Jump to content

BiH - opterecenja proslosti i vizije buducnosti


Doorn

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Kakva crna vizija buducnosti nakon sto vidite ovo. Druga godina, Visoka Poslovna Skola - Ekonomski Fakultet Univerziteta u Sarajevu... 

 

 

421955670_10233338826192334_941555619322

Edited by ters
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/14/2024 at 2:40 PM, DJ_Vasa said:

Trivić: Uvođenjem sankcija Rusiji Dodik zabio nož u leđa zvaničnom Beogradu

 

Može li neko da prokomentariše ovu vest? Nisam čuo međeda kako govori o tome, ali ni da se BiH nešto mnogo hvali sankcijama protiv Putlera. Da li je u pitanju neki dil međeda i EU?

 

Ma jok imaš u komentarima. Ukratko BiH je uvela neke sankcije i onda je mile po njoj kriv za to iako veze sa tim nema. Plus njeno redovno čepljenje učiteljicu tj Vučiću.

 

Ko bi rekao da će mi mile postati simpatičan ali eto jeste kad vidim budućnost srpske, trivicku i stanivukovica...

Edited by MeanMachine
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, akisaki said:

 

Ne znam nista o ovoj islamskoj organizaciji, ali mi je jasno da Benjamina Karic pravi ovakve poteze da bi privukla dio SDA glasova sto mi  se nimalo ne dopada.  A prave kljuceve Sarajeva i citave Bosne i Hercegovine je nekim veoma opasnim islamskim organizacijama urucio Alija Izetbegovic daleko od ociju javnosti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam gdje da pocnem. Ovoliko budala i idiota kao u nasoj nam bivsoj drzavi (ex YU sa naglaskom na CRO,SRB,BIH i CG) mislim da nema nigdje. Taman poumirase ili odose na ovaj ilionaj nacinAlija,Radovan,Mate a onda dodjose Mile,Bakir i Covic, a vec sad se naziru neki novi oslobodioci svog naroda. Pitam se ima li ovo kraja. Uvijek sam bio optimista ( i danas sam) ali mi ovo ne izgleda svijetlo. Koliko vidim CRO i SRB se naoruzavaju (ne znam sta ovi ostali rade). Proslo je 30 godina od zadnjeg rata, kad li je sljedeci. Negdje sam ranije procitao da je Titino  vrijeme bilo najduze bez rata. Ne znam sta da mislim. Nadam se da su moje zle slutnje neosnovane. Nadam se. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 2/23/2024 at 1:49 PM, Koca Popovic said:

Ne znam gdje da pocnem. Ovoliko budala i idiota kao u nasoj nam bivsoj drzavi (ex YU sa naglaskom na CRO,SRB,BIH i CG) mislim da nema nigdje. Taman poumirase ili odose na ovaj ilionaj nacinAlija,Radovan,Mate a onda dodjose Mile,Bakir i Covic, a vec sad se naziru neki novi oslobodioci svog naroda. Pitam se ima li ovo kraja. Uvijek sam bio optimista ( i danas sam) ali mi ovo ne izgleda svijetlo. Koliko vidim CRO i SRB se naoruzavaju (ne znam sta ovi ostali rade). Proslo je 30 godina od zadnjeg rata, kad li je sljedeci. Negdje sam ranije procitao da je Titino  vrijeme bilo najduze bez rata. Ne znam sta da mislim. Nadam se da su moje zle slutnje neosnovane. Nadam se. 

 

Veoma je unosno biti oslobodilac, branilac, zastitnik "svog" naroda... I ovi pobrojani narod su dozivljali bukvalno svojim - u smislu svojine, a ne pripadnosti. A bagre kao ova, od zla oca i od gore majke ima u svakoj generaciji. Zveckanje oruzjem na nasem prostoru je uvijek zavrsilo katastrofom tako da mislim da si u pravu - teska vremena su opet pred ljudima u tom regionu.

 

A evo par onih baraba koje zakuhavaju- "krste" se ljudi...

 

 

Edited by ters
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Djeca docekuju "sultana" Erdogana na aerodromu u Antaliji.... Dvoje u narodnim nosnjama sa cvijecem, a ovaj treci, glavati, je nase gore list, bice da su ga u sepetu odnijeli u janjicare...

 

 

Edited by ters
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Vince Carter said:

SRi4uIl.jpeg

 

Klasična zloupotreba dece u političke svrhe. Ovo je moglo da ide i na pdf "Gadost dana".

 

 

Upravo tako, klasicna zloupotreba - kreteni guraju djecu u uniforme za koji glas i jos jedan mandat. 

Link to comment
Share on other sites

Juče sam gledao dvojicu momaka iz Tuzle, i pokkreta Karton-revolucija, zaslužuju pažnju poštovanje i podršku.Govorili su i o sportskim susretima ratnih veterana sve tri strane, uističući da ljudi koji su nosili puške, bili u zasdama i rovovima pucali jedni na druge posle tri decenije mogu da se okupe rzgovaraju druže dok na drugoj strani mržnju i podele podgrevaju ljudi koji žive u luksuznim kućama i stanovima rade u udobnim kabinetim.

 

O namaMi smo pokret građana koji se bori protiv ljigavih političara i sistema koji ti likovi grade već 30 godina. Sistema koji nam je uzeo djetinstvo i mladost a mnoge naše prijatelje otjerao iz Bosne i Hercegovine. Svjesni smo da se vjerske i nacionalne tenzije izmišljaju kako bi se narod držao u strahu i ne bi obraćao pažnju na kriminalce koji pljačkaju državu. Zato kroz konkretne aktivnosti i bez šuplje priče ukazujemo na lopovluk i promovišemo antifašizam. Raditi i boriti ćemo se koliko god je u našoj moći dok konačno naša domovina ne postane normalna država a ne leglo korupcije, lažnih vrijednosti, izmišljenog nacionalizma i drugih negativnih pojava na koje ne želimo pristati.

 

 

Edited by Div
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...