Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

4 minutes ago, goldberg said:

 

Tesko ce to da ide ako DF bude bio ubedljivo najjaci u opozicionom bloku, a do sada je bio.

 

 

Kako da padne SD? Oni su potrebni Djukanovicu za vecinu.

 

 

Pa Mandic je uvek bio uz Sarumana, nije se to promenilo ovih dana.

 

Protiv Vucica je SPC u Crnoj Gori i mozda je zato ovakva izlaznost. Ukratko, glasaci DF nesto i ne mirisu Sarumana, ali rukovodstvo je u dobrim odnosima sa njim.

U ovo nisam siguran 1%, mislim da bas gresis 🙂

Edited by LosmiSK
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

DF se mora dosta pitati ako dodje do te nove vlasti. Oni su realno najjaca opoziciona stranka. Sigurno ce imati neke svoje zahtjeve. 

 

Stali su nesto sa ovim presjecima, ne znam sta se desava, poslednji je bio u 13h.

Do 15h - 65.24%

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Valensija said:

Do 15h - 65.24%

Dakle, do 16 h bice preko 70 posto, do kraja dana ide preko 80%. Na toj izlaznosti SD nema sta da trazi. Takodje manjine ne mogu ocekivati maksimalna broj projektovanih - pozeljnih mandata.

Just now, suptil said:

Dakle, do 16 h bice preko 70 posto, do kraja dana ide preko 80%. Na toj izlaznosti SD nema sta da trazi. Takodje manjine ne mogu ocekivati maksimalna broj projektovanih - pozeljnih mandata.

@SamoFlacko Definitvno ce DPS izvisiti u Niksicu. Ja sam bio uverenja da ce biti u Niksicu egal ali kako stvari stoje... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Dakle, do 16 h bice preko 70 posto, do kraja dana ide preko 80%. Na toj izlaznosti SD nema sta da trazi. Takodje manjine ne mogu ocekivati maksimalna broj projektovanih - pozeljnih mandata.

DIK i CEMI se prave mrtvi.

Male partije (dps privesci) tesko da mogu preci cenzus uz ovakvu izlaznost.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Valensija said:

DIK i CEMI se prave mrtvi.

Male partije (dps privesci) tesko da mogu preci cenzus uz ovakvu izlaznost.

Quote

CEMI: Više od 400 prijava nepravilnosti

PR koordinatorka CeMI-ja Maja Bjelić kazala je da im je do sada pristiglo više od 400 prijava nepravilnosti, što je značajno više u odnosu na prethodne godine.

"Pristigle nepravilnosti su u procesu verifikacije zbog čega još uvek na sajtu nije prisutan ukupan broj“, pojasnila je Bjelić.

Ona je pozvala građane da nastave da prijavljuju nepravilnosti putem aplikacije Ferizbori, koja je dostupna svim android i ISOS uređajima.

U podgoričkom naselju Zlatica, kako javljaju Vijesti, na biračkom mjestu broj 24 u OŠ "Dragiša Ivanović" lice koje je umrlo upisano je u birački spisak. CeMI javlja da je birački odbor sačinio zapisnik.

"Veći broj birača fotografiše svoj glasački listić, što predstavlja kršenje člana 69a Zakona o izboru odbornika i poslanika", saopšteno je iz CeMI-ja.

 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, SamoFlacko said:

z svo postovanje Srbije, jezivo mi je da vlast u Srbiji ima bilo kakav uticaj na nekoga ko ima bilo kakvu funkciju u CG.
Mora se prestati sa tim jer i na taj nacin se rusi tlo pod nogama DPS-u i podjelama na kojima insistiraju.

Slazem se...

Na predstavnicima Srba u CG je da odluce ciji interes zele da zastupaju : vlasti u Beogradu ili svojih biraca u CG...

Jer,interesi jednih i drugih ne moraju uvek biti saglasni... mislim da su to sada ponajmanje, sa SNS na celu Srbije...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, goldberg said:

 

Tesko ce to da ide ako DF bude bio ubedljivo najjaci u opozicionom bloku, a do sada je bio.

 

 

Pa stvarvje vrlo prosta. Ovde ce se videti da li je njima zaista stalo da sruse Mila ili ne. Siguran sam da ce opizicija imati matematicku vecinu da skine DPS, dalje je sve na njima.

Ne postoji nikakva mogucnost da URA I SDP prihvate ludosti na kojima DF insistira. I ne samo ono, pitanje je kako bi I Becic reagovao na to, dok Lekic jos od ranije nije u dobrim odnosima sa njima. Izlazak iz NATOa, povlacenje priznanja Kosova, Rusija, unija sa Srbijom... dovode do toga da nema dogovora izmedju opozicije. Mandic I Knezevic su ekstremisti, a sad je sa njima I onaj Milacic (valjda se tako zove) taj skroz lud. Kad na to sve dodamo I Medu, onda je jasno zasto je Milo miran. On racuna da I ako ne bude imao vecinu (pojedinacno ce biti najjaci), ovi ludaci ce unistiti svaku mogucnost za dogovor opozicije. Ko zna, mozda mu je Vucic to I obecao.

Tehnicka vlada koju predlaze Anazovic je najbolje resenje, ali tesko ce to DF prihvatiti I onda nastaju problemi. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 Ti jastrebovi iz DF se više i ne pitaju mnogo, prilično su utisani i skrajnuti pogotovo Mandic sto je jedan od najpametnijih poteza opozicije u CG. Samo neka oni preglasaju diktatora, nakon toga mnogo toga ce u CG krenuti na bolje. Oslobodice se i tuzioci i policija od straha pa ce mafijasi polako u zatvor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Predsjednik Državne izborne komisije Aleksa Ivanović kazao je da je izlaznost do 16 časova odsto birača 63,83 procenata.

U Andrijevici je do 16 časova glasalo 67 odsto birača, Baru 61,2, Beranama 68,80, Bijelom Polju 64,57, Budvi 66, Cetinju 60,90, Danilovgradu 71, Gusinju 39,94, Herceg Novom 65,71, Kolašinu 72,01, Kotoru 65,15, Mojkovcu 72,52, Nikšiću 71,05, Petnjici 37,59, Plavu 50, Plužinama 77,67, Pljevljima 75, Podgorici 65, Rožajama 47,74, Šavniku 81,56, Tivtu 61,01, Tuzima 51,78, Ulcinju 44, 92 i Žabljaku 69,90, UIKS, 49,07.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, suptil said:

@Valensija Gde je manja izlaznost od proseka? Bijelo Polje? Ulcinj, Kotor? 

Zaista ne znam.  Evo procenti po gradovima.
U Andrijevici je do 16 časova glasalo 67 odsto birača, Baru 61,2, Beranama 68,80, Bijelom Polju 64,57, Budvi 66, Cetinju 60,90, Danilovgradu 71, Gusinju 39,94, Herceg Novom 65,71, Kolašinu 72,01, Kotoru 65,15, Mojkovcu 72,52, Nikšiću 71,05, Petnjici 37,59, Plavu 50, Plužinama 77,67, Pljevljima 75, Podgorici 65, Rožajama 47,74, Šavniku 81,56, Tivtu 61,01, Tuzima 51,78, Ulcinju 44, 92 i Žabljaku 69,90, 

 

@Zvezdarac vec postavio.

Do 17h - 68,4%

 

 

Edited by Valensija
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...