Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

1 hour ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Koji je broj žrtava tačan? 10 ili 11? Ranio je još šestoro, od kojih je valjda troje i dalje u životnoj opasnosti.

Kod nas mediji prenose da je 11 žrtava sa smrtnim ishodom. Pitao sam za vrstu oružja koju je ubica koristio, jer kažu da je ispucao preko 100 metaka, kako se nije reagovalo dok je dopunjavao magacin. Sigurno je desetak puta, najmanje, punio oružje. Čovek koji ga je eliminisao treba dobiti priznanje od države - odlikovanje. On nije uzeo zakon u svoje ruke već je sprečio još veću tragediju.

Edited by Constantin
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

To će istraga da utvrdi koji je čiji metak bio balističkim testom. Ako se ustanovi da su ga policajci sa 4 pogotka onesposobili dovoljno da ne može da se brani a "hrabri građanin" ga takvog overio 5. metkom ne gine mu optužnica za ubistvo. 

 

Izgleda da i on to sam zna, jer kako neki portali objavljuju, trenutno je nedostupan vlastima Crne Gore. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stiletto said:

To će istraga da utvrdi koji je čiji metak bio balističkim testom. Ako se ustanovi da su ga policajci sa 4 pogotka onesposobili dovoljno da ne može da se brani a "hrabri građanin" ga takvog overio 5. metkom ne gine mu optužnica za ubistvo. 

 

Izgleda da i on to sam zna, jer kako neki portali objavljuju, trenutno je nedostupan vlastima Crne Gore. 

Balistika će da utvrdi trajektorije zrna. Sudska medicina stepen štete na telo ubice. Balistika će biti važna za odredjivanje daljine sa koje je ovaj usmrtio ubicu. Da li je sa te razdaljine mogao jasno da uoči kretnje i ponašanje ubice. Takodje je bitno za istragu da li je ubica i nakon pogodka od strane policajaca otvarao vatru na njih i uopšte ili je bio pasivan. 

 

To pto nije dostupan organima MUP-a ne mora ništa da znači. Možda ga oni kriju od osvete, možda se sam krije od osvete, a možda portali smao naklapaju, kao što u većini slučajeva rade.

 

Inače ovaj gradjanin je već imao jednu optužbu za ubistvo (čini mi se da sam tako negde danas čuo) ali je optužba odbačena. To može da bude poprilično problematično za njega uz splet drugih dokaza.

 

Svakako mislim, da mu se neće mnogo uzeti za zlo što je smakao jedanestostrukog ubicu, ukoliko ga nije "overio" iz neposredne blizine.

 

Ne znamo, ja ne znam da li je neko pisao, da li su se medjusobno poznavali. Ništa se, nadam se, neće prepustiti slučaju.

 

Veliki minus policije će biti ukoliko je neko ili više ljudi izgubilo živote u njihovom prisustvu, bez obzira na ranjavanje policajca. To je bio jedan od razloga za još energičniju reakciju. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Valensija said:

I sina je vodio na Cetinje. Njega rentira za 250€.

 

Trenutno, Dritan sa Jokovicem (Snp) pise predlog za rekonstrukciju Vlade.

Vidjecemo na sta ce ovo izaci.

 

 

 

Dritan k'o Berluskoni...svaka tri meseca rekonstrukcija...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...