Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

1 hour ago, Shunsuke Nakamura said:

Odradio dezinfekciju i demonizaciju opstine sa tamjanom. Miroljub Petrovic level. 

 

Za mene vrlo ozbiljan problem. Problem jer se trivijalnostima zakrcava medijski prostor i odvraca paznja od stvarnih problema i odnosa.

Ozbiljan je problem sto neki do juce okorjeli Milasevci i DPS-ovci odjednom postase Demokrate i Dritanovci, odjednom se nijesu aranzirali sa totalitarnim rezimom, a neki su zreli i za sudske procese. Problem je novi DPS-eufemizam dje se pod plastom "gradjanskih sloboda" pere sopstvena prljava proslost i saucesnistvo u mafijaskom sistemu koji je zemlju doveo do ivice gradjanskog rata i izivljava se nad stotine neduznih ljudi samo zbog relikta misljenja i drugacijeg stava.

Sad bi otvoreni i prikriveni Milasevci samo Demokrate i Dritana na vlast, a sve s ciljem minimizacije neophodnih reformi koji su ruinirali Crnu Goru. Zdravko je lijepo reka, nijesmo ni svjesni sto nas ceka, jer prvo moramo da steknemo uvid, a slika nije ni malo ruzicasta.

A sto se tice Bata, mrzi me sad da recikliram burna desavanja u Budvu ovog ljeta, znamo svi kakav je lopovluk bio na program, gleda je i onaj koji nije ima namjeru da ga gleda. Zasto je Bato bio meta DPS, zasto ga je narod podrza, mislim da je suvisno raspravljat.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sprivel said:

Autolitijasi guraju Medu na mesto sefa svih sluzbi bezbednosti. Ne daj Dritane!!!

Jel ti stvarno mislis da Dritan moze da ucenjuje na takav nacin? Moze da pokusa i to je sve. Dritan je barjaktar interesa druge familije. Moze da pokusa da izreketira DF i to je to. Ura ima specificnu tezinu ali svakako da je kalibar kojim se nisani lopovluk DPS-a najubojitiji u rukama Medojevica. Covek se profesionalno time bavi jako dugo. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, suptil said:

Jel ti stvarno mislis da Dritan moze da ucenjuje na takav nacin? Moze da pokusa i to je sve. Dritan je barjaktar interesa druge familije. Moze da pokusa da izreketira DF i to je to. Ura ima specificnu tezinu ali svakako da je kalibar kojim se nisani lopovluk DPS-a najubojitiji u rukama Medojevica. Covek se profesionalno time bavi jako dugo. 

 

Profesionalno je pritekao u pomoc Milu kad je bilo najpotrebnije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Sprivel said:

 

Profesionalno je pritekao u pomoc Milu kad je bilo najpotrebnije.

Idi begaj sta mi naprica. Svidelo se to nekom ili ne DF ima 2/3 udeo u vlasti po izbornom rezultatu.  Jednostavno Milu nije bio dovoljan Knezevic i slucaj Atlas Banke nego je bahato jer nije imao temu plasirao temu odbrana suverenosti Crne Gore za izbore. Kada si toliko bahat jednostavno zavrsis tako sto oboris sam sebe kako je ucinio MIlo. Eno ga Subnor govori u toku je grupisanje partizana u jedan front. Jednostavno ne vidim poentu da se ultimativno nastupa ako se zna da ce rok vlade biti vremenski orocen i da ce imati jasnu agendu koja glasi borba protiv korupcije,  kriminala a da ce glavna meta biti Milo. 

Link to comment
Share on other sites

@Darth Bane Тачно а Дритан за све то нема капицитет. Што се тиче будућих избора ту ће на највећем искушењу бити Кнежевић и Мандић. Једноставно Кривокапић је лидер а не њих двојца и комотно у будућности Кривокапић може са својом листом мимо Кнежевића и Мандића да готово сам победи. Али то је питање за будући политички инжињеринг. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mare80 said:

Jel Medo bio u G17 sa Dinkicem?

 

 

Jeste.

 

https://www.vreme.com/cms/view.php?id=311818

 

Zato je meni bilo iznenadjenje kad mi je @goldberg napisao u sta se pretvorio (flert ili afera sa Benonom kako se kome svidja), mada sad kad razmislim ima i nekog smisla...Racunam da je hteo ko Radule, da se ocese o globalnu populisticku modu, da nije bas toliko pobenavio. 

 

Dritan je ono sto je ovaj bio ili se predstavljao pre 15-20 godina, u delu koji se tice ekonomije. Zapravo mnogo bolja varijanta koliko se moze proceniti iz daleka.

 

 

Edited by Plavi Golub
Link to comment
Share on other sites

Ono sto se meni ne svidja kod Medojevica je apsolutna politicka nekonzistentnost da ne kazem potpuna nelogicnost tokom godina. U svakom slucaju je sposobna osoba ako je pod libelu i moze da kontrolise ambiciju bice od koristi.

Ipak, onaj ko je izabrao ovog Krivokapica da im bude na celu je odradio vrlo pametan posao. Ima profesionalnu karijeru iza sebe i kontrolisanu psihu, to jest ne deluje kao lozana. Medju regionalnim, a i svetskim politicarma sa ovom modom narcisoidnih idiota odlican pik.

Edited by Plavi Golub
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Klotzen said:

Ako srpske stranke dobiju bezbednosne agencije to je znak da su napravili dil sa Vučićem. U suprotnom čekamo da podaci o saradnji "dva brata" dođu u medije što će se desiti pre ili kasnije.



 

https://www.danas.rs/svet/dritan-abazovic-logicno-je-da-moja-koalicija-kadrira-u-sluzbama-bezbednosti/

 

 

 

Edited by Plavi Golub
Link to comment
Share on other sites

Pa i Dritan ga malo tu preteruje. Logično da oni kadriraju, a imaju 4 mandata od 41. 

 

Samo da ne ispadne tačno na kraju da EU zvaničnici štite svoje dupe preko Dritana, Vučić svoje preko Mandića i Kneževića, a na kraju svi tu štite Mila da se ne izliju govna u javnost.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, djole said:

Pa i Dritan ga malo tu preteruje. Logično da oni kadriraju, a imaju 4 mandata od 41. 

 

Samo da ne ispadne tačno na kraju da EU zvaničnici štite svoje dupe preko Dritana, Vučić svoje preko Mandića i Kneževića, a na kraju svi tu štite Mila da se ne izliju govna u javnost.

 

Nije logicno da ti idioti kadriraju ista.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sustina u postavljanju zahteva Dritana je sto bi on profitirao ako bi pregovori propali dok bi se glasaci DF prilicno razocarali ako bi vlada propala zbog insistiranja na bilo cemu. DF moze dobiti max pola mesta u vladi bez obzira sto ima skoro 2/3 snage u toj opozicionoj grupi. Takodje ako se napravi vlada a ne bude obracuna sa lopovima iz DPS najveci "racun" toga bi platio Dritan.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...