Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

Nemoj i LS na penale, daj neki dosadan mec kao protiv Spursa i da dobijemo u 90 minuta jer inace ce me definitivno dokrajciti ove sezone :classic_biggrin:

 

10 hours ago, mr clutch said:

Ne zameram momcima ništa, odigrali su muški sezonu na svim frontovima, ali žal će ostati ako se ne uzme PL. 

 

Zal u smislu da ako uzmemo 3 trofeja da je steta sto smo 4. ispustili za jedan bod ali ako gledamo generealno, IMO, LS > PL svaki dan, svake godine

Link to comment
Share on other sites

Svakako LS iznad PL, ali PL kod na ima dodatni značaj nego kod drugih top klubova na ostrvo, jer nam je bolna tačka zbog odsustva konkurentnosti u njoj ranije, par puta izmicanja pred nosom. Samo pod Klopom smo nam izmakla za bod, u sezoni kada smo kao drugi uzeli rekordna 97pts, prošle sezone kada smo bili izuzetno dominantni u prvom delu, i ove verovatno za malo. Još na to ona sezona sa Benitezom, zaboravih godinu, i naravno najbolnije izmicanja ikad sa Slippy G momentom. 

Link to comment
Share on other sites

Sreca da je titula izgubljena zbog Sitijeve pobede a ne zato sto smo mi kiksnuli na Enfildu… u tom slucaju bio bih ubedjen da lagano gubimo finale u Parizu. 
Ovako, uradili smo sta je do nas, nije bilo dovoljno i to je to… najvazniji mec nas ceka za 6 dana.

 

Svaka cast Klopu i ekipi… nestvarnih 16-3-0 u drugom delu sezone a kljucni bodovi su izgubljeni dosta ranije.

Edited by Darth Steva
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pa cekali smo dugo na razresenje, mada je sve ranije bilo jasno, ona svetlost na 0-2 sto se ukazala i nase oklevanje da Vulvsima spakujemo drugi gol, na kraju zavrseno je preokretom Sitija, sto je u maniru sampiona.

 

Sjajna sezona, ocekuje nas pravo veliko finale u LS. GO YNWA!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darth Steva said:

Nema nista zvanicno jos ali 99% Tiago je out za finale :mad: jos ako ni Fab ne bude 100% spreman, bice veselo.

Na sredini terena imate rupu,al zato stancate napadace k'o sa trake..komada 7. OK.Origi ide..opet lose balansiran tim..

Kada ste kompletni i u formi,zaista mislim da ste najbolji. Trenutno,naravno. Ali cim vam na sredini ili medju stoperima otpadne jedan sraf,vi upadate u grdne muke. Bez Tiaga i Fabinja uopste nisam siguran da li ste favoriti u finalu..

Link to comment
Share on other sites

Yup... bez jednog od njih dvojice mozemo da se pokrpimo ali ako obojica budu out, i ako sredina bude morala da bude Hendo-Naby-Jones to ce biti bas ruzno. Zato je Gini bog, lik je bio dostupan 100% vremena da preore ceo teren.

 

Mada kao sto sam rekao i nakon polufinala, da mi lepo damo 4 komada pa oni ako nam daju 5, svaka cast... kapa dole.

Edited by Darth Steva
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Darth Steva said:


Zvanicno… welcome.

Razmazio nas je Klop sa pojacanjima tako da ocekujemo da od njega i Eliota napravi next-gen ubice.

 

Nema nista zvanicno jos ali 99% Tiago je out za finale :mad: jos ako ni Fab ne bude 100% spreman, bice veselo.

More da ne bude kao JJ. Spearing. Premladi su a i Eliot se nafulao u prosloj utakmici protiv Sautemptona, iako je imao par dobrih izdanja u ovoj sezoni.

6 hours ago, Drug Crni said:

Na sredini terena imate rupu,al zato stancate napadace k'o sa trake..komada 7. OK.Origi ide..opet lose balansiran tim..

Kada ste kompletni i u formi,zaista mislim da ste najbolji. Trenutno,naravno. Ali cim vam na sredini ili medju stoperima otpadne jedan sraf,vi upadate u grdne muke. Bez Tiaga i Fabinja uopste nisam siguran da li ste favoriti u finalu..

Naravno da nismo favoriti niti bismo to voleli pre finala.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Drug Crni said:

Leptenejebo,igrate suta finale,a tema vam zamrla..:thumbdown: Niste sa valjda usrali Reala? :wink2::classic_biggrin:

Dodjoh zapravo da pitam: kakva je situacija sa Fabinjom i Alkantarom? Ako neko ima bolju informaciju od "postoje dobre sanse da ce zaigrati"

Liverpool boss Jurgen Klopp provided a positive update on Thiago Alcantara and Fabinho.

The former appeared a major doubt after being forced out of Sunday’s final Premier League game against Wolves at half-time with an Achilles injury, with the latter back from a hamstring complaint.

“Looks good for both Thiago and Fabinho,” Klopp said. “Fabinho trained completely normal.

“Thiago trained yesterday with the team, will train today and we will go from there.”

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...