Jump to content

[USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja


McCarthy

Recommended Posts

1 minute ago, Klotzen said:

 

Bez veze upadaš u vatru, nemam nameru da se spuštam na lični nivo. Ona je citirala deo posta u kom ja odgovaram Squabit-u upoređujući "pravljenje sranja" Trampa po svetu pošto sam odgovarao na post u kome se tvrdi kako Tramp nije pravio sranja za razliku od prethodnih predsednika. Dakle ona je izvukla moj post od prošle nedelje a ne ja njen, izvukla rečenicu iz konteksta, i onda pričala šta je htela. Zato klikni na moj citat u njenom postu, pročitaj Squabit-ov post i moj odgovor pa će ti biti jasno šta je ona pokušala danas da uradi i onda će ti moj odgovor njoj biti savršeno jasan. Tako da ako ne želiš da ispratiš temu od početka onda nemoj da iznoziš zaključke o meni na osnovu jednog dela rasprave. A quote je i izmišljen da bismo jednim klikom mogli da odemo na originalni post tako da mi stvarno nije jasno zašto si pisao ovaj post umesto da si napravio jedan klik i sve to sam pročitao.

Ne radi :lol_2: i ne upadam u vatru, zar je toliko tesko razjasniti samo sa jos jednom dodatnom recenicom. Hvala na obrazlozenju. 🙂

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mrd said:

Ne radi :lol_2: i ne upadam u vatru, zar je toliko tesko razjasniti samo sa jos jednom dodatnom recenicom. Hvala na obrazlozenju. 🙂

 

quote.jpg

 

Evo bio sam vredan pa ti zaokružio crevnim strelicu koju treba da klikneš 🙂

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Sve same "leftisticke komunjare" ili kako se to vec zove...

 

Former Bush officials unite to support Biden over Trump

 

Quote

Officials who worked for former President George W. Bush have formed a super PAC supporting Joe Biden for president. It's the latest instance of old-guard Republicans uniting to not only oppose President Trump, but also actively support his Democratic rival in November.
.......................
Several other Republican groups have formed in the past year to oppose Mr. Trump's reelection, and some are now working to support Biden. They include Republican Voters Against Trump, which is running a multimillion-dollar ad campaign targeting swing states voters, and the Lincoln Project, which was co-founded by George Conway, the husband of Trump White House adviser Kellyanne Conway. 
.......................

 

 

 izvor, citava vest: https://www.cbsnews.com/news/george-w-bush-super-pac-officials-support-joe-biden-2020/

 

Edited by zoran59
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, zoran59 said:

 

Sve same "leftisticke komunjare" ili kako se to vec zove...

 

Former Bush officials unite to support Biden over Trump

 

 

 izvor, citava vest: https://www.cbsnews.com/news/george-w-bush-super-pac-officials-support-joe-biden-2020/

 

 

Elizabeth Cheney isto

 

https://www.politico.com/news/2020/06/30/cheney-takes-on-trump-346089

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Klotzen said:

 

Bez veze upadaš u vatru, nemam nameru da se spuštam na lični nivo. Ona je citirala deo posta u kom ja odgovaram Squabit-u upoređujući "pravljenje sranja" Trampa po svetu pošto sam odgovarao na post u kome se tvrdi kako Tramp nije pravio sranja za razliku od prethodnih predsednika.

Dakle ona je izvukla moj post od prošle nedelje a ne ja njen, izvukla rečenicu iz konteksta, i onda pričala šta je htela. Zato klikni na moj citat u njenom postu, pročitaj Squabit-ov post i moj odgovor pa će ti biti jasno šta je ona pokušala danas da uradi i onda će ti moj odgovor njoj biti savršeno jasan. Tako da ako ne želiš da ispratiš temu od početka onda nemoj da iznoziš zaključke o meni na osnovu jednog dela rasprave.

 

 

tvoja recenica je htela da kaze ono sto sam objasnila kada sam je citirala, ako su trumpova `sranja` po svetu ubistvo sulejmanija cudilo me je da nisi na taj spisak dodao i ubistvo al bagdadija...to kao nije bilo jasno? to je kao izvuceno iz konteksta?

pritom i dalje stoji da trump nije pocinjao rat sa iranom a sto je boltona iznerviralo vise nego sve druge nesuglasice sa predsednikom, no tebi je ubistvo teroriste i trovaca generala sulejmanija bio povod da saopstis da je eto i trump ipak pravio sranja...

drugim recima, mi smo, neki ucesnici, ono sto mislimo svi sve objasnili jedino ti nisi objasnio zasto je to ubistvo bila crna mrlja u trumpvom mandatu

to je sve sto je trebalo da kazes. Ok je i ako mislis da je ubistvo sulejmanija nesto nedopustivo, ali trebalo je pre nego sto to pomislis da se informises o kakvom liku se radi i sta je dovelo do tog cina.

 

Btw,  zanimljiv je nacin kako komuniciras, ne znam gde se to uci i da li se tako nesto nekulturno uopste uci

ali ne pamtim da me je iko toliko puta nazvao `ona` i objasnjavao nesto u vezi sa mnom sa  `njen`, `njoj`... pogledaj bold u kvotu - za mene je to nestvarno.

 

 

 

 

Edited by Mama_mia
ona, njoj, njen, ona
Link to comment
Share on other sites

Baby mojne se ljutis, ali delujes toliko defaznizvno da pocinje da slichi da trolujes. Ili nesto 2go

Jako zajedljivi, postovanja bez i ostri odgovori.
Ovo je moj utisak, ostavi prostora da gresim kako ne bi znas vec...



Sent from my SM-G965U using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Squabbit said:

Baby mojne se ljutis, ali delujes toliko defaznizvno da pocinje da slichi da trolujes. Ili nesto 2go

Jako zajedljivi, postovanja bez i ostri odgovori.
Ovo je moj utisak, ostavi prostora da gresim kako ne bi znas vec...



Sent from my SM-G965U using Tapatalk
 

Gresis, ako si cuo pricu o onom popu, koji je odsekao onu stvar da kazni selo, to ti je i @baby.  Ona je toliko protiv DT, da je u stanju da zapali celu US zbog tog cilja. 

Nezgodno je kad emocije obuzmu odraslog.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Squabbit said:

Baby mojne se ljutis, ali delujes toliko defaznizvno da pocinje da slichi da trolujes. Ili nesto 2go

Jako zajedljivi, postovanja bez i ostri odgovori.
Ovo je moj utisak, ostavi prostora da gresim kako ne bi znas vec...



Sent from my SM-G965U using Tapatalk
 

 

Sta trolujem? Zoran postavio tekst, ja nadodala, onda dodje neki lik meni da se zali za Busa. Mislim, kakve ja veze imam sta ljudi misle, samo prenosim sta se desava. Nisam cak ni misljenje dala.

 

Sta ja da radim sto ste odabrali da navijate za neku stranku iz koje pola njih aktivnih hoce da glasa za predstavnika druge stranke...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Baby said:

 

Sta trolujem? Zoran postavio tekst, ja nadodala, onda dodje neki lik meni da se zali za Busa. Mislim, kakve ja veze imam sta ljudi misle, samo prenosim sta se desava. Nisam cak ni misljenje dala.

 

Sta ja da radim sto ste odabrali da navijate za neku stranku iz koje pola njih aktivnih hoce da glasa za predstavnika druge stranke...

U tome je upravo problem, ovo je diskusioni forum, valjda diskusija zahteva da imas neko misljenje? Jedna stvar je da kazes da nisi ocenila da li je to dobro ili lose, mozda nemas zakljucak, ali nekakvo misljenje imas. Meni je uvek bilo sumnjivo ono standardno pitanje "sta mislis" i odgovor "Nista". Osim ako si u komi.

Vidis da imas neko misljenje, tj ocenjujes da neko navija za odredjenu stranku i da to nije dobro.

 

Znaci ipak ne treba da pitamo Liz za misljenje?

 

Iako iskreno receno, nemam pojma kakva je novost da odredjene grupe Republikanaca ne podrzavaju Trampa, pa to je bilo ocigledno i pre njegovog izbora, sta se tu promenilo?

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Angelia said:

U tome je upravo problem, ovo je diskusioni forum, valjda diskusija zahteva da imas neko misljenje? Jedna stvar je da kazes da nisi ocenila da li je to dobro ili lose, mozda nemas zakljucak, ali nekakvo misljenje imas. Meni je uvek bilo sumnjivo ono standardno pitanje "sta mislis" i odgovor "Nista". Osim ako si u komi.

Vidis da imas neko misljenje, tj ocenjujes da neko navija za odredjenu stranku i da to nije dobro.

 

Znaci ipak ne treba da pitamo Liz za misljenje?

 

Iako iskreno receno, nemam pojma kakva je novost da odredjene grupe Republikanaca ne podrzavaju Trampa, pa to je bilo ocigledno i pre njegovog izbora, sta se tu promenilo?

 

Ok, hoces analizu?

 

Evo...

... republikanci su odlucili da se udalje od Trampa jer su svesni da ako nastave da ga podrzavaju ce izgubiti senat. Do sada su cutali jer su mislili da nema veze sta Tramp prica i radi dogod imaju senat (bar), sada kada su videli da pocinju da gube, odjednom su se svi setili koje su to sve Trampove mane. 

 

Ja sa tim nemam nikakve veze, oni misle sta zele da misle, govore sta zele da govore, a vi ovde bi mene da ucutite jer mislite da ako ja ne kazem, ako ja ne postavim link nece se desiti to sto ce se desiti. 

 

https://www.nytimes.com/2020/06/25/us/politics/trump-senate-republicans-poll.html

 

Ovo je svako mogao da zakljuci bez da sam ja morala sada tu da piskaram. 

 

I da, ako vam smeta misljenje Liz morate pitati nju zasto pise i izjavljuje javno to sto izjavljuje, ne mene. Covek dodje i mene startuje za Busove ratove?!?! pritom je za vreme Busa bio njen otac u vlasti a ne ona. Nigde veze s vezom. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mama_mia said:

 

 

tvoja recenica je htela da kaze ono sto sam objasnila kada sam je citirala, ako su trumpova `sranja` po svetu ubistvo sulejmanija cudilo me je da nisi na taj spisak dodao i ubistvo al bagdadija...to kao nije bilo jasno? to je kao izvuceno iz konteksta?

pritom i dalje stoji da trump nije pocinjao rat sa iranom a sto je boltona iznerviralo vise nego sve druge nesuglasice sa predsednikom, no tebi je ubistvo teroriste i trovaca generala sulejmanija bio povod da saopstis da je eto i trump ipak pravio sranja...

drugim recima, mi smo, neki ucesnici, ono sto mislimo svi sve objasnili jedino ti nisi objasnio zasto je to ubistvo bila crna mrlja u trumpvom mandatu

to je sve sto je trebalo da kazes. Ok je i ako mislis da je ubistvo sulejmanija nesto nedopustivo, ali trebalo je pre nego sto to pomislis da se informises o kakvom liku se radi i sta je dovelo do tog cina.

 

Btw,  zanimljiv je nacin kako komuniciras, ne znam gde se to uci i da li se tako nesto nekulturno uopste uci

ali ne pamtim da me je iko toliko puta nazvao `ona` i objasnjavao nesto u vezi sa mnom sa  `njen`, `njoj`... pogledaj bold u kvotu - za mene je to nestvarno.

 

 

 

 

 

Neću se spuštati na lični nivo pa ću taj deo posta preskočiti. Nadam se da moderacija čita jer ja više nikog neću prijavljivati jer nema vajde od toga.

 

Što se tiče Sulejmanija to je presedan kakav se retko viđao u svetu i koji je karakterističan za terorističke činove. Do sada su za terorizam bile odgovorne uglavnom kojekakve terorističke grupe a čak i diktatorske države kada rade tako nešto ne priznaju to ni pod tačkom razno. A ovim činom se i SAD spustio na nivo terorističkih grupa koje se posle akta hvale počinjenim delom. Naravno da znam ko je Sulejmani ali on je ubijen na teritoriji druge države bez znanja te države, ako ne znaš to je NO-NO u međanorodnim odnosima. Dakle to sigurno nije legitiman napad nego klasičan terorstički akt. Isto mislim i za ubistvo Bin Ladena koji je ubijen za vreme Obame. Al Bagdadi je legitiman cilj jer SAD ima mandat da dejstvuje avijacijom u Siriji tako da ja lično to ubistvo ne zameram Trampu. Ali je jasno da je Al Bagdadi u tom momenut bio potpuno nebitan lik i da je to urađeno zbog političkih poena pa je to zanimljivo sa aspekta izbora u SAD.

 

Mene mani sa tim šta je radio onaj pre jer mene ne zanimaju ni DS ni RS meni je SAD, SAD. Moje mišljenje je da je ovo najgori SAD predsednik u istoriji SAD (oteo titulu Obami) po pitanju spoljnih poslova, gori čak i od onih kada se SAD i nije mnogo bavio svetom. I to je jedini razlog zašto ja mislim da treba da ga smene što pre. Ove 4 godini u svetu su obeležili jačanje Rusije i Kine i slabljenje veza između EU i SAD. Katastrofa od mandata. Sutra ako dođe Bajden od mene možeš da očekuješ kritiku na njegov račun kada god ne radi kako ja mislim da je ispravno tako da mašite gol po tom pitanju. Dakle priče kako Tramp za razliku od prethodnika ne ratuje ili "ne pravi sranja" ne stoje i to je sve što sam ja rekao u postu na koji si ti replicirala i pokušala da mi podmetneš potpuno drugi kontekst, samo je još falilo da me eitketiraš kao ljubitelja Ajatolaha pa da post prekrši apsolutno sva pravila foruma. Inače toj listi "sranja" se može dodati još bar 3-4 stvari ali nije bilo potrebno navoditi ih sve da bi se dokazalo da Tramp nije svetac.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mrd said:

Gresis, ako si cuo pricu o onom popu, koji je odsekao onu stvar da kazni selo, to ti je i @baby.  Ona je toliko protiv DT, da je u stanju da zapali celu US zbog tog cilja. 

Nezgodno je kad emocije obuzmu odraslog.

 

 

Jesam i veoma se radujem da su se opasuljili neki republikanci, jer nisam protiv republikanaca ni vecine njihove politike. Bilo je neverovatno da svi cute i gledaju sta ovaj narandzasti kompleksas radi. Veoma me raduje da potvrdjuju da nisu bas sekta kakvom su se do sada prikazivali. Cak je Mcconnell okrenuo pricu, iako mi je on mozda jos odvratniji od Trampa. 

 

Meni se iskreno cini da ste vi koji ovo nakazu podrzavate pre zelite da zapalite Ameriku... ali valjda je to samo ugao iz kog se gleda... 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Baby said:

 

Jesam i veoma se radujem da su se opasuljili neki republikanci, jer nisam protiv republikanaca ni vecine njihove politike. Bilo je neverovatno da svi cute i gledaju sta ovaj narandzasti kompleksas radi. Veoma me raduje da potvrdjuju da nisu bas sekta kakvom su se do sada prikazivali. Cak je Mcconnell okrenuo pricu, iako mi je on mozda jos odvratniji od Trampa. 

 

Meni se iskreno cini da ste vi koji ovo nakazu podrzavate pre zelite da zapalite Ameriku... ali valjda je to samo ugao iz kog se gleda... 

 

Posto Demokratska stranka nije uspela da progura neke mladje i malo revolucionarnije snage od anti-trampiste postao sam pro-trampista. Ne mogu da podrzavam kandidata za koga je Hilari Klinton pa i da je sam Lucifer protivkandidat. A i Bajden mi je antipatican otkako se sepurio pre neku godinu po Beogradu u stilu teksaskog serifa i kolonijalnog upravnika. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jonathan 1. said:

 

Posto Demokratska stranka nije uspela da progura neke mladje i malo revolucionarnije snage od anti-trampiste postao sam pro-trampista. Ne mogu da podrzavam kandidata za koga je Hilari Klinton pa i da je sam Lucifer protivkandidat. A i Bajden mi je antipatican otkako se sepurio pre neku godinu po Beogradu u stilu teksaskog serifa i kolonijalnog upravnika. 

 

Razumem tvoj razlog da postanes Trampista, ali ne razumem tvoj razlog da posle svega ostanes Trampista... 

Nije ni po meni Bajde nikakav posebno izbor, ali je daleko bolji od Trampa. Valjda ce se u sledecem izbornom krugu pojaviti neki bolji, tj. neki bolji na obe strane. 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Baby said:

Nije ni po meni Bajde nikakav posebno izbor, ali je daleko bolji od Trampa.

Po cemu je BIden bolji od Trumpa?

24 minutes ago, Baby said:

Valjda ce se u sledecem izbornom krugu pojaviti neki bolji, tj. neki bolji na obe strane. 

Sta ako se ne pojavi bolji od Bidena, a ovaj nas vec ukopa totalno? Po cemu sudis da ce se u ovoj trenutnoj zabokrecini pojaviti neko bolji od AOC, a ona je poslednja osoba koja treba da se bavi nekim javnim poslom. Osoba koja se plasi kitchen sink-disposer-a? Neko ko se dugmeta boji, treba da bude lider. Sta sve covek nece cuti ovde. 🙂

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, mrd said:

Po cemu je BIden bolji od Trumpa?

Sta ako se ne pojavi bolji od Bidena, a ovaj nas vec ukopa totalno? Po cemu sudis da ce se u ovoj trenutnoj zabokrecini pojaviti neko bolji od AOC, a ona je poslednja osoba koja treba da se bavi nekim javnim poslom. Osoba koja se plasi kitchen sink-disposer-a? Neko ko se dugmeta boji, treba da bude lider. Sta sve covek nece cuti ovde. 🙂

 

Po cemu nije? Ovo isto pisu za Vucica, "on je krs, a i drugi su isti, pa ajd pustimo da ovaj demolira sta stigne..."

 

Eno, napisao @Klotzen post iznad nesto sto vi ocito ne zelite da prihvatite:

 

1 hour ago, Klotzen said:

 

Ove 4 godini u svetu su obeležili jačanje Rusije i Kine i slabljenje veza između EU i SAD. Katastrofa od mandata. 

 

+ jos mnogo toga na unutrasnjoj politici koja se tice zivota Amerikanaca. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Baby said:

 

Ok, hoces analizu?

 

.....

 

Ovo je svako mogao da zakljuci bez da sam ja morala sada tu da piskaram. 

 

I da, ako vam smeta misljenje Liz morate pitati nju zasto pise i izjavljuje javno to sto izjavljuje, ne mene. Covek dodje i mene startuje za Busove ratove?!?! pritom je za vreme Busa bio njen otac u vlasti a ne ona. Nigde veze s vezom. 

Veoma se lako uzbudjujes, i brljas babe i zabe.

Ti postavis link(izostavis misljenje), forumas A odreaguje sa poredjenjem sa Bushom, ti odbrusis trolom idi pitaj Liz, koji nikakve veze inace nema sa njegovim postom, a ako si mislila da je njegov post N/A reakcija na tvoj mogla si lepo da ga pitas kakve to veze ima, i objasnis zasto si okacila link.

Forumas B onda komentarise da malo trolujes sa takvim odgovorima, nasta ti opet odgovoris sa "sta ja imam veze s time, nisam ni misljenje napisala"

Forumas C onda, na to ti prigovori da bi bilo adekvatno da napises misljenje jer onda bi ljudima bilo jasno sta si time htela da kazes pa bi mogli da odreaguju adekvatno......

I evo - sad si konacno rekla svoje misljenje, ali nisi odolela neku pretpostavku da nekom smeta misljenje Liz C. Koje iskreno receno nisam ni procitala.

Znaci ima dosta republikanaca od izbora Trampa kao kandidata koji su ostro bili protiv njega, ukljucujuci Liz. I moguce je da su sad glasniji jer se plase za svoje mesto, nisam primetila ali moguce je, ili ih mediji vise potenciraju.

 

i sad kojima to "vama" smeta njeno misljenje, jer samo jedan forumas je reagovao na link, a ostali na nacin komunikacije? I onda ispadne kao da tebe neki startuju i proganjaju...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Angelia said:

Veoma se lako uzbudjujes, i brljas babe i zabe.

Ti postavis link(izostavis misljenje), forumas A odreaguje sa poredjenjem sa Bushom, ti odbrusis trolom idi pitaj Liz, koji nikakve veze inace nema sa njegovim postom, a ako si mislila da je njegov post N/A reakcija na tvoj mogla si lepo da ga pitas kakve to veze ima, i objasnis zasto si okacila link.

Forumas B onda komentarise da malo trolujes sa takvim odgovorima, nasta ti opet odgovoris sa "sta ja imam veze s time, nisam ni misljenje napisala"

Forumas C onda, na to ti prigovori da bi bilo adekvatno da napises misljenje jer onda bi ljudima bilo jasno sta si time htela da kazes pa bi mogli da odreaguju adekvatno......

I evo - sad si konacno rekla svoje misljenje, ali nisi odolela neku pretpostavku da nekom smeta misljenje Liz C. Koje iskreno receno nisam ni procitala.

Znaci ima dosta republikanaca od izbora Trampa kao kandidata koji su ostro bili protiv njega, ukljucujuci Liz. I moguce je da su sad glasniji jer se plase za svoje mesto, nisam primetila ali moguce je, ili ih mediji vise potenciraju.

 

i sad kojima to "vama" smeta njeno misljenje, jer samo jedan forumas je reagovao na link, a ostali na nacin komunikacije? I onda ispadne kao da tebe neki startuju i proganjaju...

 

Uopste se ja ne uzbudjujem, sve ide po planu 😄 

 

Bice da vi ne mozete da prihvatite cinjenicno stanje da su poceli i u njegovoj stranci da ga izbegavaju. 

 

Ne, ja sam moje misljenje uvek rekla, ne podnosim Trampa i svidja mi se bilo sta sto moze da ga odnese na djubriste istorije. Ti tvoje misljenje krijes, doduse neuspesno. 

 

To sada sto ces ti meni da pises, ama bas nema nikakve veze ni sa cim, jer ja ne odredjujem nista, moze da mi se dopada, ne mora da mi se dopada i to je to, ono sto je bitno gde idu glasovi, a za sada izgleda da bas ne idu Trampu.

 

Meni normanalna republikanska stranka nikada nije smetala. U dobrom izboru bi i glasala za nekog, recimo Romney onomad. Smeta mi ova republikanska stranka od koje je ovaj napravio sektu. Nemo posmatraju ove kretenluke koje im Tramp servira. Napokon se pokazalo da ima normalnih koji ce da se suprotstave. Za mene je normalno da ne klimam glavom po svaku cenu i da kazem ako nesto ne valja, pa makar se suprotstavila bilo kome i po bilo koju cenu. Nije mi normalno da svi imaju isto misljenje ma u kojoj god da su stranci, da se svi slazu sa svime ma koliko glupo ili lose bilo. 

 

Andjo, mozda Tramp pobedi, ne vredi mene da ubedjujes, ne odlucujem ja. Ako ne pobedi, ja zadovoljna... ti nisi, takva tura. Kakav ce Bajden biti, videcemo. Kritikovacemo ga kada/ako ne bude valjao, jer to je jedino ispravno. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Baby said:

 

Uopste se ja ne uzbudjujem, sve ide po planu 😄 

 

Bice da vi ne mozete da prihvatite cinjenicno stanje da su poceli i u njegovoj stranci da ga izbegavaju. 

 

 

Izbegavali ga i pre - ne vidim razliku.

 

3 minutes ago, Baby said:

 

 

Ne, ja sam moje misljenje uvek rekla, ne podnosim Trampa i svidja mi se bilo sta sto moze da ga odnese na djubriste istorije. Ti tvoje misljenje krijes, doduse neuspesno. 

 

....

 

Andjo, mozda Tramp pobedi, ne vredi mene da ubedjujes, ne odlucujem ja. Ako ne pobedi, ja zadovoljna... ti nisi, takva tura. Kakav ce Bajden biti, videcemo. Kritikovacemo ga kada/ako ne bude valjao, jer to je jedino ispravno. 

 

 

:lol_2::lol_2::lol_2:

Ne znam Baby, ja bila poprilicno otvorena u svom misljenju da sto se tice Trampa, ili Bidena, i bilo kog predsednika nemam ukljucene emocije. Dok mi nekako ne stanu na zulj, kao Obamacare. Ako mislim da grese, mislim, ako ne mislim....nesto se ne baziram na "svidja/ne svidja" to rezervisem za ljude koje privatno znam.

 

Meni recimo bitnije ko i kako je u lokalu, a sto se tice vlade nije lose podela senat/kongres. Da smatram da su Dems posizeli vec duze vreme, pa ne krijem, uspesno :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Angelia said:

Izbegavali ga i pre - ne vidim razliku.

 

Ok, ako ti je tako laske 😄 

 

10 minutes ago, Angelia said:

 

 

:lol_2::lol_2::lol_2:

Ne znam Baby, ja bila poprilicno otvorena u svom misljenju da sto se tice Trampa, ili Bidena, i bilo kog predsednika nemam ukljucene emocije. Dok mi nekako ne stanu na zulj, kao Obamacare. Ako mislim da grese, mislim, ako ne mislim....nesto se ne baziram na "svidja/ne svidja" to rezervisem za ljude koje privatno znam.

 

Meni recimo bitnije ko i kako je u lokalu, a sto se tice vlade nije lose podela senat/kongres. Da smatram da su Dems posizeli vec duze vreme, pa ne krijem, uspesno :classic_biggrin:

 

Good for you. Obama se nece vratiti, ne moras da brines. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Baby said:

 

Ok, ako ti je tako laske 😄 

 

 

Good for you. Obama se nece vratiti, ne moras da brines. 

 

 

Ne brinem se da ce se Obama vratiti, samo mi Obamacare jos uvek pravi troskove. A sta mi je lakse....pa da ne gnjavite o Trampu toliko, zasto mora da bude Sotona ili svetac? pa nije nijedno. Obican covek u odredjenoj situaciji, snasao se bolje ili gore.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...