Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

6 minutes ago, fancy said:

Bukvalno su svima u regionu trn u oku.

 

Ako Abazovic i ostali iz nove vlasti stvarno krenu sa iskorenjivanjem kriminala,korupcije,nepotizma i to pocne da daje vidljive rezultate u CG ove prozivke koje sada dozivljavaju bice bukvalno decija igra u odnosu na ono sta ih ceka....

Bice to uzasno tezak posao,a udarace ih svi ispod pojasa,najprimitivnije i najpokvarenije.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Poslovi koje mafija iz CG vodi su vrijedni milijarde eura.
Morace ova vlast ipak da nadje neki balans, neki ljudi se sigurno nece dirati, a i nerealno je, uz svu zelju, iskorijeniti kriminal.
Mislim da se, ne tako rijetko, i budzet punio iz nekih prljavih poslova, pri tome mislim na sverc cigareta.
Ne moze se biti samo moralan i posten, moraju biti i mangupi, a i prljavi po potrebi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedno je sigurno...Milu guzica zvace..kao sto je “zvakao” dok je pricao i bio nesiguran na onoj konferenciji za stampu poslije izbora. A zasto zvace? On to najbolje zna. 
Nikad bolje (iako na prvu neobicna koalicija) artikulisana opozicija u bivsoj ex-Yu od ove u CG. Neka tako nastave, nije CG tijesna za sve. 
Egocentrik je Milo..a gotovo sigurno s poprilicnim aferimima iza sebe. Ne znam naravno, istinu ali ove provokacije zaista samo i samo njemu i DPS odgovaraju. Po porukama i nacinu kako su napisane...mislim cak da je rijec o vrlo mladim ljudima. A nagledali smo se tih koji se “izvlace” po potrebi. 

Edited by wrecktangle
Link to comment
Share on other sites

On 8/31/2020 at 4:36 PM, Shunsuke Nakamura said:

Hahahahahahaha

 

Morao sam da se vratim par strana da vidim ko je ovo postavio i da ga puno pozdravim, a i sebe što sam kliknuo. Znači ne mogu da izbacim ovaj treš iz glave, svaki put kada čujem ili pročitam "Dritan" kreće ovo da mi bije po lobanji.

 

Rado ću saslušati predloge za detox.

  • Like 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Čudno kako Policija CG naprasno zaboravi da radi svoj posao. Pre izbora su ekspresno hapšeni ljudi koji su na poštanskom sandučeti nacrtali trobojku, a danas nisu u stanju da reše napad na Islamsku zajednicu u Pljevljima, i to tri dana uzastopno se napada ista meta. Ne moraš baš biti Poaro da postaviš jednu patrolu ili video nadzor kod tih objekata i rešiš slučaj. Da je to uradio neko od pristalica opozicije ekspresno bi bio uhapšen i procesuiran iz prostog ralzoga što bi to odgovaralo odlazećem režimu, potvrdilo bi se da je istina da to rade pristalice opozicije.

 

Ne moraš baš ni biti preterano pametan pa da sabereš 2 i 2 i da zaključiš da je ovo delo Milovih pulena. Sad bi ljudi iz ZBCG trebli skupit lovu te kupiti i postaviti video nadzor na te objekte, pa da vidimo ko to u gluvo doba šara i plaši stanovništvo.

Edited by Liska Manjina
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Arsenije Pesic said:

 

Morao sam da se vratim par strana da vidim ko je ovo postavio i da ga puno pozdravim, a i sebe što sam kliknuo. Znači ne mogu da izbacim ovaj treš iz glave, svaki put kada čujem ili pročitam "Dritan" kreće ovo da mi bije po lobanji.

 

Rado ću saslušati predloge za detox.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice ovog okupljanja opozicije u nedjelju, glavni zagovornici po drustvenim mrezama su igrom slucaja dobro pozicionirani milogorci sa jakim platama i puno nekretnina koje su dobili za par hiljada eura. Na sve spremni za ljubav prema drzavi.

 

 

 

Eg7_crRXYAIPoVV?format=jpg&name=medium

Link to comment
Share on other sites

Koga zanima, gosti su lideri vladajucih partija.
Siguran sam da ce biti zanimljivo.

Da biste gledali emisiju "Načisto" večeras preko portala Vijesti potrebno je da kliknete na baner koji će se od 20h nalaziti na vrhu stranice za sve one koji pristupaju Portalu Vijesti sa svog računara ili sa mobilnih pretraživača.

Link to comment
Share on other sites

Meda bije iz teske artiljerije.

 

Quote

“Masoni žele da preuzmu pobjedu naroda. PZP neće biti dio toga… Miško Perović, Željko Ivanović i ostala masonerija. Njihova šifra je – nema revanšizma i kompromis”, napisao je Medojević na Fejsbuku.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...