Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

Milo je inače čovjek dosta skromnog obrazovanja i znanja. I formalnog i neformalnog. Fakultet je završio sa nekim prosjekom od 6,2. On ni ne čita knjige uopšte. Ima zato visok stepen inteligencije i kapira politiku dobro. Pogotovo je dobro prepoznavao promjene u globalnoj politici i na osnovu toga se priklanjao raznim centrima moći. To ga je i održalo ovolike godine na vlasti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Milo je inače čovjek dosta skromnog obrazovanja i znanja. I formalnog i neformalnog. Fakultet je završio sa nekim prosjekom od 6,2. On ni ne čita knjige uopšte. Ima zato visok stepen inteligencije i kapira politiku dobro. Pogotovo je dobro prepoznavao promjene u globalnoj politici i na osnovu toga se priklanjao raznim centrima moći. To ga je i održalo ovolike godine na vlasti.

Mislim da su ga ipak gliseri i topuz više održali na vlasti. Da ima mozga znao bi da stane.....poodavno, ali....

Link to comment
Share on other sites

Svaki diktator je isti, ne pusta vlast po svaku cijenu.

Nas narod, svi bivsi Jugosloveni su se pokazali bas kao prave jajare, daj im 100 Evra i izglasace koga hoces.

Vlast opljacka narod za hiljade evra i onda im kao da stotku da opet glasaju za te sto su ih opljackali bez milosti.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Amigo said:

Svaki diktator je isti, ne pusta vlast po svaku cijenu.

Nas narod, svi bivsi Jugosloveni su se pokazali bas kao prave jajare, daj im 100 Evra i izglasace koga hoces.

Vlast opljacka narod za hiljade evra i onda im kao da stotku da opet glasaju za te sto su ih opljackali bez milosti.

Ma stotka je mnogo kume....za stotku imaš nekoliko glasanja u sticaju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Kvaratskhelia - mozes li nesto vise napisati o pokretu/stranci "Evropa sad"? Spajic je bio ministar finansija kod Krivokapica..kakva im je prica tacno? (iako naziv pokreta dosta govori)..medjutim,na ovim prostorimatm su usta svima puna Evrope,pa mi to u startu i ne znaci mnogo..

Moze i svako drugi da odgovori slobodno

P.S.od sada te zovem Kvaradona :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Drug Crni said:

@Kvaratskhelia - mozes li nesto vise napisati o pokretu/stranci "Evropa sad"? Spajic je bio ministar finansija kod Krivokapica..kakva im je prica tacno? (iako naziv pokreta dosta govori)..medjutim,na ovim prostorimatm su usta svima puna Evrope,pa mi to u startu i ne znaci mnogo..

Moze i svako drugi da odgovori slobodno

P.S.od sada te zovem Kvaradona :classic_biggrin:

Potencijalno zdrava drugosrpska priča, ljudi su Srbi, a pritom nisu šovinisti, litijaši i putinofili. Vrlo interesantan koalicioni potencijal, i politički i kadrovski.

Pridružila im se i bivša ministarka odbrane Olivera Injac, rijedak primjerak NATO Srpkinje.

  • Like 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Abazovic je , barem prema onome sto on govori, u komplikovanoj poziciji.

Da li je istina ovo sto on govori izmedju redova, (a ja nisam priznajem bas pazio na casu u prethodnom periodu)

da Amerikanci na vlasti zele dinamic duo Milo - Abaz kao garant orijentacije zemlje,

i da su ga smarali sa informacijama kako je DF putinovska ekspozitura i strano placenicka agentura.

 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Stiletto said:

Ima li negde napismeno (ili da neko prepriča u par rečenica) kako po Ustavu i zakonima Crne Gore ide procedura razrešenja aktuelnog Predsednika? 

Ima na Paragraf.net ili Paragraf.me Ustav CG i Zakon o PreCjedniku CG 😛

Edited by Beonegro
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 hour ago, deez nuts. said:

Jeste bruka, baš kabadahijsko ponašanje. Očekivao sam da je lik koji je radio po velikim svjetskim bankama naučen da poštuje pravila i procedure. Ovo je baš da dobije zabranu obavljanja javne funkcije na neko vrijeme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...