Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

1 hour ago, pavijan2 said:

Verovatno bi i Giška, da je živ, danas bio komita. Moguće i Arkan.

Jebeš ga, njihova organizacija se srodila sa Milom, pa je red da se podrži čovek koji te trpi.

 

Inače zna se da je Đinđiću spasao bulju i da je sprečio Šešelja da održi miting u CG, pa ga je ovaj kasnije prozivao i provlačio kroz blato.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Sector said:

Zaboravih da se poserem na Jadranku Barjaktarevic ili kako se vec preziva.

Zasto brate?

Sama je birala sta ce da peva.

Hoce li i dalje pevati svadbe, krstenja, ispracaji i punoletstva po Srbiji ili nece , to je stvar onih koji ce dolaziti da je slusaju . Ili nece. 
A ona je sad idealna za medijski spin, posto je relevantna kao kisna glista za bilo sta.

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Lideri koalicija "Za budućnost Crne Gore", "Mir je naša nacija" i "Cno na bijelo", koje su na izborima osvojile potrebnu većinu za formiranje vlade, Sporazum su potpisali juče.

U Sporazumu se navodi da će nova demokratska vlada u Crnoj Gori odgovorno sprovoditi sve međunarodne obaveze koje je država preuzela, ojačati i unaprediti saradnju s NATO-om i brzo, u potpunosti i predano sprovesti sve reforme potrebne za punopravno članstvo Crne Gore u EU.

"Da će nova demokratska vlada u potpunosti depolitizovati ključne vladine institucije s ciljem obezbjeđenja beskompromisne borbe protiv kriminala i korupcije. Da će nova demokratska vlada poštovati Ustav i s tim u vezi neće pokretati nikakve inicijative ili postupke s ciljem izmjene državne zastave, grba i himne", piše u Sporazumu.

Takođe, kako se dodaje, nova vlada neće pokrenuti postupak za povlačenje priznanja nezavisnosti Kosova.

Nova vlada, kako je navedeno, neće sprovoditi revanšizam na političkoj ili bilo kojoj drugoj osnovi, usvojiće i revidirati sve zakone u skladu s evropskim standardima s ciljem što brže integracije Crne Gore u EU i omogućiće manjinskim strankama učešće u vladi bez obzira imaju li parlamentarni status ili ne.

 

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=09&dd=09&nav_category=167&nav_id=1730721

 

Bravo Dritane!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ovo je već skandal bez presedana. Ja ne znam da li postoji neka druga pesma koja počinje sa "evo zore, evo dana", ali sam siguran da je ovako nešto rekao u programu HRT-a, recimo, dobio momentalnu suspenziju. Jezivo je da nekome ova pesma iz "čista" mira padne na pamet.

 

https://sport.blic.rs/fudbal/evropski-fudbal/pesma-evo-zore-evo-dana-fudbalska-reprezentacija-crne-gore-tv-prenos/wzsg118

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da ipak sačekamo i vidimo ko će sve u novu Vladu, biće sigurno mesta i za kritiku ali nemoj da nasedamo na rekla kazala priče.

Policija je verovatno najteži deo koji treba da reši nova Vlada, neće se te polu-kriminalizovane ekipe oko ANB tako lako pomiriti sa činjenicom da idu u "penziju"  Trebaće tu mnogo pameti, hrabrosti i odlučnosti da se razbije ta hobotnica. 

Link to comment
Share on other sites

Ovaj sporazum je mac do balcaka u DPS-ovo “vlasnistvo” nad CG. Apsolutno su nadigrani od strane dosadasnje opozicije. Sad trlababaniti sta ce biti u buduce je ipak bezveze, ali imaju sansu da se u ogromnoj mjeri rijese stava (bilo cijeg) drzava... to sam ja. 
Prepadanje Srbima i Srbijom je odavno glupost (rekao sam da smo zasluzili gomilu kritika za proslost ali ne podnosim to pausalno raspaljivanje po Srbima kad god zatreba) ...vecini (ogromnoj vecini) Srba treba  samo jedno...najveca moguca relaksacija odnosa dvije drzave i to je to. Oftopik...kad u Hrvatskoj pocnu o Srbima u nekakvim kampanjama je narocito smijesno kad su u Hr na nivou statisticke greske koja apsolutno sama nema nikakvu moc. 

Edited by wrecktangle
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sprivel said:


Mislis bravo za najvecu koaliciju koja je ispunila sve sto je pricala iako se o njima pise kako su radikali, sovinisti i sta sve ne. Nema potrebe za kofu govana po njima, kao sto sam vec pisao 6 meseci (minimum) vec rade vrhunske poteze.

A kao sto perkos rece bravo Dritane je mnogo vise za to sto izdrzava  sve pritiske. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Magia said:


Mislis bravo za najvecu koaliciju koja je ispunila sve sto je pricala iako se o njima pise kako su radikali, sovinisti i sta sve ne. Nema potrebe za kofu govana po njima, kao sto sam vec pisao 6 meseci (minimum) vec rade vrhunske poteze.

A kao sto perkos rece bravo Dritane je mnogo vise za to sto izdrzava  sve pritiske. 

Koliko je Dritan mega car, toliko je Krivokapić mega gospodin.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Juan said:

Ovo je već skandal bez presedana. Ja ne znam da li postoji neka druga pesma koja počinje sa "evo zore, evo dana", ali sam siguran da je ovako nešto rekao u programu HRT-a, recimo, dobio momentalnu suspenziju. Jezivo je da nekome ova pesma iz "čista" mira padne na pamet.

 

https://sport.blic.rs/fudbal/evropski-fudbal/pesma-evo-zore-evo-dana-fudbalska-reprezentacija-crne-gore-tv-prenos/wzsg118

 

 

Ekstra žalosno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...