da ga pokradu jos za vreme primaries. Znaci njegova platforma od kad se uklucuje u politku ide ovako: 90% oce da me pokradu / 10% mambo-dzambo - super platforma. Tatkve ni za deciji futbal ne bi primili.

 

Znaci ni meni ni vecini u USA ne mozes da obrnes kako da vidimo ovo. Opet - agree to disagree.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slucaj je jednostavan. Cetiri godine neprekidne propagande kroz medije, ukljucujuci i ovde nase propagandiste :classic_biggrin:

Ogromna lova je tu ulozena, od sendvicara pa do televizija. Npr CNN je jedno dvije godine svaki dan pricao o ruskom mjesanju u izbore, ali svaki dan. Ispiranje mozga namaksimalnom nivou. Gotov da se nisu mogle vidjeti vijesti iz dnevnig desavanja, samo Rusi, neki analiticarim ovi-oni, sto na kraju nije nikada dokazano, ali duboko utisnuto u glave gledaoca. Ponekad pogledam NBC, to je vec normalnija televizija, ali na istom kursu, pa ABC itd.

 

Pokusala je i druga strana da se odupre, ali ocigledno da nisu imali dovoljno novca.

Jedina televizija koja je stajala na suprotnoj strani je Fox i ako najgledanija, ipak je preglasana sa ovom dems grupom.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Amigo said:

Slucaj je jednostavan. Cetiri godine neprekidne propagande kroz medije, ukljucujuci i ovde nase propagandiste :classic_biggrin:

Ogromna lova je tu ulozena, od sendvicara pa do televizija. Npr CNN je jedno dvije godine svaki dan pricao o ruskom mjesanju u izbore, ali svaki dan. Ispiranje mozga namaksimalnom nivou. Gotov da se nisu mogle vidjeti vijesti iz dnevnig desavanja, samo Rusi, neki analiticarim ovi-oni, sto na kraju nije nikada dokazano, ali duboko utisnuto u glave gledaoca. Ponekad pogledam NBC, to je vec normalnija televizija, ali na istom kursu, pa ABC itd.

 

Pokusala je i druga strana da se odupre, ali ocigledno da nisu imali dovoljno novca.

Jedina televizija koja je stajala na suprotnoj strani je Fox i ako najgledanija, ipak je preglasana sa ovom dems grupom.

 

Yeah, stata sto tu lovu i moc nisu ulozili ranije pa da izbore dobijel e-mail lady... nego trazili problem da ga resavaju :forum_geek:

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Baby said:

 

Yeah, stata sto tu lovu i moc nisu ulozili ranije pa da izbore dobijel e-mail lady... nego trazili problem da ga resavaju :forum_geek:

 

Pa zayebali se, sve ankete su govorile da sigurno pobjedjuje pa su mislili da je to gotova stvar. 

 

Ovaj put su ulozili vise, angazovali ulicne nemire, generisali krizu na svakom mogucem mjestu.

Vjerovatno je platnom spisku i doktor Fauci koji je savjetovao pogresno Trampa.

 

Posto sigurno gledas CNN, reci da li je 4 godine trajalo ispiranje mozga sa Rusima i slicno ili je to bilo objektivno informisanje.

23 hours ago, ters said:

Mrtav sam ozbiljan. Ovo je tipican "high stake gamble" - u rangu djecjeg igranja cize-blize metalnim DM.

U 90% situacija je dobar lakmus test za neki projekat to ko ulaze i cije pare ulaze. Javne pare za privatni projekat znaci da je rizik veliki... 

 

Po tebi potpis i dozvola americkog predsjednika ne znaci nista i to je cize-blize.:classic_ohmy:

U stvari vidjeli smo da ne znaci nista u ovom slucaju. Da kod nas tako nesto se uradi digla bi se i kuka i motika.

Jednostavno takav odnos prema Kanadi, kao najblizem partneru nije u redu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Amigo said:

Slucaj je jednostavan. Cetiri godine neprekidne propagande kroz medije, ukljucujuci i ovde nase propagandiste :classic_biggrin:

Ogromna lova je tu ulozena, od sendvicara pa do televizija. Npr CNN je jedno dvije godine svaki dan pricao o ruskom mjesanju u izbore, ali svaki dan. Ispiranje mozga namaksimalnom nivou. Gotov da se nisu mogle vidjeti vijesti iz dnevnig desavanja, samo Rusi, neki analiticarim ovi-oni, sto na kraju nije nikada dokazano, ali duboko utisnuto u glave gledaoca. Ponekad pogledam NBC, to je vec normalnija televizija, ali na istom kursu, pa ABC itd.

 

Pokusala je i druga strana da se odupre, ali ocigledno da nisu imali dovoljno novca.

Jedina televizija koja je stajala na suprotnoj strani je Fox i ako najgledanija, ipak je preglasana sa ovom dems grupom.

 

 

hahahaha

 

ajde nemojte vise sa tim Rusima, pa Trumpovci su se direktno sastajali sa ruskim spijunima u sred New York City-ja pred izbora u 2016.:

 

link

Quote

 

A meeting took place at Trump Tower in New York City on June 9, 2016, between three senior members of the 2016 Trump campaign – Donald Trump Jr., Jared Kushner, and Paul Manafort – and at least five other people, including Russian lawyer Natalia Veselnitskaya. The meeting was arranged by publicist and long-time Trump acquaintance Rob Goldstone on behalf of his client, singer-songwriter Emin Agalarov.[1] The meeting was first disclosed to U.S. government officials in April 2017, when Kushner filed a revised version of his security clearance form.[2]

Donald Trump Jr. made several misleading statements about the meeting.[3] He initially told the press that the meeting was held to discuss adoptions of Russian children by Americans. On July 8, 2017, after news reports stated that Trump Jr. knew the meeting was political, he admitted in a tweet that he had agreed to the meeting with the understanding that he would receive information damaging to Hillary Clinton.

 

 

ruske dece, koja sramota. Tuzno i smesno odjednom. Pa data dump svetskog heroja koji ni do sada ne sma u USA.

 

link

Quote

 

Members of the 2016 Trump campaign had a series of contacts with WikiLeaks and people close to its operation regarding leaked Clinton campaign emails, even preparing a press strategy ahead of their release, according to special counsel Robert Mueller’s report.

In the report, released Thursday, Mueller also found that members of Trump’s campaign repeatedly sought to acquire Hillary Clinton’s deleted emails at the direction of Donald Trump, specifically campaign staffer and national security adviser Michael Flynn.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kako nema dokaza. Pa objavljeni su dokazi da se Kušner sastajao sa nekim sumnjivim Rusima. I on je priznao na saslušanju u Kongresu da se par puta sastajao sa njima ali navodno ne zbog izbora. Znači dok se tast bori za predsedničku fotelju Kušner radi biznis sa Rusima. Ok, ko želi u to da veruje neka slobodno veruje samo nemojte nas ostale da ubeđujete u tu priču. Od te priče mi je čak i vučićevo "Pa šta ?" bolji izgovor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Klotzen said:

Kako nema dokaza. Pa objavljeni su dokazi da se Kušner sastajao sa nekim sumnjivim Rusima. I on je priznao na saslušanju u Kongresu da se par puta sastajao sa njima ali navodno ne zbog izbora. Znači dok se tast bori za predsedničku fotelju Kušner radi biznis sa Rusima. Ok, ko želi u to da veruje neka slobodno veruje samo nemojte nas ostale da ubeđujete u tu priču. Od te priče mi je čak i vučićevo "Pa šta ?" bolji izgovor.

 

Pa to su sve dokazi sa CNN brain washing program.

Sta kazes sastao se sa nekim sumnjivim Rusima :roflmao:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Klotzen said:

Kako nema dokaza. Pa objavljeni su dokazi da se Kušner sastajao sa nekim sumnjivim Rusima. I on je priznao na saslušanju u Kongresu da se par puta sastajao sa njima ali navodno ne zbog izbora. Znači dok se tast bori za predsedničku fotelju Kušner radi biznis sa Rusima. Ok, ko želi u to da veruje neka slobodno veruje samo nemojte nas ostale da ubeđujete u tu priču. Od te priče mi je čak i vučićevo "Pa šta ?" bolji izgovor.

 

moj post iznad, ne samo Kushner neko i sin Trampa.

 

 

 

33 minutes ago, Amigo said:

 

 

Vjerovatno je platnom spisku i doktor Fauci koji je savjetovao pogresno Trampa.

 

 

 

Unsusbscribe Qanon i bice ti bolje.

Edited by nonick
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Amigo said:

 

Pa zayebali se, sve ankete su govorile da sigurno pobjedjuje pa su mislili da je to gotova stvar. 

 

Ovaj put su ulozili vise, angazovali ulicne nemire, generisali krizu na svakom mogucem mjestu.

Vjerovatno je platnom spisku i doktor Fauci koji je savjetovao pogresno Trampa.

 

Posto sigurno gledas CNN, reci da li je 4 godine trajalo ispiranje mozga sa Rusima i slicno ili je to bilo objektivno informisanje.

 

Po tebi potpis i dozvola americkog predsjednika ne znaci nista i to je cize-blize.:classic_ohmy:

U stvari vidjeli smo da ne znaci nista u ovom slucaju. Da kod nas tako nesto se uradi digla bi se i kuka i motika.

Jednostavno takav odnos prema Kanadi, kao najblizem partneru nije u redu.

 

Tacno Amigo, para vrti gde burgija nece. 

 

Po meni Tramp ne znaci nista, po najmanje ga gledam kao predsednika. Gledam ga kao totalni zajeb na pogresnom mestu koji nije nikada trebao da se desi. 

 

Nego, izgleda te spopalo selektivno pamcenje u odnosu na Kanadu, izgleda se previse Foksa gledalo u poslednje vreme

 

Inace, preboli, i zvanicno je gotovo !!! yey :bravo:

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Amigo said:

 

Pa to su sve dokazi sa CNN brain washing program.

Sta kazes sastao se sa nekim sumnjivim Rusima :roflmao:

 

Kušner je to potvrdio na saslušanju. Sumnjivi sam napisao zato što se ne sećam ko su ti rusi bili. Ko će pamtiti sve te ludosti koje je Tramp i njegova kamarila radila.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Klotzen said:

 

Kušner je to potvrdio na saslušanju. Sumnjivi sam napisao zato što se ne sećam ko su ti rusi bili. Ko će pamtiti sve te ludosti koje je Tramp i njegova kamarila radila.

 

I sta je bilo poslije saslusanja?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...