Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

2 hours ago, SamoFlacko said:

Sad se javljas da kritikujes sto se vlast ne bavi koronom vec zastavama. Nece valjda policija da se bori sa virusom?
Kritikujes li postupak crkve da nastavi sa litijama?
I izjavu idiota "Ništa veće i važnije se ne dešava u pravoslavlju i svijetu od ovoga ovdje"

Sta je milogorac, tebi ovo normalno? Takvi kao ti ga i drze na vlasti ovoliko. Kako ide ono pred izbore: losa je vlast, ali je opozicija gora. 

 

 Policija treba da hapsi zbog zastave, da cuva zidove od farbanja...Protiv toga da se bori?

Bukvalno na svakih par dana imamo mafijaske obracune, ubistva, dizanja u vazduh.... Jbg, morace ovo da priceka, policija ima druga posla.


Litije ce sigurno biti prekinute, i trebali su to danas uraditi.

Na tvoju zalost, nastavice se cim ovo prodje. Niko ti ove vise spasiti ne moze.
 

Edited by Valensija
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sta je milogorac, tebi ovo normalno? Takvi kao ti ga i drze na vlasti ovoliko. Kako ide ono pred izbore: losa je vlast, ali je opozicija gora. 
 
 Policija treba da hapsi zbog zastave, da cuva zidove od farbanja...Protiv toga da se bori?
Bukvalno na svakih par dana imamo mafijaske obracune, ubistva, dizanja u vazduh.... Jbg, morace ovo da priceka, policija ima druga posla.

Litije ce sigurno biti prekinute, i trebali su to danas uraditi.
Na tvoju zalost, nastavice se cim ovo prodje. Niko ti ove vise spasiti ne moze.
 
Debilcino, za ovo milogorac bih ti samarcinu zalijepio.
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Prihvaćeno.

To Milogorac je inače vrlo odvratno obraćanje ljudi iz Srbije ljudima u CG. Ne govorim ni ja Srbima Vučićevci.

Drugo, od kad je Milo na vlasti nikada nisam glasao za njega, uvijek za opoziciju, birajući i tamo neko manje zlo, ali bolje i to nego prihvatanje sudbine. 

Da sam, kao što su mnogi koji su to uradili, glasao za njega, mnogo bi mi lakše u životu bilo. 

Pa sad možeš da zamisliš zašto sam reagovao ovako.

Tako da ja svoju dužnost obavljam i zbog mene CG nije tu gdje jeste. 

 

A na vlasti jeste zbog mnogih koji su na litijama, jer su ga glasali devedesetih dok je bio veliki Srbin, pa i SPC-e čiju je podršku uživao sve do referenduma.

Sad i crkva i svi rado prihvataju dps-ovce koji prilaze ovom stadu, i vrlo brzo im se oprašta to što su glasali zlo svih ovih godina.

 

Imam pravo da budem razočaran što se narod tek sad sjetio da treba da ustane, zbog mnogo manje važne stvari od svih prethodnih.

I imam pravo da budem razočaran što je ovaj narod u 21 vijeku okupila crkva a ne neko drugi.

Nemam dobro mišljenje o crkvi, imam vrlo loše mišljene o Amfilohiju, i mrzim idolopoklonstvo.

Volim da mislim svojom glavom i da ne čekam neko drugi da mi kaže šta treba da mislim i kako treba da radim.

Ujutro se svađam sa lažnim Crnogorcima koji seru o odbrani države a popodne se svađam sa ljudima koji mi kažu da može dps da radi šta god oće, samo nek ne dira svetinje.

I nikad nisam bio bliži odlasku iz CG.

 

 

 

  • Like 10
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Uprava policije privodila je danas na informativni razgovor u Centar bezbjednosti Podgorica više sveštenika Mitropolije crnogorsko primorske i građana koji su se okupili ispred vjerskih objekata u Podgorici. Među njima je bio i mitropolit crnogorsko primorski Amfilohije, kao i protojerej Velibor Džomić i sveštenik Mirčeta Šljivančanin, rečeno je CdM-u u Upravi policije.

 

Iz Uprave policije je CdM-u rečeno da niko nije uhapšen već da su privođeni na informativni razgovor.

“Policija u Podgorici je danas, obavljajući redovne aktivnosti na praćenju poštovanja mjera Nacionalnog koordinacionog tijela za zarazne bolesti koje su donijete u cilju sprječavanja širenja koronavirusa, na dvije lokacije ispred vjerskih objekata registrovala prisustvo većeg broja građana i sveštenika. Građani i sveštena lica su registrovani na dvije lokacije, ispred Sabornog hrama Hristovog Vaskrsenja i ispred manastira Zlatica”, 

 

https://m.cdm.me/hronika/amfilohije-i-vise-svestenika-napustili-centar-bezbjednosti-podgorica-nakon-informativnog-razgovora/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
8 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Jeste, Milo je organizovao litiju veceras. Sram ga bilo!

malo si pobrkao lončiće, ili si zagovornik totalne diktature

 

Vučić pojedinima dođe kao kvisko:classic_tongue:

  

Edited by laki perkos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, laki perkos said:

malo si pobrkao lončiće, ili si zagovornik totalne diktature

 

Vučić pojedinima dođe kao kvisko:classic_tongue:

  

Bice da ti po obicaju ne znas bas najbolje sta pricas. Zasto imamo mjere zastite, zasto nosimo maske, ako ce nekoliko hiljada ljudi da izadje na ulicu i seta u jednom jako zgusnutom prostoru da bi se eto ispostovala litija? Znam da oni misle da su sveti ratnici, ali ima ljudi koji ne misle tako i koji opasnost u ovakvim okupljanjima.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Bice da ti po obicaju ne znas bas najbolje sta pricas. Zasto imamo mjere zastite, zasto nosimo maske, ako ce nekoliko hiljada ljudi da izadje na ulicu i seta u jednom jako zgusnutom prostoru da bi se eto ispostovala litija? Znam da oni misle da su sveti ratnici, ali ima ljudi koji ne misle tako i koji opasnost u ovakvim okupljanjima.

I taj problem ćeš da rešiš tako što ćeš njih par hiljada da zatvoriš u Spuž?

tamo se virus neće proširiti nikako!

Nema ovde mnogo da se pametuje i stvari treba nazvati pravim imenom. Diktator se uplašio litija i na svaki način pokušava da ih spreči, bahat kakav jeste veruje da ga se narod plaši i ide đonom najprljavije što može. Ima određenu podršku  svojih poslušnika koji su dobro prodali  guzicu i određenog broja dežurnih kojima se uvek priviđaju zli rusi&srbi .

Načitali smo se ovde na ovoj temi raznih teorija koje su imale za cilj da odbrane najvećeg diktatora u Evropi a eto sad spadosmo da on u stvari brine za narod u CG pa zato hapsi koga stigne.  Na sreću ima i puno građana CG koji su prevazišli strah od diktatora.

Edited by laki perkos
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Znam da ti moras da branis ove litijase, ali on je prvi poceo sa uvredama. Vi opravdavate litije dok jos uvijek traje opasnost od nove epidemije?

Ništa ja ne moram u životu....:classic_biggrin: 

Zaležem se samo za kluturu dijaloga, ništa više.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...