Jump to content

[USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja


McCarthy

Recommended Posts

8 hours ago, Yoyogi said:

Opet intervju sa nekom zenom kao zamena za "bikers and rednecks"?

Ti razumes da ona nije predstavnik bikera?

 

8 hours ago, Yoyogi said:

 

Gde sam ja to rekao? Ne samo da nisam to rekao nego čak mislim da oni ne samo da nemaju političko mišljenje nego nisu ni u stanju da ga imaju. U caravan-trailer parkovima nema političkih kružoka, eventualno 1-man radnja za tetovaže.

 

Ono što ih trpa u isti koš je ista ljutnja, ogorčenost, bes, to ih vodi.

:lol_2: Pa vidi kad progutas pricu kako Trampa podrzavaju neki rednekovi onda tako i razmisljas. Ali to ne cini tvoje tvrdnje istinitim, nego samo neobrazovanim.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Down With The Sickness said:

 

Amerika ne zaboravlja svoje heroje.

 

Trump je doveo ovaj hrabri par, a Bajden neka dovede nekoga iz rulje koja je provalila kapiju i krenula u novu pljacku. Ko mu brani? Svako svoje.

 

super par, ako si gledao convention video si kako su za dve nedelje postali neki ko podrzava BLM (sami pricali na TV posle incidenta) do eksperta o marksistickim revolucijama.

Ne kazem da su nesto pogresno uradili ali to je bio bas za tesku bazu samo - realty show at it's best.

 

Ako vec pricate o miru na bliskom istoku, da Eric je pricao juce kako mu tata uspostavio mir na bliskom istoku. 

 

Melanija je bila super prosle noci :) Pocela je sa Covid-om, sto je bilo iznenadjenje za svakoga. Ovog puta kazu da je sve sama napisala, i mogu joj verovati. Prvih 15 minuta je bilo  kao da je ciatala neki esej iz 5. razreda osnovne skole ali posle je bilo bolje i na kraju je ispalo skroz OK. Navijao sam da ne pocne da prica nista o bullying jer bi se svi popadali sa stolica na travu od smeha u Rose Garden-u. Sve u svemu, videlo se da zna sta se dogadja u USA.

 

Ali koje glupo nepostovanje nosenja maski samo moze da organizuje budala Trump, jbt 90% publike nije nosio maske. Ako mogu da nose radnici u svakavim industijama po ceo dan, ali elita ne moze 30 minuta , jbg.

Edited by nonick
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sprivel said:


Cekaj stani polako. Zar nije Doni Orangutan zasluzan jer je na bliski istok doneo mir i blagostanje prekinuo sve moguce ratove i neslaganja?

 

nema tu cekanja, govor je vec odrzan, demokrate vec trese taj sto kazes `orangutan` sindrom

 

inace gde je i ko rekao da je trump zasluzan za mir i blagostanje na ME? Samo je bio posrednik u mirovnom sporazumu izrael/emirati.

 

Ali onaj glavni mir koji sam napisala velikim slovima,

to je mir koga nikada nije bilo niti ce ga biti izmedju arapa u gazi/ wb i izraelaca, pa je zbog toga glupo kada se kaze da ce ovaj ili onaj potez trumpove administracije narusiti mir koji nikada nije postojao niti ce.

 

 

2 hours ago, Yoyogi said:

 

To što je priznao Jerusalim za prestonicu Izraela i uneo novi nemir, više je štete nego što je priznao Juan Guaido kao Predsednika Venecuele.

 

 

ako vec postoji decenijski nemir, ne moze da se unese jos noviji...

 

ali koja tacno steta je time naneta i kome? Hamasu, Iranu ili nekom BDS? Opet to se ne moze nazvati stetom.

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Klotzen said:

Kakav je sad ovo novi seks skandal ? Neki Falwell i njegova žena upražnjavali seks sa nekim tipom. Nikad čuo za njega a svi mediji bruje o tome. Ko je on i zašto je bitan za kampanju ?

 

zavisi za ciju kampanju mislis da je bitan neciji seks skandal?

za poverovati je da je za kampanju demsa bitan svako ko se bilo kada u zivotu u prolazu ocesao o trumpa

posebno ako iza sebe ima neku sokantnu tajnu iz mladosti ili kasnije

 

...ocekujem da se pojavi neko ko je pojeo sladoled koji mu nije prijao u TT da demsi skoce u njegovu zastitu protiv trovaca trumpa :lol_2:

 

ps. ovo oko sladoleda, da preporucim Vanilla Honey Baklava kod trumpa, nije sala, ozbiljno odlican.

 

21 minutes ago, nonick said:

 

Melanija je bila super prosle noci 🙂 Pocela je sa Covid-om, sto je bilo iznenadjenje za svakoga. Ovog puta kazu da je sve sama napisala, i mogu joj verovati. Prvih 15 minuta je bilo  kao da je ciatala neki esej iz 5. razreda osnovne skole ali posle je bilo bolje i na kraju je ispalo skroz OK. Navijao sam da ne pocne da prica nista o bullying jer bi se svi popadali sa stolica na travu od smeha u Rose Garden-u. Sve u svemu, videlo se da zna sta se dogadja u USA.

 

 

i ja se pitam u cemu je problem da se demsi kao mahniti okome na melaniju,

nista im se ne dopada kod nje, pa cak ni izbor toalete...malo ih je iznervirala i uplasila ona vojnicka boja koja joj je inace sjajno stajala,

zasto ne razmisljaju tako, da ako je predsedniku dobra i nama je...ne, njima ne valja nista kao da ce da se oni udaju za nju na silu

 

 

Ipak, samo mi je zasmetalo sto je rose garden preuredila tako da dominira neko belo cvece

sto u danasnje vreme nije korektna boja cveca. Inace je bila slatka.

 

3 minutes ago, nonick said:

 

Eric juce uvece.

 

 

 ali mene je citirao, nisam ja erik

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

PC od koga normalni ljudi povracaju. Uskoro ce i ime George da bude zabranjeno!

Quote

Squaw Valley, a California ski resort that hosted the 1960 Winter Olympics, announced Tuesday that it is changing its name. The new name, which has yet to be determined, will be implemented in 2021, after the winter ski season ends.

Ceo clanak. :krstipd4:

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Mama_mia said:

 

 

 

 

i ja se pitam u cemu je problem da se demsi kao mahniti okome na melaniju,

nista im se ne dopada kod nje, pa cak ni izbor toalete...malo ih je iznervirala i uplasila ona vojnicka boja koja joj je inace sjajno stajala,

zasto ne razmisljaju tako, da ako je predsedniku dobra i nama je...ne, njima ne valja nista kao da ce da se oni udaju za nju na silu

 

 

 

 

ne znam, ja sam gleado preko CNN-a na TV (Fox koji imam na cable nije prenosio), i nisu nasli neke velike zamerke, cak sta vise i svidelo im se donekle.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nonick said:

 

super par, ako si gledao convention video si kako su za dve nedelje postali neki ko podrzava BLM (sami pricali na TV posle incidenta) do eksperta o marksistickim revolucijama.

Ne kazem da su nesto pogresno uradili ali to je bio bas za tesku bazu samo - realty show at it's best.

 

Pa to ti pricam, ali ti ne razumes. Eto i ti podrzavas Bajdena, CamAllah-u, BLM i antifu, ali kada bi ti krdo od 500 nadrogiranih provalilo u posed u nameri da te opljackaju i ko zna sta jos i ti bi promenio misljenje.

 

Sto se Melanije tice malo se zezam sa vama Bajdenistima. Razbila je "stereotip o plavusi" i par puta vam lepo zavukla, odrzala kratko predavanje da Americi ne trebaju goveda koja ce da "menjaju Ameriku" kako bi vise licila ma shitholes iz kojih su dosli, vec da ispostuju ono sto su zatekli i onoga ko ih je primio.

Edited by Down With The Sickness
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Down With The Sickness said:

 

Pa to ti pricam, ali ti ne razumes. Eto i ti podrzavas Bajdena, CamAllah-u, BLM i antifu, ali kada bi ti krdo od 500 nadrogiranih provalilo u posed u nameri da te opljackaju i ko zna sta jos i ti bi promenio misljenje.

 

Sto se Melanije tice malo se zezam sa vama Bajdenistima. Razbila je "stereotip o plavusi" i par puta vam lepo zavukla, odrzala kratko predavanje da Americi ne trebaju goveda koja ce da "menjaju Ameriku" kako bi vise licila ma shitholes iz kojih su dosli, vec da ispostuju ono sto su zatekli i onoga ko ih je primio.

 

ti podrzavas QAnon - ljudi gusteri zajedno sa deep state i Obamom siluju malu decu u piceriji.

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nonick said:

 

super par, ako si gledao convention video si kako su za dve nedelje postali neki ko podrzava BLM (sami pricali na TV posle incidenta) do eksperta o marksistickim revolucijama.

Ne kazem da su nesto pogresno uradili ali to je bio bas za tesku bazu samo - realty show at it's best.

 

Kazu advokati da jesu tj da gospodju bi pogotovo ako Bajden dobije mogla da ceka lepa robija.

 

A sta je uradila? Uperila pistolj (neki NRA-ovci kazu otkocen) u masu koja je prolazila ulicom niko nije usao na njihov posed sto i oni priznaju ali eto njihov advokat kaze da su se uplasili da ce uci i da su oruzijem branili svoj posed u koji niko usao nije, inace pre toga je masa prosla pored nekih drugih vila i nista se desilo nije jer ta ekipa i nije dosla da lomi, pali i pljacka vec da se najebe nane nanine (verbalo) gradonacelnici sto su i uradili, posto je doticna citala javno imena ljudi koji su u pismima zahtevali da se policiji smanje finasije i da se pojacaju socijalne sluzbe. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Angelia said:

Opet intervju sa nekom zenom kao zamena za "bikers and rednecks"?

Ti razumes da ona nije predstavnik bikera?

.......

 

Moze li malo cinjenica?

As midwest coordinator for "Bikers for Trump", a group that boasts more than 350,000 followers on Facebook, she regularly criss-crosses the country to attend Trump-themed events.

Ok, nije "predstavnik" nego samo "midwest coordinator"...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Angelia said:

FB grupe?

 

Pa ako je zena koordinator fejsbuk grupe za podrucje americkog Ćićevca i Surdulice, onda njena rec ima veliku politicku tezinu :roflmao:, treba se to dobro raspraviti na srbskom forumu, svakakvi anti-socijalisticki elementi vrsljaju po toj AmeriKi..

 

Generalizacije samo prste. Kako bi bilo da ja kazem kako su svi gangsteri i prodavci droge u USA za demokrate? Sto je doduse istina da ne moze biti veca.

 

Ko ce im razjebati policiju i oslobadjati zbog krivicnih dela? Republikanci.

 

Taman i da je ta zena predsednik americke asocijacije bajkera ....... pa sta se ocekivalo, da ce biti za Okazio-Nakazio devojacko Maduro/Cavez, Ilhan Omar, Rašidu AlKaidu? :roflmao:

 

Boze kakve gluposti se ovde mogu procitati. Eto Zoran59 nije za Trumpa ........doduse, on je verovatno jedini bajker u Americi koji je za socijalizam.

Edited by Down With The Sickness
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, nonick said:

 

ti podrzavas QAnon - ljudi gusteri zajedno sa deep state i Obamom siluju malu decu u piceriji.

 

 

 

Dobro je, znaci ipak se vredjas kada kazem da si za teroriste.

 

Vidis, ja se uopste ne vredjam kada kazes da sam za ljude gustere, meni je to dobra zajebancija, jesam za ljude gustere, priznajem. :s_d:

 

A za taj QAnon i piceriju u kojoj siluju decu :classic_wacko: stvarno ne znam, ali evo idem iz ovih stopa da proverim. Tako da ne mogu podrzati nesto sto prvi put u zivotu cujem, daj mi vremena.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Down With The Sickness said:

 

Dobro je, znaci ipak se vredjas kada kazem da si za teroriste.

 

Vidis, ja se uopste ne vredjam kada kazes da sam za ljude gustere, meni je to dobra zajebancija, jesam za ljude gustere, priznajem. :s_d:

 

A za taj QAnon i piceriju u kojoj siluju decu :classic_wacko: stvarno ne znam, ali evo idem iz ovih stopa da proverim. Tako da ne mogu podrzati nesto sto prvi put u zivotu cujem, daj mi vremena.

 

pa i ja sam se samo zajebavao :) mislim ako ja mogu za teroiste zasto ti ne bi bio za ljude gustere.

 

Ali pogledaj to, treba da znas kakva ti je hardcore baza :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Zena idiot


https://www.washingtonpost.com/lifestyle/style/trying-to-disgust-you-is-the-only-move-the-republican-conventions-antiabortion-speakers-have-left/2020/08/26/84604fca-e73c-11ea-bc79-834454439a44_story.html?hpid=hp_convention-tt-1_hesse-1219p%3Ahomepage%2Fstory-ans

 

“But Abby Johnson and Cissy Graham Lynch made their positions perfectly clear: Their way of life is to police other people’s lives and call it freedom. Their way of life is to claim they are being oppressed if they are not allowed to oppress others. That is the way of life they’re trying to protect.”
 

 

https://19thnews.org/2020/08/on-eve-of-suffrage-centennial-milestone-rnc-to-feature-speaker-supporting-policies-barring-women-from-vo

ting/
 

 

“Head-of-household voting would permit only the head of a household — and not all household members who are citizens over 18 years of age — to cast a ballot. Johnson believes the male member of the household would be the de facto decision maker. 

“But what happens when the husband is a Republican and the wife is a Democrat or vice versa?” a Twitter user asked Johnson.”

 

“Then they would have to decide on one vote. In a Godly household, the husband would get the final say,” she replied.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Angelia said:

Opet intervju sa nekom zenom kao zamena za "bikers and rednecks"?

Ti razumes da ona nije predstavnik bikera?

 

:lol_2: Pa vidi kad progutas pricu kako Trampa podrzavaju neki rednekovi onda tako i razmisljas. Ali to ne cini tvoje tvrdnje istinitim, nego samo neobrazovanim.

 

Neobrazovanim? Neko ko ima jednu lepu reč za Trampa ima obraza da nekoga nazove neobrazovanim?

 

Link to comment
Share on other sites

Rektor evangelistickog univerziteta

 

https://www.washingtonpost.com/opinions/2020/08/26/jerry-falwell-liberty-university-unacceptable/?hpid=hp_opinions-for-wide-side_opinion-card-d%3Ahomepage%2Fstory-ans
 

Jerry, who?

 

The story reads almost like a parody of sinfulness: Falwell contended with reportsalleging that his wife had engaged in a years-long sexual relationship with a Miami Beach pool boy, at times while her husband observed; he had already been placed on leave (with pay) early this month after Instagramming himself on a yacht with a young woman, in a photograph that also featured unzipped pants, exposed midriffs and a glass of something he called “dark water.” These events follow accounts of racy pictures sent to uncomfortable colleagues, self-dealing and all manner of other behavior hardly describable as Christian”

 

 

Hbo zivota, nekom postaviti staraoca da glasa za celu kucu, a neko propagira strogi moral drugima, a za sebe X-rate inhouse production.

 

I prvoklasni saner 10,5 miliona dolara u zlatnom padobranu da ode sa svetla pozornice dok se sve ne zaboravi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, MeanMachine said:

 

Kazu advokati da jesu tj da gospodju bi pogotovo ako Bajden dobije mogla da ceka lepa robija.

 

A sta je uradila? Uperila pistolj (neki NRA-ovci kazu otkocen) u masu koja je prolazila ulicom niko nije usao na njihov posed sto i oni priznaju ali eto njihov advokat kaze da su se uplasili da ce uci i da su oruzijem branili svoj posed u koji niko usao nije, inace pre toga je masa prosla pored nekih drugih vila i nista se desilo nije jer ta ekipa i nije dosla da lomi, pali i pljacka vec da se najebe nane nanine (verbalo) gradonacelnici sto su i uradili, posto je doticna citala javno imena ljudi koji su u pismima zahtevali da se policiji smanje finasije i da se pojacaju socijalne sluzbe. 

 

Advokati su rekli da bi gospodja mogla da fasuje robiju ako pobedi Bajden zato sto ce to onda biti komunizam pa ce se suditi kako partija odredi, a ne sud. Sto sa Amerikom i americkim zakonima nema nikakve veze. Za sada, videcemo kako ce biti 4. novembra.

 

Sto se tice boldovane lazi iz tvog posta, to ne vredi ni komentarisati, pa predlazem izvor kome svi verujete, CNN .........

 

The man and woman with the guns were identified as Mark and Patricia McCloskey, who owned the private street the protesters were walking on.

 

Verovatno postoji neka "logika" izazvana Trumpovim sindromom poremecenosti pomocu koje su ti izvori koje si citao "objasnili" kako je moguce biti u privatnoj ulici, a u isto vreme ne biti na posedu vlasnika te ulice. Pretpostavka je da takozvani protestanti, a u stvari teroristi imaju moc levitacije.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Down With The Sickness said:

 

Taman i da je ta zena predsednik americke asocijacije bajkera ....... pa sta se ocekivalo, da ce biti za Okazio-Nakazio devojacko Maduro/Cavez, Ilhan Omar, Rašidu AlKaidu? :roflmao:

 

Pa sad da je predsednik americke asocijacije pa da oni zvanicno podrze Trampa, kao sto su onomad uradili policajci, opet ne znaci da bajkeri podrzavaju Trampa. 

4 minutes ago, Yoyogi said:

 

Neobrazovanim? Neko ko ima jednu lepu reč za Trampa ima obraza da nekoga nazove neobrazovanim?

 

Naravno, zato sto znam da ima razloga za imati lepu rec o Trampu.

Kao sto rekoh, neobrazovano ako ne znas sta je dobro kod Trampa. Viri ti TDS :classic_biggrin:

Podji od toga da je uspeo nesto retko, a to je da postane Predsednik USA

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, nonick said:

Ali pogledaj to, treba da znas kakva ti je hardcore baza :classic_tongue:

 

Hocu, podnecu izvestaj o "piceriji u kojoj deep state siluje decu"   :s_d:.  Zvuci mi da obecava dobru zabavu.

 

Btw, mene uopste ne interesuje baza. Nije me interesovala ni Obamina/Killary baza od 20 miliona glasova iz delova gradova u koje normalan covek ne zalazi, pa me tako ne interesuje ni ovih 20 miliona glasova iz trailer parkova. Tu su negde, ali ima jakih indicija da su demokrate u prilicnoj prednosti sa onima koji ne mogu da dobace do 20.000 $ godisnje.

Link to comment
Share on other sites

DOJ seeks data on care home deaths in 4 Democrat-led states

The Justice Department sent letters to governors of New York and three other Democratic-led states seeking data on whether they violated federal law by ordering public nursing homes to accept recovering COVID-19 patients from hospitals

.....

 

Cuomo's March 25 order, for example, specifically told homes they could not refuse to accept recovering COVID-19 patients from hospitals as long as the patients were “medically stable.” The order barred homes from even testing such patients to see if they still had the virus. Some homes said they feared they would lose their licenses if they didn't comply.

Cuomo, who said he was following guidelines from the federal Centers for Disease Control and Prevention, reversed the order under pressure May 10, long after New York’s death toll in care homes had climbed to among the nation's highest.

Long-term care facilities represent less than 1% of the U.S. population, but they account for 42% of the COVID-19 deaths, with more than 70,000 fatalities reported by the COVID Tracking Project.

 

I to iako se krije koliko je ljudi iz domova umrlo u NY, Michigen je ovde ubacen politicki, ali ostale 3 su namerno napravile sranje, nije bilo razloga za takva naredjenja.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Darko said:

 

 

Lik koji je pucao i ubio dvoje na ovom snimku je sada uhapšen. Ispostavilo se da je lik tinejdžer, ima samo 17 godina. 

 

Inače, za one koji nisu videli ovaj video - preporučujem da pogledate, iako je jezivo. Ono što je meni ostavilo utisak (pored pucnjave) je pred sam kraj videa - policijska kola samo prolaze pored lika koji nosi automatsku pušku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...