Jump to content

[USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja


McCarthy

Recommended Posts

23 minutes ago, Darko said:

Ne znam kakve će posledice ovaj događaj danas ostaviti na US na duže staze, samo znam da je prouzrokovao fantastičan meme day. Dobro se ismejah danas

ja se još povremeno nasmejem na tvit MFA Bugarske

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ras kass said:

 

4 mrtve osobe, no big deal...

 

 

 

 

Ovo meni izgleda manje opravdano od onog optuženog za seksualni prekršaj koji je upucan kada je prekršio zabranu pristupa žrtvi a što je izazvalo velike proteste i nemire kao i posetu i podršku prve crne potpredsednice u istoriji. Očigledno da je neki swat team ili slično  odmah iza nje, ne znam šta mu je  trebalo da puca. Videćemo da li će i kako reagovati oni koji su protiv policijskog nasilja.

 

Rezultat svega je da će Tramp mirno predati vlast. Promenilo se nije apsolutno ništa. 

 

10 minutes ago, Don Juan said:

Mislim da bi bio 1000 puta bolji kandidat od budaletine Trampa.

 

Da je bio kandifat izgubio kao i svaki drugi mainstream republikanac. Toliko ste zaslepljeni Trampom da ne vidite da je on samo simptom.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Juan said:

Ko bi rekao da će Mike Pence da bude glas razuma i ključan da situacija ne izmakne kontroli.

Prijatno iznenađenje. 

Zasto iznenadjenje? Pa Pence je stari republikanac, iskusan politicar. Osim sto je ultra religiozan, oduvek je bio smiren.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je za ovaj topik ili pre za Vox P,tek imam to nezadovoljstvo da licno poznajem jednog clana Republikanske stranke Nikole Sandulovica.
Maiko moja i boze-me-se-kloni kakav je to komad budaletine..nakon par minuta razgovora sa njim moram da spasavam sopstveni mozak od detonacije.. zaista retka kombinacija svih zaverologija:od one protiv srpskog naroda,preko Gejca i 5G mreze,izmisljenog virusa do duboke drzave u Americi.. 

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Cyrus Smith said:

 

 

Što se ovih nemira tiče veća bura na forumu nego u Vašingtonu. Pomalo sam razočaran, posle svih proročanstava o državnom udaru i kraju sveta ovakav bljutavi kraj. 

 

pa naravno iz fotelje ne izgleda bas nesto.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Laki21 said:

 

Ovaj je pogibao deset puta do sada.

Koja je fora sa ovim Đurićem. Da li je taj čovek ikada postojao? Od Libije do Jermenije je učestvovao u svim sukobima i stalno je ginuo, i sada je stigao u USA, valjda da i tamo da zagine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Potpuno su pogresili sa izbornom strategijom za Gruziju.

Drzali su tenziju sa rezultatima izbora i time istovremeno smanjili entuzijazam svojih a povecali entuzijazam plavih biraca. Da se Tramp prvog dana odjavio sa porukom da ne prihvata rezultate ali da garantuje mirnu primopredaju vlasti, mogao je da izadje kao moralni pobednik. Onda se lepo usmere na Gruziju, pa i ako ne osvoje mandat, bar da drzi tih 70+ miliona na tihoj vatri. A ovako sve kontra

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Cyrus Smith said:

Posle ovoga nema. On je pokupio deo nezadovoljnika raznih boja koji će sada da se raziđu na svoje strane. Raspad republikanaca na umerenije i ekstremiste bi bio dobra stvar na duži rok. Ostaje da se vidi šta će biti sa demokratama. Dok traje euforija i dele se mesta još i nekako ali i oni imaju dva roga u vreći koja će se pre ili kasnije probušiti.

 

Što se ovih nemira tiče veća bura na forumu nego u Vašingtonu. Pomalo sam razočaran, posle svih proročanstava o državnom udaru i kraju sveta ovakav bljutavi kraj. 

 

4 hours ago, Eddard said:

Zaboraviće se ovo za nedelju dana, a kamoli da će srušiti Ameriku kao silu br. 1. Znam da je to želja mnogih, ali proći će još mnogo vode Yangtze-om i Volgom dok se to desi.

Nadajmo se da se nece zaboraviti. Cini mi se da su otvorena vrata raznim pajacima, koji lepo pricaju.

3 hours ago, Don Juan said:

Mislim da bi bio 1000 puta bolji kandidat od budaletine Trampa.

Sada da. Pre 4 godine niko ne bi ni pomislio na Pensa.

12 minutes ago, Baby said:

 

🤣

 

Majko mila kakva kolicina debila.

 

Nije Tramp najveci problem, nego 70 i kusur miliona koji ovo podrzavaju. Bice tu jos svasta... 

 

Pretpostavljam da im je Antifa printala majice takodje...

 

ErIxK5sXYAU0QRd?format=jpg&name=large

 

Tih 70+miliona nisu problem, oni imaju problem. DT im je ponudio resenje, a niko drugi nije. Da li si cula da se nesto novo radi po pitanju obrazovanja? Ne deluje se preventivno, vec samo krpe rupe. 

Niko u kongresu jos nije dotakao problem, samo pricaju kako eto nisu zadovoljni s'ovim sto se desilo. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mrd said:

 

 

Tih 70+miliona nisu problem, oni imaju problem. DT im je ponudio resenje, a niko drugi nije. Da li si cula da se nesto novo radi po pitanju obrazovanja? Ne deluje se preventivno, vec samo krpe rupe. 

Niko u kongresu jos nije dotakao problem, samo pricaju kako eto nisu zadovoljni s'ovim sto se desilo. 

 

 

 

Ponudio im je razlog i krivca na kog da ispolje bes, a ne resenje. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mrd said:

Da li pises o kongresu, ili DT?

Da ne odgovaram, ako sam pogresno razumeo. 😉 

 

Ti si rekao da im je Tramp ponudio resenje, ja kazem da im je ponudio krivca, resenja ni u najavi... zive isto kao i pre nego sto se pojavio DT, mnogi i gore. Bezvezna prica, ne moras da odgovaras... 

 

 

 

 

Nigde crvenog tepiha za dobrodoslicu 😄

 

 

Koliko je sve ovo sto se desava ustvari tuzno, ali istovremenu od apsurda i smesno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...