Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

29 minutes ago, Knipex said:

Od svih povreda i izostanaka ove sezone, meni deluje, da se uvek najviše oseti odsustvo Jote. Neuporedivo efikasniji i opasniji je Liverpul sa njim. Valjda će ga ubuduće zaobići povrede.

Propusta ostatak sezone 😡

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Knipex said:

Od svih povreda i izostanaka ove sezone, meni deluje, da se uvek najviše oseti odsustvo Jote. Neuporedivo efikasniji i opasniji je Liverpul sa njim. Valjda će ga ubuduće zaobići povrede.

 

Ove sezone najvise fali Fabinjo na dm. Sa njim kao dm 2,66 boda po mecu, sa njim kao cd 1,50.

Link to comment
Share on other sites

Job done!  

Dobro je, zavrsi se i ovo zlo od sezone… sad da se promesaju malo karte napred i dovede neka sveza krv jer na svu muku pozadi, napad je najvise zakazao ove sezone.
 

Naravo, obavezno se otarasiti svi ovih mrtvaka poput Keite, Oxa, Matipa i slicnih.

Link to comment
Share on other sites

VVD 33 utakmice

Gomez 31

Matip 28

Keita 28

Zota 19

Henderson 17

Tijago 14

Fabinjo 8

 

Mnogo je, kume. I pored svih ovih izostanaka, borili bismo se za titulu da nije bilo neshvatljivih i uzastopnih 6 poraza na domacem terenu.

 

Sto se dolazaka za sledecu sezonu tice, za sada se pise samo o stoperu Lajpciga Konateu. Kao, ceka se samo da se uplati klauzula od 30 i nesto miliona i to je to. Naravno, nasi pokusavaju da spuste cenu. 😕 Pirs je pisao neki dan da su sanse male/nikakve da neko od tria Bobi/Mane/Salah napusti tim tako da tesko da ce da se dovodi neko ozbiljan tu.

 

Meni licno, ostaje zal sto Dzini odlazi, definitivno jedan od omiljenijih igraca ove generacije. Igrao je, ako se ne varam, za 75k nedeljno, a doprinosio sigurno vise od toga. Ako je kamen spoticanja bila plata....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Dosta je igraca koji imaju jos 2 godine ugovora a pri isteku ugovora bice oko 30 tako da je sigurno da nece svima produziti ugovore vec samo nekolicini.

 

Igraci kojima istice ugovor na kraju 2022/2023 sezone i starost u tom trenutku:

VVD (32) - IMO, dobija novi ugovor jer stoper moze da igra na vrhunskom nivou do 35/36

Fabinho (29) - mislim da je on jedini siguran za novi ugovor... ako nije, zapaliti klub

Hendo (33) - kao kapiten i legenda kluba verovatno bi trebao da dobije ugovor ali verujem samo pod uslovom da pristane na manju platu i da bude squad player (neka sadasnja Milner uloga)

OX (29) - ne vidim kako ce on ostati u klubu, visoka plata i vise je u bolnici/na tribinama nego na terenu

 

i onda jos front3: Mane (31), Salah (31), Bobby (32).

Mozda ne sva trojica ali sam gotovo ubedjen da bar dvojica nece poceti 2023/2024 sezonu u Liveprulu.

Corona nam je mnogo poremetila planove za front3 jer bi pred pocetak prosle sezone ili Salah ili Mane zavrsio u Realu a mi bismo doveli nekog mladjeg (Werner ili Sancho) i radili bismo smenu generacije postepeno. Ovako, bice brutalno i sa dosta promena u sledecem letnjem prelaznom roku.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

I ja sam tako nesto uvatio. Rece Klop da namerva koristiti Eliota u narednoj sezoni i da je zadovoljan są sastavom. Takodje ręce da ne tressa ocekivati nove igrace, eventualno jedan potpis.

 

Nadam se da ce Robo biti spreman za prvu tekmu u sezoni.

Link to comment
Share on other sites

Eliot i Taki da budu kao dva nova igraca… tako da, zasto kupovati igraca od 100m kada potencijalno imamo takvog, dati Eliotu sansu ove godine i to je to.


Robo ostetio ligamente juce tako da sezona kao da se nije ni zavrsavala… nastavljamo jako.

 

Nadam se samo da cemo dovesti nekoga na sredini terena jer sto se manje budemo oslanjali na Keitu i Oxa, to ce nam sezona biti uspesnija.

Link to comment
Share on other sites

IMO je neophodan veznjak. Deluje kao da tu fali jos jedan igrac. Hendo i Falco sigurno isporucuju, od ostalih ne znam sta da ocekujem, tako da bi nam dobro dosao veznjak kao osigurac ako Thiago, koji je predvidjen da bude starter sa spomenutom dvojicom, ne bude igrao na zeljenom nivou ili u slucaju povreda. Nzm da li Klop toliko veruje u Jonesa, Eliota & co da ce napraviti korak napred u razvoju i biti kvalitetna opcije za rotaciju ili nismo uspeli da nadjemo veznjaka koji je po Klopov ukusu ili ipak nemamo finansije za kupovinu? Saul i Tilemans su moje zelje. Takodje brine africki kup, kako cemo za vreme njegovog trajanja skrpiti napred, Firmino, Jota + ? krpacina, ili ne daj Boze povrede Bobija ili Jote u tom periodu godine.

Link to comment
Share on other sites

Imamo 8 fudbalera koji se smatraju homegrown igracima i to je minimum za registraciju od 25 igraca. Sve dok neko od 17 stranaca ne ode, nema nista od veznjaka. Za napad se pominje onaj Vest Hemov Englez (ne secam se imena, da ne guglam). U svakom slucaju, kad se bude igrao ACN, imamo samo 2 meca u PL (protiv nekih slabijih protivnika bese) i to pod uslovom da Mane i Salah stignu do finala.

Robertson uslikan sa cizmom, a Klop izjavio da bi trebalo da se vrati na trening oko reprezentativne pauze, sto ce reci da je dobro prosao kako je moglo da bude.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miskooo said:

Imamo 8 fudbalera koji se smatraju homegrown igracima i to je minimum za registraciju od 25 igraca. Sve dok neko od 17 stranaca ne ode, nema nista od veznjaka. Za napad se pominje onaj Vest Hemov Englez (ne secam se imena, da ne guglam). U svakom slucaju, kad se bude igrao ACN, imamo samo 2 meca u PL (protiv nekih slabijih protivnika bese) i to pod uslovom da Mane i Salah stignu do finala.

Robertson uslikan sa cizmom, a Klop izjavio da bi trebalo da se vrati na trening oko reprezentativne pauze, sto ce reci da je dobro prosao kako je moglo da bude.

 

Pa ako je to slucaj, to kao da smo doveli dva igraca u ovom prelaznom roku.

 

Sad gledam raspored i po datumima jeste tako kao sto kazes ali ko ti garantuje da ce oni otici na pripreme sa reprezentacijama tek posle utakmice sa Celzijem (2. januara)? Ako budu morali da odu 15-ak dana pre pocetka prvenstva to je onda jos 2-3 utakmice sto propustaju od kojih su mecevi sa Lesterom i Celzijem sigurni. Takodje, ako stvarno stignu do finala sigurno nece biti u postavi za Liverpulov mec 3 dana kasnije (sto je opet Lester). Tako da, worst case scenario je nekih 5-6 meceva ali ajde da se nadamo za best case scenario i da ce stvarno propustiti samo Brentford i CP.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...