Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

Zanimljivije je sto se neki nisu nesto glaskali dok je mafija krojila tu sliku. Dok je bagra ubijala, harala i krala sve je bilo ok!  Imali su drzavu, nema veze sto je privatna.  Vazno je da nas Milo odbrani od zlih Srba!

 

Sad se iznenada,  pod istim tim laznim plastom, toboze zabrinuse za sudbinu zemlje.
Jurisnici, dje ste do sad bili!

Licemjerstvo je preblaga rijec za takve….Pih!

 

Nazalost, posledice tog dps “gospodarskog” kroja i dalje ostavljaju smrt za sobom.


https://dan.co.me/vijesti/hronika/bulatovic-u-oprostajnom-videu-mislio-sam-da-sam-radio-po-zakonu-danas-vidim-da-to-nije-tako-5088558

Edited by Valensija
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Budha said:

Pa nisam pitao ima li crkvi(ili crkava :)) nego ima li crkva koja kroji političko-gospodarsku sliku države? 

 

 

Svaka crkva preko svog djelovanja utice na politicku sliku bilo koje drzave, pa tako i ovde.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Valensija said:

Zanimljivije je sto se neki nisu nesto glaskali dok je mafija krojila tu sliku. Dok je bagra ubijala, harala i krala sve je bilo ok!  Imali su drzavu, nema veze sto je privatna.  Vazno je da nas Milo odbrani od zlih Srba!

 

Sad se iznenada,  pod istim tim laznim plastom, toboze zabrinuse za sudbinu zemlje.
Jurisnici, dje ste do sad bili!

Licemjerstvo je preblaga rijec za takve….Pih!

 

Nazalost, posledice tog dps “gospodarskog” kroja i dalje ostavljaju smrt za sobom.


https://dan.co.me/vijesti/hronika/bulatovic-u-oprostajnom-videu-mislio-sam-da-sam-radio-po-zakonu-danas-vidim-da-to-nije-tako-5088558

Nema potrebe za generalizacijom.

 

Srba ima i dobrih i loših kao i svih ali ova litijašja stvorenja 'nedamo svetinje' su čisti primjer zatucanosti.

 

Ne bi oni naprijed, oni bi nazad, bar u 2006. ili još prije.

 

Evo DFSPC kao glavni projekt gura popis stanovništva 😕

 

Ej, popis stanovništva! Oni su se borili protiv Mileta&co da bi obavili popis stanovništva. A zna se koji su motivi iza toga.

 

SRećom tu je Dritanga da stoku utjera u tor prije mraka i pusti ih iz tora na ispašu ranom zorom.

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Valensija said:

Zanimljivije je sto se neki nisu nesto glaskali dok je mafija krojila tu sliku. Dok je bagra ubijala, harala i krala sve je bilo ok!  Imali su drzavu, nema veze sto je privatna.  Vazno je da nas Milo odbrani od zlih Srba!

 

Sad se iznenada,  pod istim tim laznim plastom, toboze zabrinuse za sudbinu zemlje.
Jurisnici, dje ste do sad bili!

Licemjerstvo je preblaga rijec za takve….Pih!

 

Nazalost, posledice tog dps “gospodarskog” kroja i dalje ostavljaju smrt za sobom.


https://dan.co.me/vijesti/hronika/bulatovic-u-oprostajnom-videu-mislio-sam-da-sam-radio-po-zakonu-danas-vidim-da-to-nije-tako-5088558

S obzirom na Zvezdin grb,Tebi  očigledno nije potrebno objašnjavati ali možda nekima jeste.Srbija je iskreni prijatelj svih stanovnika Crne Gore.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, KDJ said:

S obzirom na Zvezdin grb,Tebi  očigledno nije potrebno objašnjavati ali možda nekima jeste.Srbija je iskreni prijatelj svih stanovnika Crne Gore.

Koja Srbija, ova Vučićeva? Neka hvala.

Srbi(kao i svi) su dobrodošli u Crnu Goru. Nek dođu, obiđu(ina se šta vidit) i potroše. Znaš kao ono veni, vidi ali bez vici 🙂

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Budha said:

Koja Srbija, ova Vučićeva? Neka hvala.

Srbi(kao i svi) su dobrodošli u Crnu Goru. Nek dođu, obiđu(ina se šta vidit) i potroše. Znaš kao ono veni, vidi ali bez vici 🙂

Srbi zive u Crnoj Gori nema potrebe da ih ti ili bilo ko poziva da dođu negde i nesto potrose. Oni su deo Crne Gore i tu realnost moraš da prihvatis koliko god bolela.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Milenko Puzigaca said:

Isto ih dosta ima u Čikagu ili u Beču pa tamo ne srbuju i ne litijaše. Zašto onda to rade u Crnoj Gori?

zato sto je to neka nova Crna Gora na koju morate da se naviknete. nisi slušao šta don Milo izjavljuje pa se sad pravis Koštunjavi

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Valensija said:

Dje zive ovi ljudi, po podrumima?

Javite im da su litije davno zavrsene.

Naravno da nisu, završena je samo ceremonija.

 

@Perkos2 Mislio sam na Srbe izvan CG, oni Srbi koji žive u Crnoj Gori treba da se ponašaju u skladu sa svim civilizacijskim normama što izgleda i nije lako.

 

A srbovanje, četnikovanje i litanje da upražnjavaju u svoja 4 zida.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Budha said:

A srbovanje, četnikovanje i litanje da upražnjavaju u svoja 4 zida.

Isti takav komentar ostavljaju zatucani humanoidi za LGBT populaciju. Neka to rade u svoja 4 zida, šta ima tu da mi se šetkaju.

 

Pazi, oni imaju svoja ustavna i zakonska prava, pa samim tim i pravo na okupljanje.

 

Svaka sličnost je namerna! Izgleda da se samo razkikuje skupina koja "šeta" i prema kojoj se spontano baca hejt. Ako se teži demokratski uređenom društvu onda se mora poraditi na toleranciji. Ako je skup prethodno najavljen i odobren od strane nadležnih institucija, šta koga boga boli uvo za tvoja tanana osećanja. Najbolje da ti određuješ ko ima pravo na okupljanje, a ko nema.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Liska Manjina said:

Isti takav komentar ostavljaju zatucani humanoidi za LGBT populaciju. Neka to rade u svoja 4 zida, šta ima tu da mi se šetkaju.

 

Pazi, oni imaju svoja ustavna i zakonska prava, pa samim tim i pravo na okupljanje.

 

Svaka sličnost je namerna! Izgleda da se samo razkikuje skupina koja "šeta" i prema kojoj se spontano baca hejt. Ako se teži demokratski uređenom društvu onda se mora poraditi na toleranciji. Ako je skup prethodno najavljen i odobren od strane nadležnih institucija, šta koga boga boli uvo za tvoja tanana osećanja. Najbolje da ti određuješ ko ima pravo na okupljanje, a ko nema.

Nek si ti 'ladno izjednačio skupinu ljudi(LGBT) koja se bori za svoja prava sa skupinom ljudi koja se bori baš za uređenje koje u potpunosti guši prava LGBT populacije i bilo koje populacije čiji se stavovi razlikuju od njihovih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Budha said:

Nek si ti 'ladno izjednačio skupinu ljudi(LGBT) koja se bori za svoja prava sa skupinom ljudi koja se bori baš za uređenje koje u potpunosti guši prava LGBT populacije i bilo koje populacije čiji se stavovi razlikuju od njihovih.

Gde ti vidiš da sam ja njih izjednačio? Ja sam pričao o pravu na okupljanje, te organizovanju građanskih skupova. Ti si fino rekao da bi određenim ljudimia ograničio slobodu okupljanja.

 

edit: Kao što ti zahtevaš da se zabrane litije, tako će sutra neki maloumnik izaći sa zahtevom da se zabrani Prajd. 

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Liska Manjina said:

Isti takav komentar ostavljaju zatucani humanoidi za LGBT populaciju. Neka to rade u svoja 4 zida, šta ima tu da mi se šetkaju.

 

Pazi, oni imaju svoja ustavna i zakonska prava, pa samim tim i pravo na okupljanje.

 

Svaka sličnost je namerna! Izgleda da se samo razkikuje skupina koja "šeta" i prema kojoj se spontano baca hejt. Ako se teži demokratski uređenom društvu onda se mora poraditi na toleranciji. Ako je skup prethodno najavljen i odobren od strane nadležnih institucija, šta koga boga boli uvo za tvoja tanana osećanja. Najbolje da ti određuješ ko ima pravo na okupljanje, a ko nema.

Praktikovanje religije i seksualnih prava spadaju u licna prava koje svaka osoba moze i treba da ih individualno koristi i praktikuje.

Naticanje tih prava siroj zajednici je zloupotreba upravo tih prava i nametanje uzusa jedne grupacije drugoj.

Moje vjeruju prestaje na pragu doma mojega i, kad izadjem van svog poseda, mogu i smem biti samo sekularni podanik ovog pravnog sistema ove tzv. pravne drzave.

Nista vise i nista manje.

:default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Kronostime said:

Praktikovanje religije i seksualnih prava spadaju u licna prava koje svaka osoba moze i treba da ih individualno koristi i praktikuje.

Naticanje tih prava siroj zajednici je zloupotreba upravo tih prava i nametanje uzusa jedne grupacije drugoj.

Moje vjeruju prestaje na pragu doma mojega i, kad izadjem van svog poseda, mogu i smem biti samo sekularni podanik ovog pravnog sistema ove tzv. pravne drzave.

Nista vise i nista manje.

:default_coffee:

Složiću se sa boldovanim.

 

To je drugi aspekt tolerancije, da svoja prava koristiš tako da time ne ometaš prava drugih. Jer to predstavlja granicu prava i prelazi u nepravo!

 

Ja sam striktno pricao o pravu na okupljanje u skladu sa odredbama Zakona o javnom okupljanju. Ovim zakonom su obuhvaćena i mirna okupljanja i javni protesti. Sve po zakonu, prijava skupa se podnosi MUP-u i tako redom...

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Liska Manjina said:

Složiću se sa boldovanim.

 

To je drugi aspekt tolerancije, da svoja prava koristiš tako da time ne ometaš prava drugih. Jer to predstavlja granicu prava i prelazi u nepravo!

 

Ja sam striktno pricao o pravu na okupljanje u skladu sa odredbama Zakona o javnom okupljanju. Ovim zakonom su obuhvaćena i mirna okupljanja i javni protesti. Sve po zakonu, prijava skupa se podnosi MUP-u i tako redom...

Kao sto ne zelim da mi u Crnoj Gori, BiH, Srbiji, Makedoniji, Hrvatskoj bude ograniceno  necijim tudjim vjeruju nemam nameru ni da to namecem kao pravila.

Narod koji zivi po tim drzavama mora da nadje nesto sto ih spaja u iste, a ne da se oko toga vecito raspravljaju.

Nisu mi problem ni Muslimani, ni Katolici, ni Jevreji, ni Bogumili - problem su mi oni koji to postavljaju u prvi plan kao problem.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Budha said:

Naravno da nisu, završena je samo ceremonija.

 

@Perkos2 Mislio sam na Srbe izvan CG, oni Srbi koji žive u Crnoj Gori treba da se ponašaju u skladu sa svim civilizacijskim normama što izgleda i nije lako.

 

A srbovanje, četnikovanje i litanje da upražnjavaju u svoja 4 zida.

Postavih pre neki dan na jednoj drugoj temi pitanje sveznajucem kronosu o kojim normama, obicajima i kojem ponasanju pise pa evo slicno se i ti sad postavljas pa vazi opet to pitanje. O kojim normama pišeš kad Srbe iz Crne Gore prozivaš da ih nw postuju? Placaju li porez? Placaju racune i ostale dazbine. Postuju li saobracajna pravila i uopste red i zakon? I zasto sebe stavljaš u nesto iznad tih ljudi koji su vekovima tu na toj crnogorskoj zemlji samo sto ne menjaju veru i naciju tako često. Očigledno im je to najveci greh! Mora da prihvatis da su oni ravnopravni sa svim ostalim građanima Crne Gore!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Perkos2 said:

Postavih pre neki dan na jednoj drugoj temi pitanje sveznajucem kronosu o kojim normama, obicajima i kojem ponasanju pise pa evo slicno se i ti sad postavljas pa vazi opet to pitanje. O kojim normama pišeš kad Srbe iz Crne Gore prozivaš da ih nw postuju? Placaju li porez? Placaju racune i ostale dazbine. Postuju li saobracajna pravila i uopste red i zakon? I zasto sebe stavljaš u nesto iznad tih ljudi koji su vekovima tu na toj crnogorskoj zemlji samo sto ne menjaju veru i naciju tako često. Očigledno im je to najveci greh! Mora da prihvatis da su oni ravnopravni sa svim ostalim građanima Crne Gore!

Niko im ne trazi da menjaju veru, naciju ili bilo sta drugo, vec da se ponasaju kao civilizovani ljudi ove planete i ostave svoja licna prava za kucnu upotrebu.

Identitet nije religija, vec civilizacijska zrelost.

:default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kronostime said:

Niko im ne trazi da menjaju veru, naciju ili bilo sta drugo, vec da se ponasaju kao civilizovani ljudi ove planete i ostave svoja licna prava za kucnu upotrebu.

Identitet nije religija, vec civilizacijska zrelost.

:default_coffee:

I dalje nema konkretnog odgovora vec samo neke frazetine naucene u politickim skolama komunizma. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...