Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

1 hour ago, Valensija said:

@Budha Uporedjujes obican ugostiteljski protest od par sati sa onim dvodnevnim rusilackim pirom na Cetinju?! Zaista ne znam sta bih ti odgovorio, a da ostanemo u granicama kulture. 

Jeste da si odavno zasluzio tako nesto, ali to nije moj stil.

Ostavicu te da zalis za proslim vremenima….

Jedino ti je to ostalo, jer se Dritan odavno po njima ispisao!

Dzaba likujes, trajace ova Vlada jos dugo, na radost svih gradjana Crne Gore!!

 

Laka ti noc.



 

Klasično podmetanje.

 

Ja sam vrlo jasno napisao šta mislim o Miletu i o njemu sam uvijek imao takvo mišljenje za razliku od mnogih kojima je bio dobar dok se nije odmetnuo™

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Budha said:

Klasično podmetanje.

 

Ja sam vrlo jasno napisao šta mislim o Miletu i o njemu sam uvijek imao takvo mišljenje za razliku od mnogih kojima je bio dobar dok se nije odmetnuo™

 

 

Ne znam sta mislis o Miletu, ali vrlo dobro vidim sta mislis o Milu.

Ne bih te vise zadrzavao..

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Abazović je kazao da se sad u Crnoj Gori dešava isto što se dešavalo i kad je na vlasti bio DPS – “crkva, srpski svet, crnogorski svet…”

On je rekao da nije došao na vlast da bih Crnu Goru slao u podjele, već da da doprinos da se građani pomire.

 

Polako na povrsinu izlaze stvarni uzroci i uzrocnici sukoba u Crnoj Gori - i postaje kristalo jasno da sve zajedno - litije, podrska SPC, petljanje Srbije nema apsolutno nikakve veze sa Milom i njegovim kriminalom, nego samo i iskljucivo sa rusenjem nezavisne Crne Gore. 

 

Paljba drzavnih i Vucicevih medija vise ne ide po Milu, nego sada po Dritanu jer je on ostao kao opcija koja Crnu Goru vodi nezavisnim putem ka gradjanskom sutra. Nadao sam se da ce na tom putu uz Dritana stati i Becic, ali ne izgleda da ce se to desiti. Veoma brzo je postalo jasno da se na Krivokapica ne moze racunati.

 

A juce je Nebojsa jebeni Covic objasnjavao Driatnu kako su se stvari odvijale u crnogorskom sektoru bezbjednosti...

 

 

 

Edited by ters
  • Like 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Krivokapić ima pravo da smijeni ministra. Kad je smijenio Leposavića onda je bila priča da je to ekspertska vlada, a ne stranačka, i da svako treba da snosi posledice za svoje odgovornosti. Ako je to tako onda ne treba Dritan da prijeti obaranjem vlade zbog smjene Sekulovića. Ovako ispada da ga brani samo zato što je bio njegov izbor.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Krivokapić ima pravo da smijeni ministra. Kad je smijenio Leposavića onda je bila priča da je to ekspertska vlada, a ne stranačka, i da svako treba da snosi posledice za svoje odgovornosti. Ako je to tako onda ne treba Dritan da prijeti obaranjem vlade zbog smjene Sekulovića. Ovako ispada da ga brani samo zato što je bio njegov izbor.


Nije dugo trebalo da Dritan postane neprijatelj....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Ti si zapravo napisao da su svi protiv Dritana. Kako je to Zdravko od velikog borca za CG odjednom postao neprijatelj? Bečić isto tako.

 

Pozdravio sam izborne rezultate nadajuci se da ce Zdravko / Becic / Dritan naci put koji nije ni Milov ni Vucicev, nego put Crne Gore u Evropu. Za Zdravka mi je veoma brzo postalo jasno da njegov odnos prema religiji ne moze pomoci na tom putu tako da mi je knjiga spala na dva slova. NAkon Cetinja rekoh da se nadam da ce Becic i pored kukavicluka (naprasna korona pred krizu) i Dritan (koji je previse populista i oportunista za moj ukus) i pored svojih slabosti ojacati svoje pozicije, jer su se i Milo i SPC-DF ogolili u svojoj bespostednoj borbi za vlast.  

 

I umjesto da se nakon krize vrsi konsolidacija demokratskih snaga, desava se borba za vlast u javnosti... Ima Becic potpuno pravo da trazi od Dritana smjenu onih koji nisu odradili posao, ali kada to radi preko medija to samo govori da je usao u bespostednu borbu za vlast i to priklanjajuci se jednoj od strana koje su po meni licno totalno korumpirane i zle.

 

Edited by ters
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, ters said:

I umjesto da se nakon krize vrsi konsolidacija demokratskih snaga, desava se borba za vlast u javnosti... Ima Becic potpuno pravo da trazi od Dritana smjenu onih koji nisu odradili posao, ali kada to radi preko medija to samo govori da je usao u bespostednu borbu za vlast i to priklanjajuci se jednoj od strana koje su po meni licno totalno korumpirane i zle.

 

 

Sve je to tačno,ali ne treba zaboraviti rezultate izbora,da bi se sprovela agenda Abazovića potrebna je monogo jača "zaledjina" u parlamentu ...

Mi ovde imamo vladu koja se barem deklarativno zlaže za put CG u EU sa skupštinskom većinom čiji je najveći deo nacionalistički ...

Jedina dobra stvar po njih je što DPS nema nameru da se reformiše pa ova vlada mora da taljiga do kraja mandata kako zna i ume ...

Link to comment
Share on other sites

Iz svega ovog se da zaključiti da Dritan brani svog partijskog druga i da priča o ekspertskoj vladi ne pije vodu. Borbe za poziciju se nastavljaju, ako se ne desi barem jedna smena doći će do pada vlade sa druge strane.

 

Mnogi ovde kritikuju Krivokapića, ali upravo je on bio napadan sa svih strana, ujedno je i izdajnik srbstva i zagovornik velikosrpske ideje. On je glavna meta svih napada i on mora da balansira između dve vatre, ako je MUP u početku odbijao saradnju onda je njegovo pravo da zahteva odgovornost onih koji nisu hteli da rade svoj posao.

 

Očigledno je da postoje podele unutar samog MUP-a i da ministar nema bajnu podršku pošto određene jedinice provode akcije bez da je i obavešten o njima. Ko je to sve inicirao, zaista ne znam.

Edited by Liska Manjina
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, mare80 said:

 

Ja imamo ovu sliku,okačena u dnevnoj sobi,ulje na platnu ... 😄

 

3887518_20190223030252_5c70b595b789683b9

Ne može čovek da ostane normalan, a da ne pije. A kad pije odma ga hapse. Parafraziram Momirovu izjavu o događaju sa slike.

8 hours ago, ters said:

 

Pozdravio sam izborne rezultate nadajuci se da ce Zdravko / Becic / Dritan naci put koji nije ni Milov ni Vucicev, nego put Crne Gore u Evropu. Za Zdravka mi je veoma brzo postalo jasno da njegov odnos prema religiji ne moze pomoci na tom putu tako da mi je knjiga spala na dva slova. NAkon Cetinja rekoh da se nadam da ce Becic i pored kukavicluka (naprasna korona pred krizu) i Dritan (koji je previse populista i oportunista za moj ukus) i pored svojih slabosti ojacati svoje pozicije, jer su se i Milo i SPC-DF ogolili u svojoj bespostednoj borbi za vlast.  

 

I umjesto da se nakon krize vrsi konsolidacija demokratskih snaga, desava se borba za vlast u javnosti... Ima Becic potpuno pravo da trazi od Dritana smjenu onih koji nisu odradili posao, ali kada to radi preko medija to samo govori da je usao u bespostednu borbu za vlast i to priklanjajuci se jednoj od strana koje su po meni licno totalno korumpirane i zle.

 

Ooet taj narativ "svi su isti".

Pa nisu svi isti.

44 minutes ago, Sprivel said:

 

Moja veza sa CG je dosta jaka. Imam cak kuci i jednocifrenu clansku kartu LSCG :default_coffee:

Dal' se hvališ, il' se žališ?

Link to comment
Share on other sites

Quote

Izvoli politički mangupe, obori Vladu ako imaš petlje. Nemaš naravno i samo blefiraš da bi pokušao da trguješ kao mnogo puta do sada, ocenili su večeras iz Demokratske Crne Gore reagujući na stavove potpredsednika Vlade CG Dritana Abazovića koje je izneo u intervjuu za TV Vijesti.

 

https://www.danas.rs/svet/demokratska-cg-abazovic-pokusava-da-trguje/

 

Demokrate i same populistički nastupaju kao odgovor na populiam Dritana. Upravo ono što i ja mislim. Niko ne sme da sruši vladu jer će biti glavni krivac koji vraća Mila u igri i izgubiće rejting. To je sreća u nesreći ove vlade.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, djole said:

Meni je glavni utisak da ovde najžešće stavove sa najviše uverenja daju oni koji nikakve veze s Crnom Gorom nemaju. Moguće da grešim...

Pa ni ovi događaji nemaju nikakve veze sa Crnom Gorom nego sa ideologijom bolesnog i agresivnog srbizma koji ponovo rovari po okruženju. Da ti događaji imaju veze sa Crnom Gorom ova tema bi se bavila civilizacijskim napretkom koji je ona ostvarila i koji bi se dalje nastavljao prema prilagođavanju sa civilizacijom i integrisanju u nju, a ne bi se pričalo o crkvama, popovima i njihovim ustoličenjima, i sukobima koje time izazivaju, i ne bi se pričalo o halucinacijama o ogavnom terminu koji neću ni da napišem (skraćenica SS, kao u Schutzstaffel iliti ᛋᛋ ) . OK ima to sa smenjivanjem Mila, ali to je urađeno, i zašto se onda tamo ovi zna se koji sad ne bave civilizacijskim napretkom, nego i dalje buncaju o ᛋᛋ i rovare? Koga oni misle da su zavarali?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Prijatelj Mitar said:

DF bi sad da obara vladu zbog Dritana 🙂 Vazi brt

Bukvalno sam ih pročitao, očekivano je sve to. Čudi me što je Bečić toliko oštro reagovao, očigledno da se Dritan previše zaigrao.

 

Ako neko obori ovu vladu verujem da ce osetiti posledice na izborima. Toliko godina se čekaju promene i sad se zbog par partijskih rešenja sve dovodi u pitanje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...