Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

7 hours ago, Constantin said:

 

Kažu...bio je.

 

Bio je - ali vise nije. Ni za Crnu Goru, ni za Srbiju (provjeriti sajt MIP Republike Srbije) - sto mu ne smeta da se lazeno predstavlja na svom instagram profilu...Vidio Bozovic da je lazni car Scepan Mali prosao u Crnoj Gori prije tristo godina, pa veli - sto ne bih i ja bio lazni amabsador Vladimir Mali...

Edited by ters
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, ters said:

Ama je li ovo neko poziva " u boj, u boj...". Ni ovo nije prijetnja, jer svi znaju da "ko pjeva zlo ne misli".

 

 

 

 

Dnevniva za "istinu" Deja Vu....

 

Quote

 

Po Videnovićevom mišljenju, to su bezuslovno članstvo Srbije u EU i NATO, priznanje faktičke nezavisnosti Kosova, kao i spremnost srpskih elita da konačno prihvate da se Srbija prostire do svojih današnjih granica, ne dalje, te da su svi građani koji pripadaju srpskom nacionalnom korpusu a ne žive u Srbiji građani tih država.

 

”O građanima koji se u Crnoj Gori osjećaju kao Srbi odgovorna je Podgorica i vlast u Crnoj Gori; za građane koji se osjećaju kao Srbi u BiH odgovorno je Sarajevo kao glavni grad Srba u BiH. Kao članica i UN-a i buduća članica EU, Srbija ima pravo na monitoring ljudskih prava onih koji se izjašnjavaju kao Srbi a žive u Hrvatskoj, BiH, Kosovu ili Crnoj Gori”, rekao je Videnović i naglasio da nijedno od ljudskih prava građana koji se izjašnjavaju kao Srbi u Crnoj Gori ili u BiH nije ugroženo.

 

”Pogledajte listu ljudskih prava – pravo na život, na obrazovanje, na preduzetništvo, kulturu, objektivno informisanje, na jezik… Sve što je na spisku, ništa nije ugroženo. Šta je ugroženo? Samo pravo da od država u kojima žive prave djelove velike Srbije. Ali to da država u kojoj živite bude dio druge velike države ne spada u korpus ljudskih prava. Riječ je, dakle, o velikom nacionalističkom mjehuru od sapunice”, kaže Videnović.

 

On tvrdi da, izuzev u Rusiji, nema primjera da jedna zemlja građane druge zemlje doživljava svojim.

 

 

Ne znam jel ima Instagram.....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
1 hour ago, Valensija said:

Nesto si dobrano pobrkala….

 

mozda si mislio na mene,  ovo sto kazem videla sam u vestima, naravno sve to nesto pobrkano koji je ciji badnjak - zaista kao ludnica

 

- ali zato si ti stigao da izvrsis ispravke.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Mama_mia said:

 

mozda si mislio na mene,  ovo sto kazem videla sam u vestima, naravno sve to nesto pobrkano koji je ciji badnjak - zaista kao ludnica

 

- ali zato si ti stigao da izvrsis ispravke.

U pitanju je sukob pristalica CPC. Mirasevi vs Borisovi…Da, prava ludnica.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
14 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Dotični je za Herceg Novi izjavio "Ni manjeg grada, ni većeg smrada".....kako piše u Starom  zavet u"Ko seje vetar, žanje buru" ... kako beše ona stara TV emisija "Tražili ste, gledajte" ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...